Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Młody92

Rothenschild RS-622-4-E

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł wczoraj :D

Była jeszcze opcja aby wziąć drewno różane ale jednak zdecydowałem się na heban.

Jeszcze nie bardzo potrafię się obsługiwać, ale oko cieszy :D

 

Czeka na głównego lokatora - powinien przyjść lada dzień...

 

gallery_41182_1296_1389866.jpg

 

gallery_41182_1296_3592531.jpg

 

gallery_41182_1296_2661302.jpg

 

gallery_41182_1296_2561026.jpg

 

gallery_41182_1296_4093236.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, chociaż jak dla mnie niezbyt praktyczny. Wolę głowice z pojedynczym mocowaniem na zegarek, na Twoim moje zegarki by się nie zmieściły.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak dotąd jakby szyty na miarę, poduszeczki idealnej wielkości (bałem się że nie dopną się bransolety) i odległości między zegarkami jak dotąd idealne. Zobaczymy czy mój nowy nabytek też będzie miał wystarczająco dużo miejsca...

 

Ale tak jak mówisz, cztery osobne bębny są lepszym rozwiązaniem, zarówno praktycznym jak i estetycznym, chociaż to byłby już kawał rotomatu (przed kupnem sam nie zdawałem sobie sprawy że to taka gablota).

 

Jednak w moim zaważyła kwestia finansowa, a raczej nie tyle finansowa co opłacalność. Jak widać mam same vintage, które majątku warte nie są, dojdzie jeszcze jeden nowy zegarek, dla którego głównie został kupiony ten rotomat (a reszta tak przy okazji). Dlatego zupełnie nie brałem pod uwagę aby wydać na niego kwotę przekraczającą tysiąc zł, tym bardziej iż mam świadomość że nie jest to urządzenie długowieczne...

Jeśli ktoś posiada droższe zegarki, cała sprawa wygląda inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo elegancki i sympatyczny mebelek. Brany z kraffa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo elegancki i sympatyczny mebelek. Brany z kraffa?

Tak, z kraffa. Dziwi mnie że nie daja instrukcji w PL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, gratuluje :)

 

Za mna chodzi taki:

 

watchwinder-rothenschild-rs-324-4-e.jpg

 

Niestety nie pojmuje czemu zwykle pudełko z silniczkiem może kosztować ~1500 zł  :unsure:


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, gratuluje :)

 

Za mna chodzi taki:

 

watchwinder-rothenschild-rs-324-4-e.jpg

 

Niestety nie pojmuje czemu zwykle pudełko z silniczkiem może kosztować ~1500 zł  :unsure:

 

pomysł - za wzór płacisz, za jakość wykończenia, etc. Ale zgadzam się, że drogo- za drogo :(


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej to chyba jeszcze jedne z tańszych rotomatow. Inne firmy życzą sobie jeszcze więcej. Jakość materiałów bardzo dobra. Ustawianie obrotów od 600 do 1200, różne kierunki kręcenia do wyboru, jak również każda głowica ustawiana z osobna. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.