Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

SQUALE Professional Diver Watches Klub

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Po Świętach w takim razie będę się do Was odzywał :)

@meehoo ma jeszcze fajne Seiko! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to u mnie niebieski w Łodzi też do obejrzenia. Na żywo jest jeszcze lepiej niż na zdjęciach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał nowego granatowego 60atm na nadgarstku, na targach 13-14 maja w Ptak Warsaw Expo. Będzie można sobie przymierzyć.

Ponieważ wielu forumowiczów zadaje mi pytania często o Squale 20ATM, to melduję, że znalazłem niedrogą alternatywę dla tego modelu od innego producenta i pierwsza partia także do mnie jedzie. Będzie je można obejrzeć także na targach. Także ten tego zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za alternatywa?

 

Mathey-Tissot Rolly Vintage. Na żywo jeszcze tego nie widziałem, ale za parę dni się przekonam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny! Cene znasz? Moze byc na pw

 

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zcamera-20170417_143328_ZDate_Mark.jpg


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :-) czy ktoś z forumowiczów z Krakowa ma może Squale 50 atmos (1521) ? Przymierzam się do zakupu tego zegarka ale nigdy nie widziałem żadnej wersji na żywo, chętnie przed zakupem zobaczyłbym i przymierzył zegarek. Jeśli ktoś by posiadał i nie było by problem jakoś się gdzieś umówić na parę minut to byłbym wdzięczny (może być dowolna wersja kolorystyczna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mnie to nie dziwi :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vandit świetne jest to nato! Ja niestety chwilowo muszę się pożegnać z moim 50 Atmos. Nie nacieszyłem się nim za długo, ale teraz potrzebne są fundusze na coś innego, nie związanego z zegarkami. Na pewno wrócę do tego modelu, może tym razem będzie czarny? Na pewno w wersji blasted! Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na PW. Dorzucę nato Blu Shark, takie jak na fotce poniżej.

 

a2050758d10b9470ce8b625238d63d34.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem założyć pomarańczową gumę, ale postawiłem na razie na tą bransoletę. Mniej daje po oczach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guma może być, ale będzie dawać po oczach, ja ciągle myślę co by tu pasowało jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.