Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Oskar_FKP

Pasek mudman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba nie potrafię nosić zegarka :)

Po doświadczeniach z wymianami co roku paska w "zwykłym" casio postanowiłem kupić g-shocka.

Zegarek fakt z drugiej ręki ale był jak nowy. Po niespełna trzech latach mojego ciągłego użytkowania ( zdejmuję zegarek tylko do grzebania w samochodzie) pasek wygląda jak na zdjęciu :)

kssf.JPG

 

 

A tu już po wymianie.

P.S. szukałem paska w kilku miejscach a okazało się że w dobrej cenie jest w serwisie :)

2mfx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze zniósł trzy lata bezkompromisowego noszenia. :) Ale widzę, że standardowo szlufka poddała się jako pierwsza...  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim g9000 pasek wytrzymał już prawie 6 lat i nadal ma się dobrze, ślad po szlufce już oczywiście dawno zaginął. Zegarka używam na codzień.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój po 4 latach wygląda prawie identycznie. W innym modelu, co prawda nie g-shock, pasek regularnie pęka co 2 lata. Także takie zużycie to raczej standard, ja swojego prawie nie ściągam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M. in. na tym polega idea G-shocków. Zużyje się bezel i pasek, to je się wymienia. Nie ma co się martwić więc. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiego właśnie doszedłem wniosku i teraz szukam bezela :)

Będę miał "nówkę sztukę nieśmiganą" ")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi pan w serwisie zaśpiewał cene za bezel do G-9000 to podziękowałem.

 

Nowy bezel + nowy pasek = 288 co praktycznie daje nowy zegarek...


After a long day, Telehubis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, i co z tego że można wymienić bezel i pasek, jak jest to nieopłacalne lub trudne do kupienia w przyzwoitej cenie  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki kłopot kupić za granicą? Z Tiktoxa wysyłają kurierem. Pasek jest wtedy na miejscu w 4-5 dni. ^_^


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj bezpośrednio w Zibi, powinno być taniej. :)

 

http://zibi.pl/kontakt

 

Pytałem - cena 230 brutto

 

na razie znalazłem w dobrej cenie bezel od g-9000 ale nie wiem jak to będzie wygladało na moim zegarku z tymi czerwonymi klawiszami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki kłopot kupić za granicą? Z Tiktoxa wysyłają kurierem. Pasek jest wtedy na miejscu w 4-5 dni. ^_^

Pasek w serwisie zibi z przesyłka do GW-9010 zapłaciłem 73 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem - cena 230 brutto

No to jestem w szoku, bo na ogół Zibi ma bardzo dobre ceny części, nawet w przypadku tych do mniej popularnych modeli.  :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze i teraz nie wiem czy zrobiłem się w jelenia czy nie. Miałem problem z bezelem do mojego g-9000 najpierw chciałem kupić w inter-watch.pl był tam za 56 zł ale ostatecznie kupiłem ze sklepu Chronopol przez allegro za 32 zł. Czy zakupiłem podróbę?? Wszystko już ładnie skręciłem i zegarek wygląda jak nowy faktycznie odcień bezela jest trochę jaśniejszy niż paska ale może to wina że ta część jest po prostu nowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał. ;)

 

Firma. 100 procent pozytywów. Oryginalne części Casio. Po prostu miałeś szczęście i trafiłeś na niższą cenę. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh fart życiowy. Dzięki za szybką reakcję :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w tiktoxie ale fizycznie bezel będę miał w połowie września więc wtedy dam znać czy się odcina czy nie. Zamówiłem czarny od g-9000ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zamówiła kolezanka mieszkająca w UK, - przesyłka free a przywiezie mi ją jej mama wracająca z Lądka w połowie września :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz koniecznie o tym odcięciu barwy z daleka tego nie widać ale jak naprawdę bardzo mocno się przyjrzysz to zauważysz że bezel jest jakby jaśniejszy niż pasek i druga warstwa zegarka bynajmniej ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz koniecznie o tym odcięciu barwy z daleka tego nie widać ale jak naprawdę bardzo mocno się przyjrzysz to zauważysz że bezel jest jakby jaśniejszy niż pasek i druga warstwa zegarka bynajmniej ja tak mam.

Potwierdzam jak się bardzo przyjrzeć to  lekko ma inny odcień pasek niż bezel. Jednak nie rzuca się to w oczy zbyt i mi nie przeszkadza a ze swojego "tunningu" jestem bardzo zadowolony , wreszcie mój zegarek wygląda tak jak mi się podoba - czerwony napis mnie drażnił :)

 

Przepraszam za foty ale robione kalkulatorem :)

lt9v.jpg

 

qyj3.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.