Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

SQUALE Professional Diver Watches Klub

Rekomendowane odpowiedzi

:wub:  :)

a co w środku? logo tylko malowane? ogólnie są super!!! ile kosztuje i czemu tak drogo?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsze divery wraz z rozmiarem sa swietne (oprocz ceny).

Te nowsze na ecie 289x do mnie wcale nie przemawiaja. Niezbyt ciekawe wskazowki a i umiejscowienie daty przeszkadza. Kolory, szczegolnie ten zielony, tez niezbyt szczesliwie dobrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsze divery wraz z rozmiarem sa swietne (oprocz ceny).

Te nowsze na ecie 289x do mnie wcale nie przemawiaja. Niezbyt ciekawe wskazowki a i umiejscowienie daty przeszkadza. Kolory, szczegolnie ten zielony, tez niezbyt szczesliwie dobrane.

 

One pierwszy raz pokazane były jako prototypy już rok temu. I szczerze zupełnie mi się nie podobały. Ale teraz naprawdę się do nich przekonałem. Mają coś w sobie, na pewno są oryginalne. Trzeba w sobie pokonać pewne bariery utartych schematów aby dostrzec w nim pewne włoskie urokliwe szaleństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to co przedstawiłeś na renderze....jaki ma rozmiar? jakie są możliwości barwy tarczy/ lumy/ bezela itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie kilka kombinacji wykończenia koperty oraz kolorów tarcz i bezelów ale tak jak pisałem nie ma jeszcze oficjalnych informacji ani cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już od dawna szukam czegoś ciekawego w zieleni,

tego nosiłbym!

jest w sprzedaży, czy tylko można pomarzyć ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne.ale jak znam życie to cena będzie...wysoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na taką zieleń ? ;-)

 

SQUALE_MASTER_GREEN_1.jpg

 

Pierwsza zielen jaka mi sie podoba ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie kilka kombinacji wykończenia koperty oraz kolorów tarcz i bezelów ale tak jak pisałem nie ma jeszcze oficjalnych informacji ani cen.

...ale jak już będziesz miał to dawaj znać.

A jakieś dane techniczne, rozmiary, grubości, uszy itp. może już masz? Od kiedy ewentualnie one będą "namacalne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:

Squale na z lat 80tych , jako kontraktowy zegarek dla włoskiej marynarki, fajnie spatynowana koperta :-)

 

2a9s.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie informacji z pierwszego posta, kiedy marka zostala wskrzeszona i jak dlugo trwalo zawieszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie informacji z pierwszego posta, kiedy marka zostala wskrzeszona i jak dlugo trwalo zawieszenie?

Dziekuje , za odpowiedz:-) sam sobie poszukalem, jakby koggos interesowalo to ww 2010 zostala marka reaktywowana, takie info znalazlem w innym wymiarze.:-) w czwartym . A koncowka lat 80 wyszedl ostatni ich zegarek, jesli sie myle lub ktos ma cos do dodania w temacie to chetnie poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było tak jak piszesz. Należy także dodać, że nie była to reaktywacja na zasadzie kupił Chińczyk, Rosjanin... prawa do nazwy itd.

Osobą reaktywującą był i jest Andrea Maggi, jubiler, Włoch, syn starszego Maggiego który sprowadził markę Squale do Włoch aby wypełnić kontrakty na dostawy dla wojska i był bliskim przyjacielem Pana Van Buren'a producenta wysoko-szczelnych kopert zegarkowych.

Logo Van Buren do dziś jest na koronkach zegarków Squale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już od dawna szukam czegoś ciekawego w zieleni,

tego nosiłbym!

jest w sprzedaży, czy tylko można pomarzyć ?

 

Ceny od 2,2 K euro w przedsprzedazy, troche cena wysoka,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10151251_292057497615887_754410376_n.jpgNa takiego może się skusze

Edytowane przez 850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modele Squale 101Atmos, przeszły facelifting. Teraz koperty będą szczotkowane ( zamiast polerowanych ) oraz pierścień wokół szkła dostaje hexagonalny kształt, jak w starych oryginalnych diverach Squale.

Moim zdaniem kroki jak najbardziej w dobrą stronę !

 

1443497d1396526685-please-educate-me-abo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile bezel będzie miał klików? Wcześniejsze modele 101 atmos miały zdaje się 90 klików, co było IMHO nieco dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam info co do zmian w konstrukcji mechanizmu zapadkowego bezela. Z doświadczenia wiem natomiast, że to nie był "problem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.