Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość M_jak_Michal
9 minut temu, SzefSzefow napisał:

 

To dlaczego sie boisz wyslac zegarek do CH?

Nie boję, chciałem, ale w Kruku mnie pani przekonała, że nie warto, że serwis na pl. Konstytucji jest po remoncie, mają nowe maszyny, super sprzęt itp. Zrobię tak jeżeli po tej naprawie problem za rok powróci. Wtedy już będę argumentował, że był u Was w serwisie dwa razy i to nic nie dało.

Sytuacja nie jest śmieszna - odstąpienie od umowy bez sensu, bo kupowałem zegarek z 10% rabatem, zapłaciłem niecałe 27500 a teraz taki kosztuje 35k, rabatów nie ma i czekasz  6 miesięcy. Na rynku wtórnym jeszcze drożej.

Sprzedawać nie chcę, bo strasznie go lubię a inne naprawdę mi się nie podobają. Chodziłem całą niedzielę po galmoku i oglądałem zegarki i szczerze nic mi nie pasowało. Może wyjątkiem jest Blancpain, którego bym chętnie kupił. Problem taki, że w PL nie ma oficialnej dystrybucji ani serwisu i w przypadku podobnych problemów będę wysyłał do Niemiec.

4 minuty temu, tomekr89 napisał:


A wracając do tematu, sprawdziłem, aktualnie jest -8s..... średnia z ostatnich 2 tygodni....

Będzie coraz gorzej, finalnie możesz zatrzeć mechanizm.

Edytowane przez M_jak_Michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, M_jak_Michal napisał:

Nie boję, chciałem, ale w Kruku mnie pani przekonała, że nie warto, że serwis na pl. Konstytucji jest po remoncie, mają nowe maszyny, super sprzęt itp.[...]

 

Nic dziwnego... 😄

 

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tomekr89 napisał:


Ty jesteś z tych, którym można nasikać na twarz a powiedzą, że deszcz pada. 

A wracając do tematu, sprawdziłem, aktualnie jest -8s..... średnia z ostatnich 2 tygodni....

 

Ty jesteś z tych, którym można nasikać na twarz a powiedzą, że deszcz pada. 

A wracając do tematu, sprawdziłem, aktualnie jest -8s..... średnia z ostatnich 2 tygodni....

 

Jestem z tych, ktorzy nie znizaja sie do pewnego poziomu i nie oceniaja osob, ktorych nie znaja 😏

I co w zwiazku -8s?


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SzefSzefow napisał:

 

 

I co w zwiazku -8s?


Nie zmieniam zdania, reklamacja przy najbliższej okazji.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Boziu... 😳

Jak fajnie jest poczytac o problemach ludzi, ktorzy w swojej dzialalnosci forumowej maja 2-3 posty... przypadek?? 😅

Kazdy "normalny" czlowiek wie, ze wszystko co kupujemy jest tylko wytworem czlowieka/maszyny i nie ma takiej mozliwosci, aby uniknac pomylek czy usterek/błędów. Jednak oczywiscie sa tez i tacy, ktorzy mysla, ze jak na cos wydadza miliony, to zaraz bedzie to towar godny bogow - ale niestety tak nie jest i wiekszosc z nas to rozumie. Siac panike moga i robia to z wielka przyjemnoscia "nowicjusze" forumowi a starym wyjadaczom wdajacym sie w ta dyskusje zycze zdrowia 🙂

Sam mialem problem z kilkoma zegarkami za spore pieniadze i opisywalem to, tak samo jak ich pozniejsze rozwiazanie przez serwis (na przyszlosc dla innych uzytkownikow), jednak nigdy nie jade po tym, ze trafil mi sie wadliwy egzemplarz za grube miliony i powinien "chodzic jak w zegarku".. 😂

 

NA BOGA - TO JEST TYLKO PRZEDMIOT A NIE SACRUM!!! 😎 Jesli ktos wywala gruba kase na przedmiot luksusowy a potem sie dziwi, ze mogl sie popsuc tylko dlatego, ze to np. Rolex, to znaczy, ze go na niego nie stac i niech zainwestuje w Casio za kilkaset pln - bedzie bardziej zadowolony 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, artme napisał:

O Boziu... 😳

Jak fajnie jest poczytac o problemach ludzi, ktorzy w swojej dzialalnosci forumowej maja 2-3 posty... przypadek?? 😅

Kazdy "normalny" czlowiek wie, ze wszystko co kupujemy jest tylko wytworem czlowieka/maszyny i nie ma takiej mozliwosci, aby uniknac pomylek czy usterek/błędów. Jednak oczywiscie sa tez i tacy, ktorzy mysla, ze jak na cos wydadza miliony, to zaraz bedzie to towar godny bogow - ale niestety tak nie jest i wiekszosc z nas to rozumie. Siac panike moga i robia to z wielka przyjemnoscia "nowicjusze" forumowi a starym wyjadaczom wdajacym sie w ta dyskusje zycze zdrowia 🙂

Sam mialem problem z kilkoma zegarkami za spore pieniadze i opisywalem to, tak samo jak ich pozniejsze rozwiazanie przez serwis (na przyszlosc dla innych uzytkownikow), jednak nigdy nie jade po tym, ze trafil mi sie wadliwy egzemplarz za grube miliony i powinien "chodzic jak w zegarku".. 😂

 

NA BOGA - TO JEST TYLKO PRZEDMIOT A NIE SACRUM!!! 😎 Jesli ktos wywala gruba kase na przedmiot luksusowy a potem sie dziwi, ze mogl sie popsuc tylko dlatego, ze to np. Rolex, to znaczy, ze go na niego nie stac i niech zainwestuje w Casio za kilkaset pln - bedzie bardziej zadowolony 😉

 

Nie wiem czy wogóle mogę coś dodać mając tak małą ilość postów w porównaniu ze starymi wyjdaczami, ale poprostu jedni wydając kupę kasy na luksusowy zegarek akceptują wady bo przecież na tyle tysięcy produkowanych zawsze się jakieś zdarzą, a inni oczekują poprostu więcej. Chyba po to jest forum żeby pomagać sobie nawazajem a nie jechać "nowych" bo widzą rzeczy których "starzy" nie chcą widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i brudne - ale wychodzi tylko przy wysokiej przeslonie 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario po zielenine jedziesz


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, paulvandyk napisał:

 

Nie wiem czy wogóle mogę coś dodać mając tak małą ilość postów w porównaniu ze starymi wyjdaczami, ale poprostu jedni wydając kupę kasy na luksusowy zegarek akceptują wady bo przecież na tyle tysięcy produkowanych zawsze się jakieś zdarzą, a inni oczekują poprostu więcej. Chyba po to jest forum żeby pomagać sobie nawazajem a nie jechać "nowych" bo widzą rzeczy których "starzy" nie chcą widzieć.

Nie mam nic przeciwko "nowym" - sam nim kiedys bylem i pamietam, ze dziwilem sie, ze zegarek za kilkanascie tysi robi 5-6 sek. na dobe a tani kwarc na rok. Chodzi o to, ze trzeba miec dystans i to, iz Twoj zegarek (wspolczuje) nie chodzi idealnie, to nie znaczy, ze nalezy od razu wieszac psy na caly swiat - troche dystansu 😉 Po to jest gwarancja, aby z niej korzystac a nie tylko plakac nad wadami. A czemu nowi uzytkownicy??? Ano dlatego, ze starzy podchodza do tego "normalnie" i nie widza w tym nic kosmicznego. Stalo sie, dziele sie z innymi i tyle. Nowi - placzą, ze im sie swiat zawalil, bo zegarek nie spelnia swoich norm za taka kase - WOT I WSIO 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tu kiedyś pisałem, że chyba bym oszalał, gdybym miał sprawdzać na komparatorze chodu swoje Rolki co chwilę. No ale to kolegi Rolex i jego wybór - myślę tylko że niepotrzebnie nabawi się tylko frustracji udowadniając Rolexowi, że ich produkt nie jest idealniy taki jak w katalogu.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładność mechanizmu to podstawowy parametr zegarka a jeśli towarzyszy temu cosc to należy się ta dokładność jak psu buda. Żadne wybielanie producenta nie ma sensu. Żadnego producenta.

Rozumiem niezadowolenie użytkowników którzy muszą reklamować wadliwy towar. Prawdopodobnie też byłbym wściekły gdyby do mnie trafił taki zegarek i marnym pocieszeniem byłoby to że oni robią produkt masowy. 
Natomiast wybrałem Rolexa dlatego że wg mojej subiektywnej opinii ma najbardziej niezawodne zegarki i mechanizmy w branży a co za tym idzie % najmniej reklamacji.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał stałą dzienną odchyłkę na poziomie 8s, z pewnością oddałbym go do regulacji. Na szczęście mój werk 3186 zrobił +5,5s ...od kwietnia default_smile.png


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, paulvandyk napisał:

 

[...]mając tak małą ilość postów w porównaniu ze starymi wyjdaczami[...]

 

Jestem przeciwny oceniania wiedzy innych po aktywności na forum, ale jestem też przeciwny nagminnemu używaniu słowa "ilość" do rzeczy policzalnych... LICZBA postów!

 

A wracając do sedna - czy wg Was Ojstery Perpeciuale też raczej na kartki / bony towarowe / zapisy czy też jest szansa, że czasem coś się spotka na półce do kupienia od ręki? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to może być wróżenie z fusów, ale ciekaw jestem Waszej opinii na ten temat (może i wiedzy).


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Michal93 napisał:

Jutro idę się orientować o OP41 i suba, także napiszę jak to wyglada w praktyce :)

 

Dzięki!


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Butik napisał:

 

Jestem przeciwny oceniania wiedzy innych po aktywności na forum, ale jestem też przeciwny nagminnemu używaniu słowa "ilość" do rzeczy policzalnych... LICZBA postów!

 

A wracając do sedna - czy wg Was Ojstery Perpeciuale też raczej na kartki / bony towarowe / zapisy czy też jest szansa, że czasem coś się spotka na półce do kupienia od ręki? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to może być wróżenie z fusów, ale ciekaw jestem Waszej opinii na ten temat (może i wiedzy).

Te kolorowe będą leżeć ...nie wiem czy targetem są młodzi czy Panie ale jedni i drudzy nie lubią czekać 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Dorian06 napisał:

Mario po zielenine jedziesz

Pokażę, jak ktoś trafi ;)20200903_140303-01.thumb.jpeg.3dffd2e73d84f4aaeba4f8d419f4b119.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, desmo napisał:

Te kolorowe będą leżeć ...nie wiem czy targetem są młodzi czy Panie ale jedni i drudzy nie lubią czekać 😉

 

Pewnie tak, na razie potencjalnie jestem zainteresowany srebrnym.

 

1 minutę temu, mario1971 napisał:

Pokażę, jak ktoś trafi ;)

 

Strzelam, że ROLEX (mspanc)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario,  - DJ,  Explorer, YM , AirKing, OP lub ...Hulk ...trafiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.