Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze mu to zrobiło :)

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne combo, mimo że te uszy masywne , to jest to współczesna elegancja. Ale DJs się zawsze broniły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powędrował na pasek:)

Wygląda to naprawdę dobrze :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powędrował na pasek:)

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

Bardzo ładnie się komponują  - ciekawe uzupełnienie   :) świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powędrował na pasek:)

 

 

IMO wygląda ok. W sensie, nie razi w oczy na pasku :D

 

Stare referencje Datejustów/Submarinerow na paskach wyglądają lepiej. Nowe - w sumie tylko bransoleta, w przypadku Subów może jeszcze guma.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Wg mnie wersja z fluted bezel jednak lepiej wygląda na bransolecie. Wersja ze smooth bezel lub wintydżowe modele z tzw.bark bezel lub florentine bezel wyglądają na pasku.tak samo dobrze, jak na bransolecie.

Edytowane przez norbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekendowo :)

 

Czarne burzowe chmury na niebieskim niebie pięknie komponowały by się z zegarkiem - ale i tak jest pięknie

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez rafiros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne burzowe chmury na niebieskim niebie pięknie komponowały by się z zegarkiem - ale i tak jest pięknie

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuję :) Trochę w nocy popadało. Rano było ok. Przez ostatnie dwie godziny zwowu deszcz. Teraz się przejaśniło ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekendowo :)

Pozazdrościć kozaka

Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć kozaka

 

:) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno brzydkie i nieproporcjonalne są te Rolexy smooth bezel...

post-55792-0-27374400-1563045907_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno brzydkie i nieproporcjonalne są te Rolexy smooth bezel...

 

Robert, widziałem brzydsze. Ten ujdzie w tłoku ;)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno brzydkie i nieproporcjonalne są te Rolexy smooth bezel...

Choć na zdjęciu to można wyłapać to jednak na żywo rzuca się w oczy. Bezel jest zbyt duży do tarczy i ogólnie zegarka. Na karbowanym już się to nieco gubi. Widać to doskonale zestawiając z OP39 gdzie proporcje są idealne .

Btw , DJ41 jest dla mnie zegarkiem blisko ideału , jednym z 3 moich ulubionych

Edytowane przez Lotus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem akurat w DJ'u fluted bezel, jak i bransoleta jubilee to klasyka i prawdziwe  "must have".

 

Uważam też, ze standartowe indeksy sa zupełnie nijakie - nudne pałki pociągnięte luma i choc pewnie pozostane w tej kwestii w mniejszości, to uważam, że duzo ciekawiej wygladaja rzymskie cyfry (choc wtedy zaweża sie krag możliwych kombinacji kolorystycznych) lub kamienie.

 

A taki "zwykły" podstawowy DJ na oystrze z gładkim bezelem i zwykłymi indexami wydaje mi sie troche "nijaki" i juz taka Omega AT w niczym mu wizualnie nie ustepuje, a wprost przeciwnie, więcej się w niej "dzieje". Choć oczywiście de gustibus ... 

 

Za to kolor tarczy masz Desmo najładniejszy w całej aktualnej rodzinie DJ.

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeksy rzymskie ciekawsze ale wtedy czy tarcza nie jest ciemniejsza bo przecież one lumy nie mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ41 to taki magiczny zegarek który można skonfigurować w zależności od upodobań i potrzeb wynikających na przykład z ...ilości zegarków. Ponieważ przez moje ręce przewinęło się już kilka egzemplarzy w różnych konfiguracjach mam swój subiektywny sprecyzowany pogląd na temat różnych układów.

Generalnie to najbardziej uniwersalny zegarek w ofercie Rolexa za co ja osobiście go bardzo cenię. W skrócie - jasna tarcza, flauted bezel, jubilee dodają formalności temu zegarkowi. Prezentowana przeze mnie konfiguracja jest teoretycznie najbardziej „ sportowa” ale dużo mniej niż jakikolwiek SUB czy GMT. Czyni to z niej idealny zegar do niemal każdego stroju poza wieczorowym. Indeksy i wskazówki dla jednych „ nudne” dla mnie stonowane także decydują o nieprzemijającej urodzie tego zegarka. Rzymskie jako bardziej eleganckie dla mnie lepiej sprawdzają się w Cartier czy Breguet. Jedynym sportowym wyjątkiem jest cali dial ;-). Zdecydowanie wolę tego DJa od AT zwłaszcza w jej ostatnich wcieleniach. Prezydent Kwaśniewski jak się okazuje na codzień też lubi stonowane , klasyczne stylizacje ;-).

post-55792-0-46955000-1563053287_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by o Panu Aleksandrze nie mówić to kolekcje zegarków ma jak dla mnie imponującą.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego DJa, pomimo że zbyt często nie noszę, to jak już noszę to nie ściągam nawet na basenie.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego DJa, pomimo że zbyt często nie noszę, to jak już noszę to nie ściągam nawet na basenie.

Skoro w 1927 OP 10 godzin pływał po kanale La Manche to Twojemu po basenie też nic będzie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w 1927 OP 10 godzin pływał po kanale La Manche to Twojemu po basenie też nic będzie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie chodziło mi o wodoszczelność :), tylko że DJ pasi również na basen :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o wodoszczelność :), tylko że DJ pasi również na basen :D

Dla mnie jedno o drugie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ41 to taki magiczny zegarek który można skonfigurować w zależności od upodobań i potrzeb wynikających na przykład z ...ilości zegarków. Ponieważ przez moje ręce przewinęło się już kilka egzemplarzy w różnych konfiguracjach mam swój subiektywny sprecyzowany pogląd na temat różnych układów.

Generalnie to najbardziej uniwersalny zegarek w ofercie Rolexa za co ja osobiście go bardzo cenię. W skrócie - jasna tarcza, flauted bezel, jubilee dodają formalności temu zegarkowi. Prezentowana przeze mnie konfiguracja jest teoretycznie najbardziej „ sportowa” ale dużo mniej niż jakikolwiek SUB czy GMT. Czyni to z niej idealny zegar do niemal każdego stroju poza wieczorowym. Indeksy i wskazówki dla jednych „ nudne” dla mnie stonowane także decydują o nieprzemijającej urodzie tego zegarka. Rzymskie jako bardziej eleganckie dla mnie lepiej sprawdzają się w Cartier czy Breguet. Jedynym sportowym wyjątkiem jest cali dial ;-). Zdecydowanie wolę tego DJa od AT zwłaszcza w jej ostatnich wcieleniach. Prezydent Kwaśniewski jak się okazuje na codzień też lubi stonowane , klasyczne stylizacje ;-).

 

Desmo, całkowicie zgadzam się z pierwszym zdaniem w twoim poście.

 

P.S. 

Fajna Pani obok Olka  ;)

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o wodoszczelność :), tylko że DJ pasi również na basen :D

Chyba Tobie Irek ;-) ...pisałem przecież że do wszystkiego z wyjątkiem smokingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. 

Fajna Pani obok Olka  ;)

 

to ta z gry o tron?


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.