Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Norbert York UK

Jakiego Rolexa mi polecacie kupic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Norbert York UK

Miałem kilka rolexów zarówno starszych jak i nowych modeli.Najbardziej podoba mi się GMT Master II,który się ostał.Wybrałem go ponieważ jego design posiada cechy zegarka jak i biżuterii.Lubię ten jego delikatny bling..Sub jakoś szybko mi się opatrzył,może dlatego ,że ma tylu naśladowców?Fajna jest jego zielona odmiana,która zyskuje przy bezpośrednim kontakcie-to naprawdę fajny zegarek.

oglądałem Gmt 2 kolor złoto srebrny powiem ci ze fajnie wyglada ale zielony sub bardziej mi sie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mieszkam w Uk w pon będę w salonie Rolexa to moge zapytać mam wielu znajomych w sklepach takich jak rolex więc zawsze mam za***iste rabaty na zegarki i serwis wczoraj np za potwierdzenie autentyczności z certyfikatem british hologram i itp zawsze mam zadarmo ostatni kupiłem nowa omege PO 45,5 i dostałem 1200 f discount więc napewno Jakbyś cos potrzebował załatwić w serwisie to moge to tanio załatwić ale zapytam pozdrawia

 

 

A zdradzisz cene tej planetki po rabacie? Ciekawi mnie czy rzeczywiscie atrakcyjna poniewaz w UK zegarki sa najdrozsze

w calej europie. (nie znam cen w skandynawii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena z metki za PO w Danii to 20300 pln :/


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

A zdradzisz cene tej planetki po rabacie? Ciekawi mnie czy rzeczywiscie atrakcyjna poniewaz w UK zegarki sa najdrozsze

w calej europie. (nie znam cen w skandynawii)

przeliczajac funta po 5 zł wychodzi mi 19400zl ale tak jak pisałem jestem stałym klientem i mnie znają w tym roku kupiłem 3 omegi i rolex w drodze a każdego roku cos kupuje potem oddaje i biorę inny jak mi nie podejdzie jak by ktoś chciał cos to moge załatwić taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Cena z metki za PO w Danii to 20300 pln :/

oczywiście mowa o PO chronometr za 19.400zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że na rolku dużo nie urwiesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak za chrono to spoko :) moja cena tyczy sie zwykłej PO


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Myślę,że na rolku dużo nie urwiesz..

urwe rozmawiałem na temat ceny moze nie tyle co na omega ale nie będzie zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.