Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, sanik napisał(-a):

Adidos lepiej nosić 😜

Może też być luksusowo: Armani np.

 

865382300_CleanShot2021-02-19at11_49_43.png.07960b4a0c0ec03da1d1ec062f52f533.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.02.2021 o 22:14, machlo napisał(-a):

Takie można byłoby rozważyć:

 

 

Pomysł fajny , wolałbym jednak aby zostali przy 39 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 to uniwersaly rozmiar to fakt
bf04469f8dce13b23912e2e2d1df8036.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz rok minie, od kiedy taki garniak noszę. Ten home office to dla mnie dramat, przybyło kilkanaście kilogramów.

Dziwaczeję już od siedzenia w domu.

Dzięki Bogu za niecały tydzień urlop, 15 dni odskoczni.

IMG_20210219_132316.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mroova napisał(-a):

Dzięki Bogu za niecały tydzień urlop, 15 dni odskoczni.

 

Przybędą kolejne kg? ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamelduję po powrocie 😄 A czy Ciebie "wraca parę kilo obywatela więcej" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2021 o 11:30, Majk2 napisał(-a):

Teraz populacja tureckich roleksowców spada ale wrócą jeszcze dobre dla nich czasy. 

Tak apropo's to Turcja jest kilkukrotnie większym odbiorcą szwajcarów niż Polska, i to po uwzględnieniu dwukrotnej różnicy populacji.

 

 

 

W dniu 18.02.2021 o 22:57, DzejkobRi napisał(-a):

Dziękuje :) 1966 z tego co się orientuje . 

Miło :) wysokie indeksy ze złota 3D, z czarnymi napisami i srebrna tarcza robią robote naprawdę. Szkoda ze nie robią już indeksów całych ze złota jak tutaj 

Każdy Rolex ma indeksy ze złota, tyle że niekoniecznie żółtego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że niektórzy to mają tupet. Chodzi mi konkretnie o @DzejkobRiNiedawno w dziale z podróbkami pytał o ocenę DJ, który był jego spełnieniem ,,marzeń”. Rozpływał się on nad jego urokiem strasznie. W czwartek tj. 3 dni temu, poinformował nas w klubie rolexa, że stał się ,,jednozegarkowcem” i zachwytom nie było końca. A teraz... Zegar jest wystawiony na bazarek (użytkownik z 12 odpowiedziami).  Piszcie co chcecie, ale dla mnie to nie jest promowanie zegara przed sprzedażą, a zwykła bezczelność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jednak po 3 dniach stwierdził ze nie jest jego spełnieniem marzeń i musi sprzedać. Życie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

Muszę przyznać, że niektórzy to mają tupet. Chodzi mi konkretnie o @DzejkobRiNiedawno w dziale z podróbkami pytał o ocenę DJ, który był jego spełnieniem ,,marzeń”. Rozpływał się on nad jego urokiem strasznie. W czwartek tj. 3 dni temu, poinformował nas w klubie rolexa, że stał się ,,jednozegarkowcem” i zachwytom nie było końca. A teraz... Zegar jest wystawiony na bazarek (użytkownik z 12 odpowiedziami).  Piszcie co chcecie, ale dla mnie to nie jest promowanie zegara przed sprzedażą, a zwykła bezczelność. 

Ma gościu tupet, i łeb na karku ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mroova napisał(-a):

Zamelduję po powrocie 😄 A czy Ciebie "wraca parę kilo obywatela więcej" ?

 

Wręcz przeciwnie, nawet schudłem przez ostatni rok 👌


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Ma gościu tupet, i łeb na karku ;)

Raczej wyszło po Januszowemu, wrzucił ogłoszenie w dział „poszukuje”. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, tbn napisał(-a):

...

wrzucił ogłoszenie w dział „poszukuje”. ;)

Bez ilość postów lub stażu bazar sprzedażowy jest zamkniety. 

 

Ale nie wiadomo jak będzie od poniedziałku. Skoro będzie płatny to zapewne każdy będzie mógł sprzedawać. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zywo bardzo mi sie spodobal... 😊, ale kawal zegarka 😎

IMG_5567.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna fota pokazująca różnice miedzy 11... a 12...
37f1970ad6f413960bc1fbb31ee42b6c.jpg


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub jest fajny, ale niesamowicie nudny. GMT z kolei ma wiele twarzy, a każda jest inna.

20210221_105211-01.jpeg

20210221_105122-01.jpeg

20210221_105120-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Oysterdate 6694, minimalny design, maksymalna radość z noszenia.

 

24-1.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panowie i Panie.
Potrzebuje małej pomocy. Jako osoba która do tej pory zgłębiała się tylko w marce omega chciałem na 40-stke sprawić sobie pewna sztukę. Miał to być niebieski dial i coś pokroju Aqua Terry. Rozmiar 40,5 okazał się w miarę Ok choć mógłby być większy natomiast coś tam nie pękło miedzy nami wiec nastawiłem się na którąś z rozmiaru 43 z kolei musiałby to być albo GMT albo z wiecznym kalendarzem i tu znowu w głowie coś mówiło na nie...

Kilka dni temu zobaczyłem Rokex’a OP niebieskiego w rozmiarze 41 i to jest to co będę mieć. Obecnie rolex zawiesił zamówienia na jakiś czas tego modelu wiec narazie wpisałem się tylko na listę wiec może za miesiąc lub pół roku zadzwonią ale jest jeszcze DJ 41 który jest obecnie dostępny.

Czy jeśli mielibyście wybierać pod siebie to jakie były by te opcje bo sam nie wiem co wziąć.

DJ Z data czy OP bez?
Bransoleta z połyskiem czy szczotkowana?
Bezel gładki czy żłobkowany?

Tylko te 3 warianty spędzają mi sen z powiek :)
Jakbym mógł je zobaczyć na żywo to bym wiedział co wybrać natomiast słabo z dostępnością w Trójmieście takich gotowych wariantów.

Nie widząc ich skłaniam się ku bransolecie szczotkowanej i jeśli mógłbym wziąć z data bez cyklopa to byłoby już łatwiej ale takiej chyba nie ma.
Z kolei czy jeśli bierze się gładki bezel to do niego chyba ładniej wyglada bransoleta polerowana?

Bezel żłobkowany jest tylko w DJ? I wtedy ładniej wyglada z która bransoleta?
Jubilee bransolety na 100 % nie chce.
Bardzo cenie minimalizm i nie chce rzucać się w oczy natomiast fajnie jak wszystko współgra.

No i właśnie to są te moje dylematy. Czy jest jakiś wzór, ze jeśli bierze się bezel A to wypadało by wziąć bransoletę B co by smaku nie popsuć?

Czy możecie się wypowiedzieć, coś podpowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cenisz minimalizm i nie chcesz rzucać się w oczy to OP bądźcie w sam raz. Każdy element polerowany w DJu dodaje mu elegancji  ( ale nadal sportowej bo to zegar na bransolecie i w Twoim wypadku z kolorową tarczą).   Bezel z białego złota widać z 10 metrów.  Obydwa zegarki inaczej leżą na nadgarstku i to trzeba sprawdzić osobiście. Reszta jest subiektywną opinią. Dla mnie OP ma dziwne proporcje (  długie uszy ) i fatalny sposób szukania symetrii na tarczy ( podwójne indeksy nie dość że same w sobie klockowate to jeszcze wprowadzają na tarczy bałagan w postaci trzeciego rodzaj indeksów). Datejust 41 spełnia moje wszystkie oczekiwania wobec uniwersalnego Rolexa a konfiguracje zależą od osobistego stylu i upodobań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega nie chce się rzucać w oczy to OP będzie świetnym wyborem. Jeśli DJ to z gładkim bezelem na Oyster, tez bardzo fajny, jeśli komuś nie przszkadza cyklop. Ja bym poszedł w OP.  Dodatkowa zaleta to, że nie jest tak powszechny jak DJ, czy Sub których w niektórych środowiskach jest zatrzęsienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, tbn napisał(-a):

Dodatkowa zaleta to, że nie jest tak powszechny jak DJ, czy Sub których w niektórych środowiskach jest zatrzęsienie. 

Mówisz o naszych polskich realiach?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, zagranicznych. Chociaż w Wawie Sub czy DJ też się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Włoszech faktycznie widziałem ich sporo. Nie wiem tylko, czy wszystkie były ori, bo makaroni uwielbiają tę markę, a z odległości metra nie widać różnicy.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam - ja bym cykanie bezela w subie z metra rozpoznal 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybierałem między OP i DJ i w sumie to są dwa różne zegarki, które najlepiej mieć oba :) DJ dla mnie tylko karbowany z jubilee, w Rafflesie leży dużo różnych konfiguracji, można na żywo podejsc i porównać :)

Najwiekszym plusem OP jest AR w szkle, przynajmniej dla mnie. OP jednak będę zamawiać srebrne ze złotymi indeksami :)

OP niebieskie vs gladki Oyster DJ to moim zdaniem OP, szkoda dopłacać 10k po pierwsze, po drugie AR, a po trzecie wyglada na żywo ciekawiej od DJ :)

 

Wiadomo, wszystko to subiektywne sprawy.

Edytowane przez Michal93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.