Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu to aż i tylko zegarek. Nie ma co się rozwodzić nad rysami. 

 

rolo.thumb.jpeg.d21c578fce7445fabbbbe5fe196a8c73.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Rysy to naturalny stan, gdy zegarka się używa. Z tej strony jest lepiej:

IMG_20200928_1737485.thumb.jpg.108c556dd35ae0dad06d94fba9852f0c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest jakiś fachowiec który może potwierdzić oryginalność Rolexa w okolicy Poznania?


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dawid82 napisał:

Koledzy jest jakiś fachowiec który może potwierdzić oryginalność Rolexa w okolicy Poznania?

 

Daj tu zdjęcia to będziesz miał w 95% pewność co to jest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2020 o 20:41, beniowski napisał:

A ja tu zgłoszę zdanie przeciwne - dark rhodium nie jest bury w wersji stalowej. Oczywiście, nie wyróżnia się tak jak niebieska tarcza, ale to jest jego zaletą. Jak go noszę do strojów smart casual, to nie swieci na kilometr jak niebieska tarcza - dla mnie to zaleta (co nie zmienia faktu że niebieska tarcza jest ekstra).

 

Podzielam opinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Fitvalf napisał:

Podzielam opinie. 


Dark rhodium z karbowanym i na jubilee  wygląda jak milion dolarów. Jest przepiękny . Jedynym minusikiem czasami jest odczyt godziny.
Niebieski jest mega gigant ale też bez przesady bo częściej w ciągu dnia jest wypłowiały lub szarawy niż pięknie odbijający...


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie go w tej konfiguracji :)

1cb6394a26922df815ca7d9c1fad0436.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, foti napisał:

Lubie go w tej konfiguracji :)

1cb6394a26922df815ca7d9c1fad0436.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Mnie też to pasi .😉👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma Explorera II w Trójmieście w celu przymiarki?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam na łapce przy sobocie?

d1d7f0f78e547a10a0d5794ff9015765.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka nowinka
Piotr, teraz to żeś mi zaimponował. I mówię to na poważnie. Gratuluję, bo wypłynąłeś na sam środek oceanu!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr, teraz to żeś mi zaimponował. I mówię to na poważnie. Gratuluję, bo wypłynąłeś na sam środek oceanu!


Ja to trudny zawodnik jestem , żona ma ze mną ciężko. Jak coś umyśle muszę mieć. Choć wzięli mnie z zaskoczenia. Miał być za 6 miesięcy a przyszedł po dwóch. Nie byłem przygotowany , ale dałem radę. A zabrać musiałem , bo oni na Daytona limit na ten rok wyczerpali. Na model z czarna tarcza. A czekać nie lubię. Jestem mega zadowolony.
Dzięki


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piotrek39 napisał:


Ja to trudny zawodnik jestem , żona ma ze mną ciężko. Jak coś umyśle muszę mieć. Choć wzięli mnie z zaskoczenia. Miał być za 6 miesięcy a przyszedł po dwóch. Nie byłem przygotowany , ale dałem radę. A zabrać musiałem , bo oni na Daytona limit na ten rok wyczerpali. Na model z czarna tarcza. A czekać nie lubię. Jestem mega zadowolony.
Dzięki emoji106.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Żoną się nie przejmuj😀, masz świetny zegarek , gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żoną się nie przejmuj, masz świetny zegarek , gratulacje.

Dzięki , pierwotnie myślałem nad białą , ale myśle , że dobrze wybrałem.
Żona się pomału przyzwyczaja , ale jestem pewien , iż czasem go będzie zakładać. Naprawdę świetny , sporo cięższy od GMT to chyba przez złoto


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kazali mu wziąć zegarek szybciej i... był kłopot.
Takiemu to dobrze.
Fajna Daytona.
 

No był , ale to dość ciekawa historia. Byłem bardzo wściekły na tą sytuacje. Przeszło mi jak zegarek na nadgarstek założyłem. Ale słowo , byłem na początku zniesmaczony.
We czwartek po południu dostałem wiadomość 62fd40d1d95a6d52c878b8a1e1ab421c.jpg

Zaskoczenie wielkie bo się nie spodziewałem tak szybko dostać. Co się okazało , zegarek był dla kogoś innego , ktoś kto był przede mną. Z rano próbowali się z gościem skontaktować , lecz bez odzewu. Po południu zegarek przeszedł na następnego , czyli mnie.
W sumie byłem zadowolony , problem z tym , że jednak to sporo kasy. Poprosiłem o tydzień , bo jednak takiej gotówki w domu nie trzymam a z lokat ruszać nie chciałem. Na co dostałem odpowiedź „ tylko dlatego , ze jest pan bardzo dobrym naszym klientem , jesteśmy w stanie poczekać do soboty „
Zły byłem strasznie , bo jednak to dość nie spodziewane było. I wyglada na to , że rób co chcesz , zegarek musisz odebrać od razu , jak nie to dzwonimy do następnego taki trochę brak szacunku. Już mi przeszło , ale nie ukrywam , jechałem po odbiór dość naładowany. Jak bym zrezygnował , to w tym roku już bym nie dostał.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Daytony! A z odbiorem to Panowie nie ma co się dziwić, człowiek myśli sobie: odbiór za pół roku to kupię sobie coś teraz a za pół roku pieniądze będą, lokaty zlikwiduję itp. Też miałem sytuację, że w ciągu 2-3h musiałem dać znać i szybko jechać po odbiór. To nie drobne, które wyciąga się z portfela. Nie raz miałem kłopoty z większymi płatnościami z kart, a to limity dzienne a o których się zapomina itp... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej uderzyło, że jak gość nie odebrał rano telefonu, to popołudniu zegarek poszedł już do następnego z listy... słabe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej uderzyło, że jak gość nie odebrał rano telefonu, to popołudniu zegarek poszedł już do następnego z listy... słabe...

Właśnie to mnie zabolało najbardziej , taki brak szacunku.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie zabolało najbardziej , taki brak szacunku.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dziwna sytuacja. Z jednej strony masz dzięki temu zegarek szybciej, ale przecież nie zawsze jest możliwość odebrania telefonu, a tym bardziej zorganizowania gotówki w pare chwil.

Wiadomo, czy gość, który był przed Tobą przeskoczył na kolejne miejsce w kolejce, czy z niej wypadł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.