Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

pirx65

Dziwna

Recommended Posts

Witam 

Toczymy drobny spór w dziale "zegarki polskie" ,i mam pytanie do speców od Ruskich ,czy znacie taki model tarczy / oczywiście ,nie patrząc na na krzywe napisy Błonie/

post-56002-0-22733400-1379431434.jpg

Indeksy coś jakby na wzór Poljota de luxe. Nie spotkałem się nigdy z taką tarczą w polskim zegarku. Strzelałbym, że ktoś sobie zmodyfikował właśnie na wzór Poljota.

Indeksy coś jakby na wzór Poljota de luxe. Nie spotkałem się nigdy z taką tarczą w polskim zegarku. Strzelałbym, że ktoś sobie zmodyfikował właśnie na wzór Poljota.

A jest taki , albo podobny Poljot ?

Chodzi o te trzy kreski

dscn6915.jpg

"Nim się odezwiesz pomyśl pierw nieco, bo często słowa jak by z worka lecą!"

A jaka jest rzeczywista średnica tarczy? (zdjęcia deformują) To może trochę podpowiedzieć tropy.

Ej to chyba nie to :)

Nie? A tak dobrze mi szło ;). Gdzieś widziałem ten styl i to chyba w de luxach tylko teraz nie mogę nić znaleźć.

Tarcza tworzona przez zegarmistrzów piszących pismem technicznym - żaden prototyp.

Przy okazji proszę o nauczenie się odpowiednio nazywania tematów, żeby coś "mówił" forumowiczom.

Wygląda na samoróbkę/ przeróbkę innej tarczy poljota, sądząc po napisie na tarczy :)

Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.