Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Miał być ex i jest. On z tej samej kategorii co ,zero’ - niepozorny ;-)

Nie da się ukryć, że trochę się przyczyniłeś do tego wyboru - raz jeszcze dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było pukane... :-)

 

No i pięknie - dla mnie jeden z najfajniejszych Rolexów (pomimo, że akurat kupowałem inne  :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się przyłączę z gratulacjami i przy okazji pochwalę, mój Rolek po serwisie i regulacji jeżeli chodzi o dokładność chodu to wychodzi praktycznie na zero. No może przez dwie doby przyspieszył o niecałą sekundę.

Coś pięknego, to jest właśnie Król w koronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Smycel, @Bartek79 i @Michał8080 - dziękuję :-)

A teraz muszę zacząć mierzyć odchyłki - w końcu mam wskazówkę sekundową ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie.

Wiesz jak się to kończy. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...może u mnie nie bedzie odchyłek?! :-D

Jakby Ci się odchyłki nie zgadzały, polecam serwis na pl. Konstytucji. Wyregulują Ci Rolka tak, że nie będziesz miał czego mierzyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci się odchyłki nie zgadzały, polecam serwis na pl. Konstytucji. Wyregulują Ci Rolka tak, że nie będziesz miał czego mierzyć. :)

Tak na poważnie, to pewnie z ciekawości sprawdzę czy trzyma +/-2s, ale punktualność nie jest dla mnie najważniejsza - w pamie nie mialem i w jlc nadal nie mam wskazówki sekundowej i raz na kilka tygodni trochę "popychałem" mechanizm zgodnie z time.is :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale pam'a miałem na unitasie

 

Patrząc na ostatnie przejścia użytkowników z Forum z serwisem Pama to najbezpieczniejszy wybór.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się przyłączę z gratulacjami i przy okazji pochwalę, mój Rolek po serwisie i regulacji jeżeli chodzi o dokładność chodu to wychodzi praktycznie na zero. No może przez dwie doby przyspieszył o niecałą sekundę.

Coś pięknego, to jest właśnie Król w koronie.

Eee tam do Króla to mu jednak sporo brakuje, tak chodzi mój GS (lepiej wyślij swojego na następny serwis :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Muzzy

Poczekaj aż mi się mechanizm ułoży po serwisie, z dnia na dzień odchyłki są coraz mniejsze :). Gratuluję, GS traci do Rolexa tylko na marketingu, swoją drogą szkoda, że te zegarki są w Polsce tak mało znane.


Tak na poważnie, to pewnie z ciekawości sprawdzę czy trzyma +/-2s, ale punktualność nie jest dla mnie najważniejsza - w pamie nie mialem i w jlc nadal nie mam wskazówki sekundowej i raz na kilka tygodni trochę "popychałem" mechanizm zgodnie z time.is :-)

Ja akurat nie mogłem przeboleć, że nowy Rolex gubił po 3-3,5 s/24h.

Edytowane przez Michal8080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam do Króla to mu jednak sporo brakuje, tak chodzi mój GS (lepiej wyślij swojego na następny serwis :)

 

 

Tak samo dobry, jak w moim Rolku ;) Ale wynik Twojego GS mi zaimponował!

ab657d479e7c4c43c676ca238ad9bb04.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Było pukane... :-)

 

Ciekawy jestem jak wrażenia po paru dniach, bo jednak Exp i Pam000 to kompletnie różne zegarki. Mój Ex dostał dożywocie obok Moona. Akurat przypadkowo się złożyło, że jest z rocznika mojej córki, więc będzie dla niej kiedyś, a do tego czasu mnie będzie cieszył. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

Ja bym sie martwil kolego Muzzy ze spuznia.   :(  Kazdy zegarmistrz z ktorym rozmawialem twierdzil ze lepiej  jak zegarek spieszy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie martwil kolego Muzzy ze spuznia.   :(  Kazdy zegarmistrz z ktorym rozmawialem twierdzil ze lepiej  jak zegarek spieszy .

 

 

Życzę każdemu żeby jego zegarek spóżniał się 0,1 s na dobę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tylko takich zmartwień w życiu.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę każdemu żeby jego zegarek spóżniał się 0,1 s na dobę :D

Michał, większość użytkowników pozostałych marek zegarków mechanicznych może o takich wynikach przy długofalowych pomiarach tylko pomarzyć. Nadmienię, że oczywiście zdarzają się wyjątki, czego przykładem jest Twoje Grand Seiko ;)  :lol:  :rolleyes: 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

Nie mniej. gdyby spieszyl 0,1 bylbys moze szczesliwszy ?biggrin.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak wrażenia po paru dniach, bo jednak Exp i Pam000 to kompletnie różne zegarki. Mój Ex dostał dożywocie obok Moona. Akurat przypadkowo się złożyło, że jest z rocznika mojej córki, więc będzie dla niej kiedyś, a do tego czasu mnie będzie cieszył. :)

Dam znać w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo dobry, jak w moim Rolku ;) Ale wynik Twojego GS mi zaimponował!

 

Dla Spring Drive to jest norma, dla zwykłego werku mechanicznego wynik rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szuwi

Gratulacje , niech się nosi EX

 

Ja zaczynam od nowa , mój DJ już poszedł w świat. Diler przyjął go w komis i jak widać dość szybko się sprzedał. Z naprawdę niewielką stratą. Czekamy na DJ 41 tym razem. Widać tak miało być.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szuwi

Ja zaczynam od nowa , mój DJ już poszedł w świat. Diler przyjął go w komis i jak widać dość szybko się sprzedał. Z naprawdę niewielką stratą. Czekamy na DJ 41 tym razem. Widać tak miało być.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Czyli jak z niewielką stratą to znaczy, że nie było czym się przejmować.

A Ciebie już coś wspólnego łączyło z tym egzemplarzem pewne wspomnienie feralnego popołudnia. ;)

No a teraz znowu musisz czekać :)

I nie możesz sprawdzać jego dokładności jak wszyscy inni! ;):D

 

 

@szuwi gratuluje oczywiście bardzo fajnego zegarka który będzie dobrze odmierzał czas i nareszcie ta wskazówka sekundowa osobiście nie dał bym rady bez sekundy, gdyż nic się wtedy nie dzieje w zegarku. :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szuwi

Gratulacje , niech się nosi EX

 

Ja zaczynam od nowa , mój DJ już poszedł w świat. Diler przyjął go w komis i jak widać dość szybko się sprzedał. Z naprawdę niewielką stratą. Czekamy na DJ 41 tym razem. Widać tak miało być.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dziękuję i jak dojdzie DJ41, to pokaż foto - tez rozważałem zakup DJ, ale nie da się go wrzucic na pasek, a ja wolę paski od bransolety :-)

 

 

@szuwi gratuluje oczywiście bardzo fajnego zegarka który będzie dobrze odmierzał czas i nareszcie ta wskazówka sekundowa osobiście nie dał bym rady bez sekundy, gdyż nic się wtedy nie dzieje w zegarku. :D

Dziękuję. Wskazówka sekundowa mi nie przeszkadza, więc dam radę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.