Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Na DJ36 można 5-6 procent dostać.Niestety też się chwilę zastanawiałem i zaliczyłem w tym czasie dwie podwyżki. Jeszcze w listopadzie był z metki ponad 3k tańszy plus rabat.

Edytowane przez nixon111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....nie dość że zdejmując z rynku professionale sprzedali DJ41 to teraz zdejmując 41 sprzedają 36... mistrzostwo ;-)

Sadzisz, ze to celowe "blokowanie" Rolexa??? Mysle, ze produkuja tyle samo co kiedys, tylko handlarze i podobni kupujacy po kilka sztuk do takiej sytuacji doprowadzili. Jakby nagle w salonach Porsche po kilka sztuk ludziska kupowali to tez by sie nie wyrabiali i kolejki by sie potworzyly ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzisz, ze to celowe "blokowanie" Rolexa??? Mysle, ze produkuja tyle samo co kiedys, tylko handlarze i podobni kupujacy po kilka sztuk do takiej sytuacji doprowadzili. Jakby nagle w salonach Porsche po kilka sztuk ludziska kupowali to tez by sie nie wyrabiali i kolejki by sie potworzyly ;)

Oczywiście, że finalnie rękoma czarnego rynku ...ale pierwsze impulsy idą od producenta a reszta to już śnieżna kula Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na DJ36 można 5-6 procent dostać.Niestety też się chwilę zastanawiałem i zaliczyłem w tym czasie dwie podwyżki. Jeszcze w listopadzie był z metki ponad 3k tańszy plus rabat.

 

Mi też wspominali o 5%. Teraz na metce 36k? Czyli tysiak za milimetr?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tysiak za milimetr?  ;)

Kurcze - faktycznie :lol::ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poczekaj - moze w tym roku wypuszcza wersje 36mm :P;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camerona bym wziął po tysiaka za milimetr ;)

 

Ja Daytonę, może być platynowa, nie będę wybrzydzał...

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Romantico..romantico..miłego weekendu Rolexowscy !

Miłego ;) Moja żona też nosi Longinesa. Ale mojego suba nienawidzi. Wg niej to mój najgorszy i (to chyba najważniejsze) najbrzydszy zegarek. Co do drugiego punktu zgadzam się, choć pam mógłby z nim konkurować. Za to Rolex nadrabia funkcjonalnością, wygodą noszenia i niezajebalnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to niech Rolex i reszta zrobią premiery w maju, tak jak miały się odbyć, a organizator Baselworld poszuka sobie najwyżej nowego pomysłu na biznes :-P

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na tych zdjeciach powyzej sa meskie dlonie parami  - czy zblizenie tak pokazuje wielkosc zegarkow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuwi.

Explorer jest nie do zastąpienia. Jak zamienisz, to będziesz tęsknił. DJ41 po jakimś czasie (to tylko moja opinia) ma rażąco małą koronkę. Zamień bransoletę na pasek na jakiś czas i masz inny zegarek.

 

@DzioneK

Gratulacje. OP to kwintesencja ducha starego Rolexa. Jeden z fajniejszych modeli.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolek już na właściwym nadgarstku miłego weekendu miłośnicy marki , bo ja miły będę mieć na pewno 5933810719e7cf54059372e51f3156dd.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedziela.

 

Mojego Datejusta nie interesuje luty i jego śmieszne zagrywki z 28/29 dniami.

 

gallery_65341_4041_1029343.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadim, jak wjedzie sub to pojawi się druga korona w avatarze? Widzę update wjechał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowiedzieć jaki jest mechanizm w OP 36 bo na stronie Rolexa nic nie znalazłem

Sorki już mam 3130, może ktoś się wypowie na jego temat?

Edytowane przez marcin35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadim, jak wjedzie sub to pojawi się druga korona w avatarze? Widzę update wjechał :)

 

Myślę, że to całkiem ciekawy pomysł :) 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.