Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość noisysomeone

Gdzie najtaniej kupić casio?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość noisysomeone

Witam wszystkich,

 

Chciałbym kupić zegarek do pływania i biegania i wybór w sumie padł na G-Shock. Pytanie Gdzie kupić ładny zegarek w dobrej cenie?

 

Będę wdzięczny wszystkim posiadaczom niezniszczalnych zegarków jak oni nabyli swoje maszynki. Jeśli na forum znajdą się forumowicze mieszkający za granicą, gdzie można kupić taniej proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od konkretnego modelu, niektóre lepiej opłaca się kupić za granicą (przeważnie dotyczy to droższych modeli), inne w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej (w Polsce) dostaniesz u sprzedawców na aledrogo. Najlepiej u użytkownika bigben lub daymontrade (bardziej polecam bigben, ponieważ daje gwarancję od zibi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość noisysomeone

Nigdy nie kupowałem za granicą. Seven masz jakieś doświadczenia w tej materii?

 

Chciałbym zegarek z tough solar. Model 5600 lub 6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie polecam G-5600E. Mam takiego od tygodnia i jestem bardzo zadowolony. Jest to azjatycki odpowiednik GW-M5610 - dokładnie to samo, tylko bez synchronizacji radiowej i w trochę innej "szacie graficznej":

 

http://www.click-a-watch.com/best_price/discounted-price/casio-watches/g-shock/g-5600e-1dr.html

 

W tym samym sklepie znajdziesz także G-6900:

http://www.click-a-watch.com/best_price/discounted-price/casio-watches/g-shock/casio-g-shock-tough-solar-gents-date-black-world-time-watch-g-6900-1dr.html

 

To znany i sprawdzony sklep, wysyłają z Singapuru przez Szwecję, także nie ma ryzyka oclenia.

 

Czasami na brytyjskim amazonie można trafić GW-6900 (to samo co wyżej, tylko z radiem) w podobnej cenie, ale trzeba cierpliwie czekać na promocję - cena może spaść w każdej chwili. :)

 

http://www.amazon.co.uk/Casio-GW-6900-1ER-G-Shock-Radio-controlled-Digital/dp/B002LAS0SQ/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość noisysomeone

Seven dzięki za opowiedz. Czy kupując w tym sklepie czekają na mnie jakieś dodatkowe opłaty? Podatek, cło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znany i sprawdzony sklep, wysyłają z Singapuru przez Szwecję, także nie ma ryzyka oclenia.

 

 

 Jeśli kupisz na brytyjskim amazonie także nie zapłacisz cła i VATu, bo to UE. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kupnie bezpośrednio od amazona (jak w przytoczonej przeze mnie ofercie) trzeba do ceny doliczyć około 2 albo 2,5% na pokrycie różnicy pomiędzy polskim a brytyjskim vat-em, będzie to automatycznie potrącone przy płatności. Przesyłka do Polski jest darmowa (kurier DHL).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie polecam G-5600E. Mam takiego od tygodnia i jestem bardzo zadowolony. Jest to azjatycki odpowiednik GW-M5610 - dokładnie to samo, tylko bez synchronizacji radiowej i w trochę innej "szacie graficznej":

 

http://www.click-a-watch.com/best_price/discounted-price/casio-watches/g-shock/g-5600e-1dr.html

 

W tym samym sklepie znajdziesz także G-6900:

http://www.click-a-watch.com/best_price/discounted-price/casio-watches/g-shock/casio-g-shock-tough-solar-gents-date-black-world-time-watch-g-6900-1dr.html

 

To znany i sprawdzony sklep, wysyłają z Singapuru przez Szwecję, także nie ma ryzyka oclenia.

 

Czasami na brytyjskim amazonie można trafić GW-6900 (to samo co wyżej, tylko z radiem) w podobnej cenie, ale trzeba cierpliwie czekać na promocję - cena może spaść w każdej chwili. :)

 

http://www.amazon.co.uk/Casio-GW-6900-1ER-G-Shock-Radio-controlled-Digital/dp/B002LAS0SQ/

 

Cześć..

Mam pytanko a zamawiał ktoś coś z tej stonki click-a-watch ?

Ceny mają super !

Tylko czy ten zegarek dojdzie ?

Chciałem zamówić Casio Era-300B-1AV i jakoś mam obawy żeby przelać im 250$ ? Tym bardziej że nie ma żadnych specjalnych przesyłek tylko darmowa lub jakaś za 4$ ale też piszą że polecana dla przedmiotów o niskiej wartości :(

Plisss.. o jakieś info ?

Apropos co sądzicie o tym zegarku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep sprawdzony, już nie jedna osoba kupiła  ;)

Zawsze bierz darmową przesyłkę, bez tkz. pudełka to może unikniesz opłat celnych  ;)

Warto liczyć ok. 23 % więcej bo opłaty (cło i vat może Cię nie ominąć)  :)

Zaglądaj tu, może się znów trafić  :)

http://www.mywatcheshub.com/index.php?main_page=advanced_search_result&search_in_description=1&zenid=4d79680e847be94edbe9afaa70934618&keyword=ERA-300

Jeszcze tu:

http://www.watchhubs.net/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=ERA-300

 

Osobiście w tej kwocie kupiłbym jakieś seiko lub citizena  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki..

WOW dobre ceny na tych stronkach..

Nie wiesz przypadkiem, czy często pojawiają się tam takie okazje, jeżeli tak to chyba warto poczekać, ale jeżeli to loteria to nie wiem bo nie jestem cierpliwy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,  mogę wskrzesić temat? Gdzie kupić mudmastera żeby uniknąć cła i mieć oryginał.  Click a watch chyba juz nie działa albo ja robię coś nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj na watchshop.com co jakiś czas maja dobre ceny na wybrane modele, można mudmastera kupić poniżej 2k pln

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę z zapytaniem. Gdzie teraz najlepiej kupić GST-W100G? (na Watchshop 866 pln więc chyba całkiem przyzwoicie?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na eglobalu cła żadnego nie płacisz, zamawiałem tam swojego gst.

No i gg-1000-1a5 za 760 złych!

 

G-Life


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak chcę zrobić dlatego się upewniam czy tam wszystko ok.

Długo paczka szła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płać paypalem to myślę że w ciągu tygodnia dostaniesz , każda inna płatność wiąże się z długim procesowaniem płatności co potrafi wydłużyć przesyłkę do 10-14 dni.

 

G-Life


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość antski

Cześć wszystkim :)

Sprawdzaj na watchshop.com co jakiś czas maja dobre ceny na wybrane modele, można mudmastera kupić poniżej 2k pln


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Jak często na tej stronce są przeceny? Też bym polował na mudmastera.

 

Co do paypala - rozumiem, że podpina się kartę i płaci normalnie w PLN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest polska wersja waczszopu w której płacisz w pln.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jeszcze jakieś sklepy godne zaufania? Szukam jakieś wersji DW 5600, ale albo cena kosmiczna, albo strona podejrzana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamawiałem z Timegroup Casio MDV 106,wszystko w jak najlepszym porzadku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.