Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nikosf

Atlantic

Rekomendowane odpowiedzi

Wartośc kolekcjonerska może i spadła jednak wartość jako zegarka zdecydowanie poszła w góre - dla 99% kupujących sporadycznie zegarek wartość przedstawia błyszczący wypolerowany egzemplarz a nie taki znoszony z tarczą na której nic juz nie widać - ciekawy jestem za ile sprzedałby się ten zegarek przed renowacją a za ile po renowacji takiej jak mamy na zdjęciach kolegi ????

Prostym przykładem są zegarki Doxa - takie umęczone z przetarciami chromu i spatynowaną tarczą pomimo że są w oryginale kosztują 100-150zł takie w całości po renowacji to 500 albo lepiej jak widać na allegro

Gdyby trafił się wam zegarek Patka ale z tarczą tak zaśniedziałą że nie widać byłoby napisu Patek to nosilibyście go tak jak jest czy poddany by został renowacji ???

Trafiają się tarcze z lekkim równomiernym nalotem "czasu" to nawet fajnie wygląda i takie warto zostawić ale ten ewidentnie nadawał się tylko do odnowienia a skoro nikt nie potrafił wskazać jak powinien wyglądać to został zrobiony jak został i nie ma się co czepiać - tamtego zegarka nie dałoby sie nosić do koszuli bo wyglądał na brudny dla niezorientowanych a odnowiony juz tak

Pozdrawiam

 

EDIT - Teraz doczytałem że chodzi o zegarek z linków na samej górze - myślałem że o ten ze zdjęć na samym dole poprzedniej strony z tą zniszczoną tarczą - tą tarcze z linków bym zdecydowane zostawił

Nie kasuje całego wpisu - poczytajcie sobie :unsure:  :unsure:  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł w pierwszej części postu ma rację,bo tak to właśnie wygląda na portalach aukcyjnych natomiast tarczy bym też nie ruszał ale najważniejsze,że koledze się podoba bo to on będzie go nosił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł - cały wic polega na tym, że tarcza była w bardzo dobrym stanie - w pełni czytelna, bez ubytków, plam, przebarwień itp. Tyle, że nie wyglądała jak prosto z fabryki. No to teraz już wygląda...

Jeśli tarcza byłaby kiepska to ja bym złego słowa nie powiedział, a jeszcze pogratulował Koledze przywrócenia staruszka do życia. Ale tak?

Ale każdy jest panem swojego zegarka. Czasami szkoda, ze tak jest....

 

Czy to jest tarcza wymagająca renowacji????

post-23302-0-20020800-1395435580_thumb.jpg


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przecież edytowałem moj wpis - najpierw myslałem że chodzi o tą tarcze co xylog wkleił pojechaną na maxa potem doczytałem że o tą z linków - sprostowałem ale nie kasowałem całego postu

Ta tarcza jest OK poprawiłem się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę wandalizm. Ale cóż, właściciel jest zadowolony, a o to przecież chodzi, czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli kolegów z Sopotu?

A kogo innego Filipie? ;)

 

Paweł - cały wic polega na tym, że tarcza była w bardzo dobrym stanie - w pełni czytelna, bez ubytków, plam, przebarwień itp. Tyle, że nie wyglądała jak prosto z fabryki. No to teraz już wygląda...

Jeśli tarcza byłaby kiepska to ja bym złego słowa nie powiedział, a jeszcze pogratulował Koledze przywrócenia staruszka do życia. Ale tak?

Ale każdy jest panem swojego zegarka. Czasami szkoda, ze tak jest....

 

Czy to jest tarcza wymagająca renowacji????

attachicon.gifA1.jpg

Pytałem koleżanek z pracy-"ta stara jest fajna,a to to wcale nie pasuje..."


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem koleżanek z pracy-"ta stara jest fajna,a to to wcale nie pasuje..."

 

A Koleżanki mają może GG? Albo samo G?.... :P


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Koleżanki mają może GG? Albo samo G?.... :P

Artur :D -jedna ma,to wiem ,jedno G ,co do innych to tylko przypuszczenia bo w końcu to tylko koleżanki z pracy.....

 

P.S Sprawdz proszę priv ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się kolego u kogo robiłeś tarczę. Wydaje się, że nie skorzystałeś z rad i tarcza nie trafiła do Chronosa lub Głowackich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakas ..ale spieprzona tarcza w tak unikatowym zegarku.


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ruszać tarczy ? mam profesjonalistów .....

 

Śmiech na sali....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.