Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

9f58c170cf04710bd4a0e0123e2a0ae3.png
Kurczę już miał na bazar lecieć ale po kilku godzinach na ręce jednak dam mu jeszcze szanse
Za to nowy Sub z datą chyba poleci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, nomysz4 napisał(-a):


Kurczę już miał na bazar lecieć ale po kilku godzinach na ręce jednak dam mu jeszcze szanse emoji123.png emoji1660.png
Za to nowy Sub z datą chyba poleciemoji2371.pngemoji6.png

 

Szymonie drogi! Crocsy, dżinsy, cały Twój outfit wręcz krzyczy: chcę Pepsi! 😄 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Szymonie drogi! Crocsy, dżinsy, cały Twój outfit wręcz krzyczy: chcę Pepsi!  

przypatrz się uważnie - jeansy są czarne - czekam na Coke
Na zdjęciu powyżej ten sikor wygląda smakowicie

Bo to Batman na Jubilee od DJ a nie Batgirl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nicon napisał(-a):

należy i nie należy do obecnego właściciela

Dziękuję, już wszystko wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bugs napisał(-a):

Problem w tym że zegarek najpierw musiałby trafić do serwisu gdzie pewnie będzie otwierany a dopiero potem zapadnie decyzja czy i jak będzie poprawiony, przynajmniej tak usłyszałem przez telefon, zdjęcia nie wystarczą do uznania reklamacji. Nie wiem czy gdyby pojechać osobiście to wtedy oględziny zewnętrzne by wystarczyły, Katowice są bliżej ale teraz i tak pewnie butiki w galeriach będą zamknięte więc zostaje Wawa a to cały dzień wyjęty.

Katowice decyzji żadnej nie podejmą, trzeba jechać do Wawy. Mysle ze wizyta osobiście pomogła by rozwiać wszystkie wątpliwości. 

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, nicon napisał(-a):

Zrozum że ten zegar znajduje się w superpozycji. Niczym kot Schordenigera jednocześnie należy i nie należy do obecnego właściciela ;-). Z tego punktu widzenia serwis możemy być jednocześnie pożyteczny jak i szkodliwy z punktu widzenia potencjalnego przyszłego właściciela, który może patrzeć krytycznie na zegarek serwisowany kilka miesięcy po zakupie.

Haha, nie @nicon, jak najbardziej należy i nigdzie się nie wybiera w sensie zmiany właściciela, mam wątpliwości co do serwisu bo póki co jest nowy i ma wyłącznie ryski po mnie a zegarki potrafią wracać z serwisu dodatkowo porysowane ( opisywano to wielokrotnie w przypadku SGP ). 

 

Bartek, a gdzie fizycznie jest serwis Rolexa?

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bugs napisał(-a):

zegarki potrafią wracać z serwisu dodatkowo porysowane ( opisywano to wielokrotnie w przypadku SGP ). 

Dawałem IWC (40-letni) do serwisu. Został szczegółowo opisany + zdjęcia. Wrócił z Austrii w stanie perfect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bugs napisał(-a):

Haha, nie @nicon, jak najbardziej należy i nigdzie się nie wybiera w sensie zmiany właściciela, mam wątpliwości co do serwisu bo póki co jest nowy i ma wyłącznie ryski po mnie a zegarki potrafią wracać z serwisu dodatkowo porysowane ( opisywano to wielokrotnie w przypadku SGP ). 

 

Bartek, a gdzie fizycznie jest serwis Rolexa?

Plac Konstytucji w Warszawie. Tam Kruk wysyła zakupione u nich zegary na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milego dnia z czystym powietrzem... 🙂

 

air.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, artme napisał(-a):

Milego dnia z czystym powietrzem... 🙂

 

 

17 minut temu, Bartek79 napisał(-a):

I wzajemnie

 

Dziękuję i również miłego dnia 😄

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, nicon napisał(-a):

Kiedyś to byli explorery, teraz już nie ma explorerów :(. Nawet wskazówki lepiej umieli pomalować xD

 

 

@nicon, Ty to lubisz dolewać oliwy do ognia... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, memento mori napisał(-a):

Dziękuję i również miłego dnia 😄

Świetny jest ten Ex👍.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, nicon napisał(-a):

Kiedyś to byli explorery, teraz już nie ma explorerów :(. Nawet wskazówki lepiej umieli pomalować xD

 

 

W 1655 wskazówka GMT potrafi wyblaknąć aż do białej 😝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wtedy ten egzemplarz z tą białą, wyblakłą wskazówką sprzedajesz i kupujesz w zamian inny egzemplarz 1655 z pomarańczową wskazówką, nowe 216570 bez skazy, Porsche i podróż dookoła świata. 😛 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowie, kilka postow wczesniej dyskutowalismy o YM bicolor ktorego moglbym miec od reki u AD. Dzisiaj przeszedlem sie podpytac o wersje stalowa. I tutaj szok. Na tarcze rhodium 3 lata czekania na niebieska okolo 8 miesiecy. Udalo mis sie tez przymierzyc niebieska. Nie chce otwierac tematu kolejkowego ale to juz naprawde przesada. Ciekaw jestem jak z tym jest w Polsce.
Caly czas mam rowniez wrazenie ze troche duzy ten YM na moj nadgarstek.

5bb58efbe8e325e4656eef20ffd9b436.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, maze123 napisał(-a):

Ponowie, kilka postow wczesniej dyskutowalismy o YM bicolor ktorego moglbym miec od reki u AD. Dzisiaj przeszedlem sie podpytac o wersje stalowa. I tutaj szok. Na tarcze rhodium 3 lata czekania na niebieska okolo 8 miesiecy. Udalo mis sie tez przymierzyc niebieska. Nie chce otwierac tematu kolejkowego ale to juz naprawde przesada. Ciekaw jestem jak z tym jest w Polsce.
Caly czas mam rowniez wrazenie ze troche duzy ten YM na moj nadgarstek.

5bb58efbe8e325e4656eef20ffd9b436.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie przesadzaj, to sportowy zegarek - rozmiar OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, maze123 napisał(-a):

Ponowie, kilka postow wczesniej dyskutowalismy o YM bicolor ktorego moglbym miec od reki u AD. Dzisiaj przeszedlem sie podpytac o wersje stalowa. I tutaj szok. Na tarcze rhodium 3 lata czekania na niebieska okolo 8 miesiecy. Udalo mis sie tez przymierzyc niebieska. Nie chce otwierac tematu kolejkowego ale to juz naprawde przesada. Ciekaw jestem jak z tym jest w Polsce.
Caly czas mam rowniez wrazenie ze troche duzy ten YM na moj nadgarstek.

5bb58efbe8e325e4656eef20ffd9b436.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Bicolor jest dla mnie trochę "cygański", rhodium trochę smutny więc wybrałem niebieski i jestem happy. Trudno mi się było przyzwyczajać do cyklopa ale jakoś to przeżyłem. Teraz to mój EDC (żona nie pyta ile kosztował -dzięki Bogu). W Polsce czekałem 2 m-ce a początkowo mówiono 8-9. Inwestycja wątpliwa ale nie o to mi chodziło. YM jest sympatycznie wesoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, nicon napisał(-a):

Nie wiedziałem, ciekawe :).

Taka wersja jest nazywana "Albino", na 216570 na razie wystarczy ale na Porsche już nie, chyba żeby to był osobisty egzemplarz McQuinna ;) 

 

maze123, przepiękny jest ten Yacht Master

 

 

Screen-Shot-2015-10-20-at-12.52.05.png

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, maze123 napisał(-a):

...Ciekaw jestem jak z tym jest w Polsce.
Caly czas mam rowniez wrazenie ze troche duzy ten YM na moj nadgarstek.

Jak bylem w zeszlym tyg. w salonie, to akurat czlowiek odbieral dokladnie ta wersje po (jak mi powiedzial) dosc dlugim czasie oczekiwania i pozwolil przymierzyc. Dla mnie byl on za maly (18cm mam w nadgarstku) i zupelnie nie zrobil na mnie wrazenia w przeciwienstwie do zdjec na ktorych mi sie ten niebieski zawsze podobal, wiec jak widac gusta sa rozne 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   3 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.