Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Młody92

Przywracam Łucza do czasów świetności

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Postanowiłem, że czas dopieścić moje zegarki i na pierwszy ogień idzie Łucz po dziadku.

beuu.jpg

Nadal szukam oryginalnego, niższego szkła i koronki ale w międzyczasie postanowiłem zająć się także paskiem.

Obecny jest marnej jakości i szukam czegoś lepszego, może także innego...

Jeśli chodzi o klasyczny pasek to zastanawiam się czy lepiej będzie pasował czarny czy brązowy. Przede wszystkim musi być dobrze wykonany i dość cienki by nie przytłaczał zegarka.

 

W grę wchodzi jednak także pasek z podkładką. Od jakiegoś już czasu podobały mi się zegarki na takich paskach a ostatnimi dniami, jak zobaczyłem na starych fotografiach że dziadek nosił go właśnie na takim pasku, utwierdziłem się w przekonaniu, że można by spróbować z niepozornym Łuczem.
Nie chce jednak pierwszego lepszego, chcę coś w klimacie... Marzy mi się taki:

0h7z.jpg
wvho.jpg

Idealnie pasuje do tego Poljota a to przecież bliźniaczy model... Pytanie tylko czy przy złotej kopercie też będzie się fajnie prezentował... Niestety zdjęcia na których widziałem swój egzemplarz są nikłej wielkości, nie mówiąc już że czarno-białe, więc niemożliwe jest określić czy dobrze będzie się prezentował.

 

Dlatego proszę was o opinię w którą stronę iść, czarny, bądź brązowy klasyczny czy z podkładką?

Może jakieś marki o dobrym stosunku ceny do jakości...

A przede wszystkim proszę o pomoc w znalezieniu czegoś w takim stylu jak na zdjęciu, bo na prawdę zrobił na mnie wrażenie a zwykłe paski z podkładką z allegro się do niego nie umywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też stawiam na brąz, ale bez podkładki. Ten srebrny na podanym przez ciebie zdjęciu wygląda militarnie, a twój złoty to bardziej garniturowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.