Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Norbert York UK

Jakiego Rolexa mi polecacie kupic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Norbert York UK

Do cook masz racje Al czasami warto zapytac I uzyskac pare ciekawych informacje ktore Jednak moga Pom w wybraniu tego wlasnie ego zegarki albo naprowadzic troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda ale wiecej o "dizajnie" w wątku niż o walorach użytkowych.... ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie zgodzil z Darkiem w 100% gdyby nie bylo w jego propozycji bicolor , te zegarki sa zbyt oczojebne w takiej wersji .

Napewno nie da sie w nich chodzic bez zwracania uwagi , w niektorych kregach moze to byc zaleta natomiast w" day to day "sytuacjach bardziej to przeszkadza niz pomaga . 

Jak zwyklego Rolka do adidasow i szortow mozna zalozyc jak najbardziej to taki bicolor tak nie bardzo pasuje 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowszy gmt master-II blue-black bezel, miazga. Za 10 lat sobie takiego kupieę :D

 

 

 

za 10 lat to wyjda pomaranczowe i zolte i bedziesz mial zagwozdke

 

a moze nawet i DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

No ciekawe jak za10 lat Beda wygladac Rolexy moze Jednak nie ulegna takim zmianom jak piszesz pozyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze beda szli w inna strone niz dotychczas , nastepna daytona ma wygladac bardzo podobnie do tego modelu 

 

 

Alain-silberstein-watch_zpsde8c2d4c.jpg

 

 

 

:) 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie zgodzil z Darkiem w 100% gdyby nie bylo w jego propozycji bicolor , te zegarki sa zbyt oczojebne w takiej wersji .

Napewno nie da sie w nich chodzic bez zwracania uwagi , w niektorych kregach moze to byc zaleta natomiast w" day to day "sytuacjach bardziej to przeszkadza niz pomaga . 

Jak zwyklego Rolka do adidasow i szortow mozna zalozyc jak najbardziej to taki bicolor tak nie bardzo pasuje

 

Ależ bardzo pasuje , tylko go wtedy warto wesprzeć łańcuchem. Przecież to już kanon modowy , ikona pewnego stylu sprzed kilkunastu lat.

Skoro adidas vinatage wrócił do łask to może i stylizacja z bicolorem zostanie zrehabilitowana...przez jakiegoś celebrytę co to się zna na odcieniach i deseniach ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda ale wiecej o "dizajnie" w wątku niż o walorach użytkowych.... ;)[/b

 

Bo tak z ręką na sercu w przypadku wymienionych współczesnych modeli Rolka różnica sprowadza się do potrzeby posiadania daty, drugiej strefy czy zaworu helowego, kłopotów z wielością zegarka i jego ciężarem czy polerownaymi elemenatami ktore łapią ryski...ale akurat tyle można wywnioskować z katalogu ewentualnie przeczytać milon wątków wałkujących te tematy.

Reszta jest już kwestią estetyki i zasobności portfela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Jak za 10 lat tak Beda wygladaly Rilexy to wtedy bede wiedzial co robic nie kupie zadnego hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zielony Submariner? Pasuje i do szortów, do czegoś nieco bardziej eleganckiego, a nawet do luźniejszego garniaka ujdzie (oczywiście czarna wersja byłaby znacznie bardziej uniwersalna) ;)


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Zielony sub podoba mi sie bardziej ale chyba Jednak wybiore Deepsea ten podoba mi sie za***iscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie sub bylby wyborem. Swietnie wyglada i ma historie. ale jak Marek mowi - tu rozmawiamy bardziej o dyzajnie!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary SD mamniejszą tarczę od Suba czy gmt mastera, ma za to świetny szafir bez lupki wystający ponad bezel znacznie i jako jedyny ma powypisywane pierdoły na deklu - jest całkiem fajny, jednak gmt II jako jedyny jest lepszy, tylko te elementy polerowane w bransolecie...

Co do pytania z temat, to nic osobistego ...ale wszystkie kobiety potrzebują kogoś na zakupach - właśnie po to aby doradził, z doświadczenia (choć staram się unikać jak ognia) wiem że nie wystarczy przytakiwać czasem trzeba dodać jakąś uwagę aby uwiarygodnić swoje doradztwo ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Dzis zobacze suba I Ds na mojej rece ktory mi bardziej opowiada I bede wiedzial na co odkladac te dwa sa super GMT Raczej odpada ale poki nie przymie to nie bede sie wypowiadal na jego temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może używany Day-Date? :D


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może używany Day-Date? :D


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien ze na rece napewno lepiej bedzie lezal Sub , chociaz DSSD moze bardziej ci sie podobac  :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Powiem tak bardzo lubie chodzic w Omega PO man dwie jedna 42 I dr 45,5 bardzo lubie te zegarki dlatego dzis PO przymiarkach Jednak wybiore DS jest spory ale to jest to co szukalem sub jak dla mnie za lekki I cienki ale wizualnie swietny Jednak moim nastepnym zakupem bedzie DS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

myślę, że przed zakupem warto się zapoznać:

http://www.horology.ru/workshop/daytona.htm

http://www.horology.ru/workshop/submariner.htm

Pzdr.

 

edycja:

w uzupełnieniu > z linków powyżej wynika, że bardzo istotnym w użytkowaniu są regularne konserwacje zegarka. I tak np. w serwisie Pieśkiewicz - W-wa, koszt konserwacji Submarinera z nowej kolekcji, wynosi 2790 zł., trwa ok. 2 tygodnie i zalecany jest co 3-4 lata.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jednak wybiore DS jest spory ale to jest to co szukalem sub jak dla mnie za lekki I cienki ale wizualnie swietny Jednak moim nastepnym zakupem bedzie DS

Uff.... ;) -i po wielu bólach "urodziła " się decyzja.....

P.S Tylko go pokaż po zakupie....... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Ok jak tylko uda mi sie kupic napewno pokaze zegarek dziekuje wszystkim za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wnoszę z Twojego nicka, że jesteś w UK, jeśli tak, to spytam z ciekawości - czy orientowałeś się może ile kosztuje przegląd takiego zegarka w tamtejszych serwisach ?

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka rolexów zarówno starszych jak i nowych modeli.Najbardziej podoba mi się GMT Master II,który się ostał.Wybrałem go ponieważ jego design posiada cechy zegarka jak i biżuterii.Lubię ten jego delikatny bling..Sub jakoś szybko mi się opatrzył,może dlatego ,że ma tylu naśladowców?Fajna jest jego zielona odmiana,która zyskuje przy bezpośrednim kontakcie-to naprawdę fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Witam,

wnoszę z Twojego nicka, że jesteś w UK, jeśli tak, to spytam z ciekawości - czy orientowałeś się może ile kosztuje przegląd takiego zegarka w tamtejszych serwisach ?

Pzdr.

tak mieszkam w Uk w pon będę w salonie Rolexa to moge zapytać mam wielu znajomych w sklepach takich jak rolex więc zawsze mam za***iste rabaty na zegarki i serwis wczoraj np za potwierdzenie autentyczności z certyfikatem british hologram i itp zawsze mam zadarmo ostatni kupiłem nowa omege PO 45,5 i dostałem 1200 f discount więc napewno Jakbyś cos potrzebował załatwić w serwisie to moge to tanio załatwić ale zapytam pozdrawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.