Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

msokol19

Epos 3420 LE COSC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy.

Jak w temacie - czy wybór tego zegarka jako garniturowca jest dobrym pomysłem? Nie jest zbyt ekstrawagancki? Jak się ma PVD do garnituru?

Ew. inne pomysły z tej półki cenowej?

 

post-57835-0-48711400-1377092624_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Poważnie pytasz? Może dla gotha, czy jak tam się to nazywa (no ci w glanach, wszystko na czarno i takie tam) czy inne tego typu formacje, to byłby sznyt.

Ale jeżeli ma być klasycznie - pasuje jak pięść do nosa. To tylko moje subiektywne odczucie oczywiście.

 

Z tej półki cenowej i w czarnej tonacji, np. to:

 

post-27557-0-80634400-1377094854_thumb.jpg

 

byłoby w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny bardzo fajny. Jakbyś zmienił mu tę bransę na pasek to do gajerka byłby ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zamierzam zrobic...

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ten sam model, tylko nie PVD? 

Niedostępny już? Bo widzę, że limitowana edycja.

Moim zdaniem ładniejszy jest bez PVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez PVD jest "przecietny". Wersje ze wcześniejszych kolekcji są o połowę tańsze od limitki. Uważam że bez sensu jest dokładać drugie tyle kasy za wlasciwie identyczny zegarek, tylko dlatego ze jest z limitowanej serii. Lubie nietuzinkowe czasomierze.

Jesli chodzi o dostępność do PL dotarło chyba 10 szt. Są jeszcze dostepne, na pewno w Rzeszowie w moim ulubionym salonie.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym taki ubral do garnituru, na brazowym pasku fajnie by wygladal ;] ( nie to ze teraz nie wyglada :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez PVD jest "przecietny". Wersje ze wcześniejszych kolekcji są o połowę tańsze od limitki. Uważam że bez sensu jest dokładać drugie tyle kasy za wlasciwie identyczny zegarek, tylko dlatego ze jest z limitowanej serii. Lubie nietuzinkowe czasomierze.

Jesli chodzi o dostępność do PL dotarło chyba 10 szt. Są jeszcze dostepne, na pewno w Rzeszowie w moim ulubionym salonie.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Róznic jest więcej niż tylko limitacja , no i cena nie jest 2 razy większa.

1. Giloszowanie tarczy

2. Mechanizm z certyfikatem chronometru.

3. Dekiel z wypukłym grawerem..


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja... Jest więcej roznic.

Odnosilem się do ogólnego wyglądu. Wielkość i kształt koperty, ogólna stylistyka. Właśnie te elementy które wymienił Kolega przemowily za moim wyborem. Giloszowanie tarczy, mechanizm z COSC. Wypukłe czcionka była odkryciem dopiero w zetknięciu się na żywo. Wygląda świetnie :)

Co do ceny, może rzeczywiście przesadziłem z tym 2 razy, ale dość wysoka w porównaniu z poprzednimi modelami. Czy warto pewnie kwestia gustu. Ja na wersje w stali bym się nie zdecydowal, PVD oczywiście z bransoleta - jak najbardziej tak.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez luk35
      Witam, jestem tutaj nowy chociaż często czytam artykuły z forum, ale do brzegu 😉 że względu na zbliżający się czarny piątek i moje urodziny chcę sprawić sobie nowy sikor. No i od kilku miesięcy nie mogę się zdecydować, rozważałem różne pomysły, ale zawsze wracam do tych trzech zegarków. Proszę uprzejmie ekspertów o pomoc i wyrażenie opinii 



    • Przez TIK TAK
      W tym roku EPOS dołożyl do kolekcji 3504 wersję tytanową.
      Wszystkie paramtery zostały zachowane:
      Mechanizm automatyczny SW 200-1
      Wodoszczelność 50 ATM
      Szafir z antyrefleksem
      Średnica 41,5 mm,
      grubość jedyne 13,3 mm
      Tytanowa skręcana bransoleta z szybkim wypięciem quick release
      lub kauczkowy pasek najwyższej jakości.
       
      Występuje w kilku wersjach: czarna, zielona lub niebieska tarcza.
      Jest też wersja w czarnym pvd z dodatkowym paskiem NATO i z COSC limitowana do 300 sztuk.





       

       


       

    • Przez marpac
      Witam wszystkich klubowiczów  chce kupić zegarek do koszuli , garnituru po setkach przejżanych zegarków w moim budżecie zostały mi do wyboru dwa modele.Za kilka dni mam urodziny muszę się spieszyć a nie mogę się  zdecydować miedzy atlantic worldmaster cosc,  a  Epos 3501.132.20.18.25.pierwszy biała tarcza drugi srebrny oby dwa na pasku. Pomóżcie może są wśród was użytkownicy tych modeli. Obydwa w podobnej cenie.


    • Przez jozek88
      Witam. Zakupiłem zegarek Epos Verso 1, z racji , że to.kij pierwszy automat(na pewno nie ostatni 🙂 ) mam kilka pytań, których z racji braku czasu i pospiechu nie zadałem w salonie. Jak dbać o taki zegarek? Co ile czasu powinien być oddany na serwis(jakies przepatrzenie mechanizmu itp.) Zegarek bede nosił sporadycznie, kilka-klikanascie razy do roku,  czy powinien być mimo to regularnie nakrecany czy w okresie nieużytkowania nie pracowac? Wgl ile takie zegarki się nakreca? Do zdecydowanego oporu czy już przy cięższym kreceniem koronki to jest max? Sory za podstawowe pytania ale z racji, że to.moj pierwszy taki zegarek jestem zielony w temacie. Pozdrawiam
    • Przez TIK TAK
      EPOS 4390 Diamonds by Lapinska powstał wyniku współpracy marki EPOS oraz znanej projektantki Izabeli Łapińskiej. Ubrania znanej na całym świecie projektantki nosiły m in. Agata Buzek, Aleksandra Hamkało, Ewa Ewart czy Małgorzata Foremniak. https://www.izabelalapinska.com/
       
      Koperta użyta to zegarka pochodzi z linii 4390, natomiast tarcza, którą przygotowała Iza wykonana jest ze masy perłowej z diamentami zamiast indeksów. Na środku umieszczona została czerwona róża, a zielona wskazówka sekundowa występuje w formie róży.
       
      "Masa perłowa z której stworzona została tarcza, nadaje zegarkowi lekkości i dostarcza wyjątkowych refleksów, które odzwierciedlają kobiecą wyrafinowaną naturę. Diamenty w niej osadzone poza blaskiem luksusu, dodają szlachetności oraz eteryczności. Czerwona róża, od wieków kojarzona z boginią miłości Afrodytą, przyciąga głodny piękna wzrok. Ta doskonale przemyślana kreacja posiada sekundnik w postaci gałązki róży. Jest to unikatowe zastosowanie naturalnego piękna w tak misternym detalu. To wdzięczny ukłon w stronę magii kobiecości."
       
      Mechanizm to pięknie w pełni zdobiona ETA 2892 A2, 34 mm średnicy i 5 ATM. Cena 7900 PLN
       
      Twarzą zegarka jest aktorka Agnieszka Grochowska
       
       

       

       

       

       

       

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.