Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, siedzą na jachtach i dyskutują o szerokościach bezela i klamrach jak jakaś grupa świrów na forum zegarkowym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, artme napisał(-a):

Prezentuje sie zacnie 😎

Wreszcie ktos moze miec model w stali i poczuc sie jak milioner, bo ludziska nie beda wiedzieli czy na reku stal czy starszy model w bialym zlocie 😁

 

 

99,9% ludzi zobaczy Rolexa i pomyśli że to drogi zegarek, a 0.1% zegarkomaniaków jak tu na forum będzie znać różnicę że to stal a nie złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tbn napisał(-a):

Tak, siedzą na jachtach i dyskutują o szerokościach bezela i klamrach jak jakaś grupa świrów na forum zegarkowym. 

Nie wiem czy miales przyjemnosc obracac sie w srodowisku np. bogatych prawnikow w PL, ale uwierz - nie interesuje ich czesto co siedzi w srodku, z czego zegarek jest wykonany czy chocby jaka jest jego historia powstania, ale z kilometra zobacza w jakich butach przyszedles czy jaki zegarek i za ile masz na reku. Sadze wiec, ze milionerzy na jachtach tym bardziej znaja sie na swoich "zabaweczkach", ktore pozwola im wyroznic sie z "tlumu".

 

5 minut temu, nicon napisał(-a):

Może milionerzy powinni kupić sobie zegarki dla milionerów, jakiegoś skomplikowanego Patka albo Lange, to nie będą mieli problemu z lansem na jachcie.

I tu dochodzimy do sedna... dlaczego milionerzy najczesciej wybieraja zlotego Rolka wysadzanego diamentami a nie np. Patka z wielkimi komplikacjami za 10 razy tyle hajsu?? Kurcze - sam nie wiem 🤔😜

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, artme napisał(-a):

Nie wiem czy miales przyjemnosc obracac sie w srodowisku np. bogatych prawnikow w PL, ale uwierz - nie interesuje ich czesto co siedzi w srodku, z czego zegarek jest wykonany czy chocby jaka jest jego historia powstania, ale z kilometra zobacza w jakich butach przyszedles czy jaki zegarek i za ile masz na reku. Sadze wiec, ze milionerzy na jachtach tym bardziej znaja sie na swoich "zabaweczkach", ktore pozwola im wyroznic sie z tlumu.

Naprawdę siedzą i rozstrzygają sczegółowo czy dany koleś ma białe złoto czy stal w Batamanie czy Pepsi? Ja nie mogę.

Ja nie obracam się w jakimś kręgu milionerów, ale u mnie w okolicy Rolexów zatrzęsienie - jakoś nie pamiętam żeby  ludzie siadali i dywagowali nad tym że jeden ma w stali a drugi w złocie. Po prostu kupują Rolexy bo ... lubią. No ale to nie prawnicy, co muszę nadmienić.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogaci prawnicy to zazwyczaj wyższa klasa średnia, często w pierwszym pokoleniu, która jeszcze zwraca uwagę na takie rzeczy jak buty, czy zegarki. Milionerom na jachtach, szczególnie tym z kolejnego pokolenia z rzędu, już wszystko jedno ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewny? Nie raz ogladalem programy o luksusowych jachtach, camperach czy samochodach i nie zauwazylem, zeby im to "latalo" co kupuja byle drogie. Zamawiaja nietypowe drewno do wystroju, wybieraja nietypowe kolory czy chocby skory. Moze w pl wystarczy jak podjedziesz Porsche, ale pojedz sobie np. do Niemiec, to zobaczysz ile tam ich jezdzi po tuningach, bo klasyczny z salonu, to zwykla nuda 😉 

 

13 minut temu, beniowski napisał(-a):

Naprawdę siedzą i rozstrzygają sczegółowo czy dany koleś ma białe złoto czy stal w Batamanie czy Pepsi? Ja nie mogę.

Nie musza o tym gadac, ale nie uwazam, ze nie posiadaja swiadomosci i nie wiedza/widza co jest drogie oraz czym rozni sie od "tanszego" 😉

 

To moze inaczej - po co Rolex wypuszcza Pepsi w bialym zlocie, ktore rozni sie od tego w stali skoro uwazasz, ze to nie jest wazne dla milionerow?

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, artme napisał(-a):

Jestes pewny? Nie raz ogladalem programy o luksusowych jachtach, camperach czy samochodach i nie zauwazylem, zeby im to "latalo" co kupuja byle drogie. Zamawiaja nietypowe drewno do wystroju, wybieraja nietypowe kolory czy chocby skory. Moze w pl wystarczy jak podjedziesz Porsche, ale pojedz sobie np. do Niemiec, to zobaczysz ile tam ich jezdzi po tuningach, bo klasyczny z salonu, to zwykla nuda 😉 

Z ciekawości: wierzysz w to, co pokazują w programach telewizyjnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prosty czlowiek jestem i w cos musze wierzyc a przeciez telewizja nie klamie 🙂

Ale uspokoje Cie - nie ogladalem tego na TVP info 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, artme napisał(-a):

Prezentuje sie zacnie 😎

Wreszcie ktos moze miec model w stali i poczuc sie jak milioner, bo ludziska nie beda wiedzieli czy na reku stal czy starszy model w bialym zlocie 😁

 

 

 

Śmieszą mnie te teksty zawsze. Skoro ja wiem co mam na ręku to jak mogę poczuć się jak milioner. Przecież wiem że mam stal która wygląda jak gold ale ja wiem co mam. Wiec mając coś o czym wiem czym jest to jak mogę się poczuć inaczej? Inni mogą mnie ewentualnie postrzegać tak ale ja sam zawsze wiem co jest na ręku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, artme napisał(-a):

Ja prosty czlowiek jestem i w cos musze wierzyc a przeciez telewizja nie klamie 🙂

Ale uspokoje Cie - nie ogladalem tego na TVP info 😎

 

...ale TVP1 i TVP2 to już jakoś przemilczałeś... 😛 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, foti napisał(-a):

 

Śmieszą mnie te teksty zawsze. Skoro ja wiem co mam na ręku to jak mogę poczuć się jak milioner. Przecież wiem że mam stal która wygląda jak gold ale ja wiem co mam. Wiec mając coś o czym wiem czym jest to jak mogę się poczuć inaczej? Inni mogą mnie ewentualnie postrzegać tak ale ja sam zawsze wiem co jest na ręku!!!

Ja tylko sobie dywaguje i rozwazam, wiec nie musisz sie od razu na mnie rzucac 😉

Ale nie masz do konca racji - gdyby bylo jak piszesz, to czemu miliony ludzi na swiecie kupuje podrobki??? 🤔

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, poiuyt napisał(-a):

Czyli jednak wychodzi na to, że roleksy kupuje się dla szpanu?

 

W około 95-99% przypadków tak! Zegarki tej marki kupuje się dla szpanu. Tu na forum pewnie tylko z 10-20% kupuje Rolki z tego powodu, ale jeśli chodzi o klientów ogółem to niestety tak to wygląda.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, przecież to akademicka dyskusja z tym gmt na oyster czy nie. I tak nie da się go zamówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poiuyt Smutne, ale prawdziwe... 😔

Moze nie zawsze, ale jednak wiekszosc nieswiadomych ludzi wlasnie dlatego wybiera ta firme...

 

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tomaszek napisał(-a):

Dajcie spokój, przecież to akademicka dyskusja z tym gmt na oyster czy nie. I tak nie da się go zamówić emoji23.png

Zamowic sie da, tylko pytanie czy dozyjesz odbioru 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, artme napisał(-a):

To moze inaczej - po co Rolex wypuszcza Pepsi w bialym zlocie, ktore rozni sie od tego w stali skoro uwazasz, ze to nie jest wazne dla milionerow?

Nie napisałem że to jest nieważne, napisałem że ciężko mi sobie wyobrazić że ktoś siedzi i porównuje zegarki, patrzą który z nich ma droższy - to raczej nie cecha milionerów, a dorobkiewiczów, ale mogę się mylić. Zresztą, nie wydaje mi się żeby akurat Rolex w białym złocie był jakimś szczególnym atrybutem milionera, bo wśród milionerów są tacy co noszą Casio, Rolexy czy wysadzane diamentami Jacob & Co. No chyba że mówimy o krajach Zatoki Perskiej czy Indiach, tam wśród zamożnych obywateli musi być "na bogato" i musi to być widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, nicon napisał(-a):

Ja szczerze mówiąc nie sądzę żeby ktoś kupował pepsi na oysterze żeby go promil bogatych polskich prawników mylił ze złotym. A co jeżeli kumpel będzie chciał przymierzyć i się okaże że za lekki? Wstyd na cały mordor. To już lepiej kupić Tissela i mieć ten sam efekt za ułamek ceny 🙃.

Nicon - ja tylko sobie przeciez gadam, zeby moze ktos cos napisal o nnowym pepsi co sadzi, bo dla wielu przeciez to tegoroczny graal i super pomysl od Rolexa a tutaj cisza, jakby taka nowosc nikogo nie zainteresowala 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, nicon napisał(-a):

Ja szczerze mówiąc nie sądzę żeby ktoś kupował pepsi na oysterze żeby go promil bogatych polskich prawników mylił ze złotym. A co jeżeli kumpel będzie chciał przymierzyć i się okaże że za lekki? Wstyd na cały mordor. To już lepiej kupić Tissela i mieć ten sam efekt za ułamek ceny 🙃.

 

Byłem w tym mordorze i coś mi się wydaje, że mylisz Domaniewską z londyńskim The City lub Manhattanem. Ja cały czas twierdzę, że Rolex jest w Polsce tak samo oklepany jak Maserati na naszych drogach. Czyli w sumie dla nas miłośników bardzo dobrze. 🙂

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, artme napisał(-a):

Nicon - ja tylko sobie przeciez gadam, zeby moze ktos cos napisal o nnowym pepsi co sadzi, bo dla wielu przeciez to tegoroczny grall i super pomysl od Rolexa a tutaj cisza, jakby taka nowosc nikogo nie zainteresowala 😉

Pepsi w stali na Oysterze to faktycznie rewelacyjny pomysł. Masz moją szablę w tej sprawie :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, tbn napisał(-a):

Tak, siedzą na jachtach i dyskutują o szerokościach bezela i klamrach jak jakaś grupa świrów na forum zegarkowym. 

 

Nie znam się na jachtach, ale oni pewnie dyskutują o składzie linek, o tym czy drewno tekowe do budowy pokładu producent przewozi ciężarówką Daihatsu czy Mercedesem, że jakiś znany na świecie piłkarz kiedyś omyłkowo spojrzał na katalog, w którym jest ich jacht, jakie są teraz promocje na Dom Perignon w Żabce, rabaty na implanty dla kochanki. Tak myślę 😄 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historycznie Pepsi „musi” być na jubilee a Batman ....na oyster 😎 reszta to  Rolexowe zagrywki na ściągnięcie kasy z rynku.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, nicon napisał(-a):

Ale jaka nowość i graal? Ta zmiana bransolety to aż taki gamechanger Twoim zdaniem?

Ty tak powaznie??? 😳

Od 3 lat nie mozna zapisac sie na pepsi, wielu z klubowiczow chcialoby zakupic ten model w "normalnej" cenie i teraz nadazyla sie okazja na zapis a Ty uwazasz, ze to nic??? To chyba od niedawna jestes na tym forum...

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, artme napisał(-a):

Prezentuje sie zacnie 😎

Wreszcie ktos moze miec model w stali i poczuc sie jak milioner, bo ludziska nie beda wiedzieli czy na reku stal czy starszy model w bialym zlocie 😁

 

 

Tylko tylko on miał granatowa tarcze a nie czarna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, artme napisał(-a):

Ty tak powaznie??? 😳

Od 3 lat nie mozna zapisac sie na pepsi, wielu z klibowiczow chcialoby zakupic ten model w "normalnej" cenie i teraz nadazyla sie okazja na zapis a Ty uwazasz, ze to nic??? To chyba od niedawna jestes na tym forum...

nie bedzie możliwości zapisu na Pepsi, ta sama ref, tylko ewentualnie możliwość korekty zamówienia pod inną bransolete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.