Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Udanej majówki!

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

świetne, majówkowe egzemplarze koledzy, które cieszą 

ale......wg mnie Twój 5513 wymiata !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czekałem na to zdjęcie, świetna trójca!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry strzał.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czytam, ze juz podobno pierwsze osoby odebraly nowego Batmana (oczywiscie nie w PL)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czytam, ze juz podobno pierwsze osoby odebraly nowego Batmana (oczywiscie nie w PL)

Fakt, są już dostępne na Chrono24 ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zestaw Kuba. No może SUB mógłby być bez daty żeby się bardziej odróżniać od GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, strona która mi sie domyślnie otwiera jest jakaś inna, nie ma wszystkich modeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakowało czegoś pod mankiet...

Dołączy chyba do rodziny741bdbf0527298a8eaa53fc07076a694.jpg9e2c0d78453f51ca33d8932e3ff91810.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy chyba? ;) Będziesz robił jakieś głosowanie czy już jesteś pewien? :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inni członkowie rodziny go nie przyjmą? ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakowało czegoś pod mankiet...

Dołączy chyba do rodziny

Dobry jest!

Adoptuj Grzechu! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Zastanawiam się nad klasykiem - czy powinienem się czymś martwić w tych ofertach:

1. https://www.chrono24.com/rolex/oyster-perpetual-submariner-no-date-from-1997-u-series--id10956541.htm

2. https://www.chrono24.com/rolex/rolex-submariner-14060-tritium-dial--id10865624.htm

?

 

Widzę różnicę superluminova vs tritrium, ale na Subach się zdecydowanie za słabo znam by móc ocenić coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas na bazarku chyba taki jest

eye_lip sprzedaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Hm, sprawdzałem bazarek przed wrzuceniem zapytania, ale nie widziałem tam żadnego submarinera aktualnie sprzedawanego (choć może ten drugi z podlinkowanych to Filipa - miasto się zgadza ;) )

Edytowane przez MateuszDabrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne referencje mają nie mniej wdzięku niż otłuszczone marketingiem gorące klocki;)

post-106875-0-53434700-1556812949_thumb.jpeg

Edytowane przez Lotus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Klasyczne referencje mają nie mniej wdzięku niż otłuszczone marketingiem gorące klocki;)

 

Dla mnie idealna parka dla klasycznego Speedmastera (choć cały czas nie jestem do końca przekonany, bo bardziej "kliszowo" się chyba nie da)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, sprawdzałem bazarek przed wrzuceniem zapytania, ale nie widziałem tam żadnego submarinera aktualnie sprzedawanego (choć może ten drugi z podlinkowanych to Filipa - miasto się zgadza ;) )

Filip sprzedawał na bazarku starszego suba, może jeszcze ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealna parka dla klasycznego Speedmastera (choć cały czas nie jestem do końca przekonany, bo bardziej "kliszowo" się chyba nie da)

To co w tym konkretnym modelu robi robotę to tarcza . A to w zegarkach chyba 3/4 sukcesu. Inne kolory mnie osobiście nie ujęły choć to model niezwykle poprawny niezależnie od koloru . Ten kremowy i indeksy jednak rządzą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Dla mnie idealna parka dla klasycznego Speedmastera (choć cały czas nie jestem do końca przekonany, bo bardziej "kliszowo" się chyba nie da)

Miałem podobny dylemat i stwierdziłem właśnie, ze zbyt kliszowo. ;) za dużo subow się już naoglądałem na nadgarstkach, wiec wybór padł na Explorera do pary do Speediego. Sub może kiedyś, ale jako trzeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post z autorstwa Jim Ki Kai‎ z Rolex collectors world. Pomyślałem, że udostępnię, bo ciekawa sztuka.

 

59464613_2259824301011418_53317398883519

 

"The “END GAME” Just LANDED ~ my ultimate acquisition this year I would say ~ the mother of all ROLEX Submariners, the “SUB-AQUA” 6204! High-radium, pencil hand set, 38mm case w/ unique 5.3mm crown , specific 42,xxx serial range, early no hash alloy insert, calibre A260 movement, 100 meters depth and what’s else you wanna know?! Some said the name “SUB-AQUA” was so similar to a pre-registered UK diving club named “British Sub Aqua Club BSAC” during the same period of 1954, so ROLEX used “SUBMARINER” instead + later signature Mercedes Hands for all subsequent diving model references! Only 4-5pcs known and here is one of the very few with surface! "


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.