Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Volti

Zegarek kieszonkowy Sutronic. Co to jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kieeeedyś na targu staroci zegarek kieszonkowy marki Sutronic. Od wielu lat zastanawiam się co to za produkcja i ile to jest warte? Widać że zegarek jest pozłacany a raczej był (zostały jeszcze ślady złota). Ktoś wie jaka to jest produkcja? Ile wart? Kiedyś spotkałem się z Molniją niemalże identyczną.post-64845-0-08791000-1378282702_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie odpowie, ile jestw wart, gdyż regulamin forum zabrania wyceny zegarków. Jest to kwarcowy zegarek, więc na pewno nie zbyt wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nołnejmowy kwarcownik w kieszonce, na dodatek jedną wskazówką (chyba, że druga się gdzieś ukryła...). oj, nie wiem, czy ktoś by za to chciał dać choćby i parę złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie wskazówki ma tylko że się zeszły. Kiedyś z ciekawości wystawiłem na allegro i byli chętni dać 60 zł tyle że wolałem się wstrzymać bo myślałem że jest więcej wart. Myślałem że trafiłem na jakiś rarytas. Ktoś wie jakiej to jest produkcji? Chińskie? Radzieckie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u, to dobra cena, lunąłbym od razu :)

cholera wie. wrzuć może zdjęcie mechanizmu, jeśli łatwo to urządzonko otworzyć. to cokolwiek będzie można powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nołnejmowy kwarcownik w kieszonce, na dodatek jedną wskazówką (chyba, że druga się gdzieś ukryła...).

Widać cienie dwóch wskazówek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać cienie dwóch wskazówek ;-)

Nie zauważyłem, choć na monitorze oglądałem sporym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się otworzyć dekielek. Widać że dosyć solidnie jest to zrobione jak na moje oko.

post-64845-0-03049700-1378754280_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, no to zagadka. Kamyki ma, więc nawet nie jest źle, no i na bank jest dość stary... Ale cóż to może być? Bladego pojęcia nie mam. Azja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiore się z nim do jakiegoś zegarmistrza i niech już on rzuci na to fachowym okiem i wyceni. Albo potrzymam jeszcze kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tarcza zegarka wygląda jak w Łuczu i mechanizm tez Łucz przejdź się z tym zegarkiem do zegarmistrza niech zobaczy jaka jest potrzebna bateria do niego jak będzie działać to fajnie i zostaw sobie mimo nie wielkiej wartości warto mieć taki ciekawy kwarcowy zabytek :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie wskazówki ma tylko że się zeszły.

 

O, to wkrótce będziesz miał więcej kieszonek :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.