Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RTK-WGM

Zegarki pod Ministerstwem Transportu

Rekomendowane odpowiedzi

Pewne dodatkowe koszty wygeneruje obsługa kadrowa osób związanych z b. Ministrem Nowakiem, które zapewne zostaną zwolnione z Min. Transportu oraz podległych Spółek (Grupa PKP, GDDKiA, LOT itp.) oraz przyjęcia osób z otoczenia nowego Ministra. Uwierzcie, że te układy sięgają dość głęboko.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, coraz większe cyrki się z tego robią. Teraz próbują przekonać, że jednak Sławek nosi podróbki, a nie drogie zegarki

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/prokuratura-potwierdza-jeden-z-zegarkow-nowaka-to-podrobka-za-600-zl,372549.html

 

 

uśmiałem się z komentarza pod artykułem

- pyta zatroskany obywatel :P  " Partia Obywatelska to też POdróba -to dlaczego zegarek mial byc orginałem?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą ciekawe jak pan prokurator razem z biegłym oszacowali wartość podróbki :D


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz wyczytałem.

 

http://www.rp.pl/artykul/92106,1065669-Slawomir-Nowak-dostarczyl-prokuraturze-podrobke-zegarka.html

 

Swoją drogą może to nie podróba tylko oryginalny Hulbot za 600 zł.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Właśnie czytam to samo na Twitterze.

Ciekawe, czy faktycznie to coś nosił, czy to tylko druga wersja, a oryginał został w domu w sejfie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, to teraz pokuratura powinna umorzyć postępowanie w sprawie dot. oświadczenia majątkowego,skoro ten zegarek nie był wart powyżej 10k, zaś przedstawiciel Hublota powinien złożyć zawiadomienie dot. nabycia przez Nowaka ich podrobionego zegarka. Spod deszczu pod rynnę, czy jakos tak.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zawsze zastanawia mnie.

Jestem na świeczniku, każdy patrzy i co ?

Liczę na to, że nie sprawdzą nie dowiedzą się?

 

Adamowicz "zapomniał" ile ma mieszkań, ten przyniósł podróbkę.

Czy oni są normalni? Poważni?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy faktycznie to coś nosił, czy to tylko druga wersja, a oryginał został w domu w sejfie :)

Żadna z tych opcji chwały mu nie przynosi.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Nowak przyniósł go i powiedział, że za tyle kupił.

Ciekawe czy to prawda. Może bezmyslnie chce wyjśc z sytuacji, oryginalny ukrył, kupil podróbke, że to niby ten, który nosił i chce w ten sposób wymiksowac się z tego nieprawidłowego oświadczenia majątkowego, tymczasem brnie w inne przestępstwo, jeżeli ktoś od Hublota złoży wniosek o jego ściganie za podróbę . Ale jaja, dopiero w innych krajach będa o tym trąbili, że polski minister nosi podróbę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uśmiałem się z komentarza pod artykułem

- pyta zatroskany obywatel :P  " Partia Obywatelska to też POdróba -to dlaczego zegarek mial byc orginałem?"

 

Kiedyś gdzieś czytałem nie wiem czy to nei Cejrowski pisałe:

 

Platforma Obywatelska jest tak samo obywatelska jak była Milicja Obywatelska :D

 

Najlepszy przykład jak namawiali żeby ludzie nie chodzili na referendum. Oczywiście zależy im aby nikt nie chodził na wybory wtedy sami się wybiorą. Bezczelność i brak honoru.

 

Takich absurdów nawet za najgorszych czasów SLD nie lansowało. Bo jacy byli tacy byli ale jednak namawiali za chodzeniem na wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał iść do puchy niż przyznać się do podróby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOD:

Panowie, ile można o tym Nowaku?

Połączyłem tematy, bo chyba nie ma sensu pisać tego samego w kilku miejscach....


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z materiału dowodowego wynika, że Sławomir Nowak dokonał wyboru zegarka za radą swojego kolegi Piotra Wawrzynowicza. Następnie przekazał Wawrzynowiczowi pieniądze otrzymane od żony tytułem prezentu i za te pieniądze Wawrzynowicz zakupił 8 marca 2011 zegarek w "Pracowni Czasu" na ul. Wiejskiej 14 (tuż obok Sejmu - przyp. red.) w Warszawie

źródło: http://www.tvn24.pl/zegarek-nowakowi-kupil-byly-dzialacz-po-szczegoly-wniosku-o-uchylenie-immunitetu,372545,s.html

 

Co za bidula, w salonie mu podróbkę sprzedali :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O krew zaleje, dwa tygodnie temu kupiłem zegarek w Pracowni Czasu  :o  :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdzieś czytałem nie wiem czy to nei Cejrowski pisałe:

 

Platforma Obywatelska jest tak samo obywatelska jak była Milicja Obywatelska :D

 

Najlepszy przykład jak namawiali żeby ludzie nie chodzili na referendum. Oczywiście zależy im aby nikt nie chodził na wybory wtedy sami się wybiorą. Bezczelność i brak honoru.

 

Takich absurdów nawet za najgorszych czasów SLD nie lansowało. Bo jacy byli tacy byli ale jednak namawiali za chodzeniem na wybory.

Pewno nie czytałeś a słuchałeś w  Radiu Maryja

A za SLD bywało duzo gorzej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do naprawy dachów sprawa jasna.

jak leja to jak go naprawiać?

a jak nie leje

to po hu... go naprawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiscie posiadajac przedmioty o wartosci powyzej 10000 pln, trzeba  je zglaszac do US? Ktos to robi? 


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o posłów RP, oswiadczenie majatkowe takie niby antykorupcyjne. Wszyscy podchodza do tego z przymrużeniem oka, bo Cimoszewicz zapomniał wpisać sporej kwoty, Palikot samolotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiscie posiadajac przedmioty o wartosci powyzej 10000 pln, trzeba  je zglaszac do US? Ktos to robi?

 

Ogólnie rzecz biorąc dotyczy to osób pełniących funkcje publiczne, nie tylko posłów. Mają obowiązek składać oświadczenia majątkowe, a w nich wykazać m.in. rzeczy ruchome o wartości pow. 10 tys.

Urząd skarbowy ma z tym niewiele wspólnego, pomijając fakt, że pracownicy urzędów skarbowych również składają takie oświadczenia.

Nawiasem mówiąc oświadczenia majątkowe posłów są jawne, można je poczytać na stronie Sejmu (raczej mało ciekawa lektura).


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiscie posiadajac przedmioty o wartosci powyzej 10000 pln, trzeba  je zglaszac do US? Ktos to robi? 

 

 

Ale przy nabyciu rzeczy wartej rynkowo więcej niż 1.000,- (jeden tysiąc) zł, jeżeli ani sprzedawca ani kupujący nie są podatnikami VAT (czynnymi lub zwolnionymi), to kupujący powinien rozliczyć PCC – czyli złożyć deklarację PCC-3 do właściwego dla kupującego urzędu skarbowego i tam też zapłacić podatek.

 

 

 

A ten zegarek na zdjęciach i podróbka są takie same ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.