Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, piotrek39 napisał(-a):

Edit
Daytona jest 40mm. Jest mniejsza i zgrabniejsza jak Twój sub 41 emoji57.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

Daytone nosiłam bardzo dużo. 
Teraz mi nie podchodzi. 
Moj Chopard ma 42mm i bardzo go lubie. 
 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi

Ja tam uważam ze nikomu swojej męskości zegarkiem udowadniać nie muszę. Lubie również biżuterię z diamentami, i nie wstydzę się jej osobiście nosić, gdy reszta stroju oczywiście jest odpowiednia. Ile ludzi tyle gustów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Markiza napisał(-a):

... Faktem jest, ze kobiecie bardziej wypada nosić duży zegar. Niż mężczyźnie, mały z diamentami i różową tarczą. 

Może nie zauważyłaś, że najnowsze odkrycia w medycynie alternatywnej i socjologii nieco zaburzyły tak zarojedynkowe postrzeganie rzeczywistości :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KapoPi napisał(-a):

... Lubie również biżuterię z diamentami, i nie wstydzę się jej osobiście nosić, gdy reszta stroju oczywiście jest odpowiednia. 

Tak z czystej ciekawości. W jakiej postaci nosisz diamenty 

Jaki jest odpowiedni męski strój do nich  

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Tak z czystej ciekawości. W jakiej postaci nosisz diamenty 

Jaki jest odpowiedni męski strój do nich  

 

Tylko jak zakładam żabot. Następny raz planuję założyć zaraz po powrocie z Radomia. 

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak zakładam żabot. Następny raz planuję założyć zaraz po powrocie z Radomia. 
A w mysl mema jak mniemam na razie sie tam nie wybierasz.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Osy123 napisał(-a):

A w mysl mema jak mniemam na razie sie tam nie wybierasz.emoji12.png

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

You got it right, man... 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zamiast zlota i diamentow zwyklym pepsiakiem bida sie w sobotni poranek z milosnikami przywitam, znajdywszy podobnie umaszczony kwiat w domu 😊 Milego weekendu wszystkim i pozytywnej energii 😎

 

0.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Markiza napisał(-a):

Submarinera, Gmt, Milgaussa, Explorera już nosiłam. I często nosze Submarinera albo Gmt. 
Mam trochę większy problem z Daytoną, SKY Dweller i innymi 41mm. 
Faktem jest, ze kobiecie bardziej wypada nosić duży zegar. Niż mężczyźnie, mały z diamentami i różową tarczą. 

image.jpg

imo zle to wygląda.Za duży dla Ciebie.To wygląda jak faceci nosza np Diesla patelnie rozmiar 50mm.Wyglada to zle.Ale to jest tylko moja opinia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, artme napisał(-a):

To ja zamiast zlota i diamentow zwyklym pepsiakiem bida sie w sobotni poranek z milosnikami przywitam, znajdywszy podobnie umaszczony kwiat w domu 😊 Milego weekendu wszystkim i pozytywnej energii 😎

Dzięki za tę fotkę, w końcu coś normalnego 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Tak z czystej ciekawości. W jakiej postaci nosisz diamenty 

Jaki jest odpowiedni męski strój do nich  

 

Np w postaci sygnetu. Nie mówię ze do nich ale No sygnet z bluza i jeansami wyglada średnio. Natomiast do bardziej eleganckich stylowek już pasuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KapoPi napisał(-a):

Np w postaci sygnetu. Nie mówię ze do nich ale No sygnet z bluza i jeansami wyglada średnio. Natomiast do bardziej eleganckich stylowek już pasuje 

Dzięki. 

Sygnet dla mnie jest ok, ale bez diamentu. Znaczy jeszcze nie teraz. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlodar
2 godziny temu, artme napisał(-a):

To ja zamiast zlota i diamentow zwyklym pepsiakiem bida sie w sobotni poranek z milosnikami przywitam, znajdywszy podobnie umaszczony kwiat w domu 😊 Milego weekendu wszystkim i pozytywnej energii 😎

 

0.jpg

Cudo, moim zdaniem najładniejszy Rolex!. Szkoda że nie ma zapisów, a swoją drogą chciałbym odebrać swojego DJ 41, też byłbym zadowolony :)

Spokojnej soboty :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
1 godzinę temu, Dorian06 napisał(-a):

Dzięki. 

Sygnet dla mnie jest ok, ale bez diamentu. Znaczy jeszcze nie teraz. 

Rozumiem. A tam nie teraz. Tzn dla wielu to ozdoba głównie dla starszych facetów ale ja jestem chwile przed 30 i się tego nie wstydzę. Podoba mi się to. A dodam ze kobiety wiadomo, jednym się to podoba bardziej innym mniej - to potrafią docenić to ze się ma swój styl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KapoPi napisał(-a):

... A dodam ze kobiety wiadomo, jednym się to podoba bardziej innym mniej - to potrafią docenić to ze się ma swój styl 

Bardzo głęboko mam czy ktoś docenia mój styl. Choć zawsze wysłucham opini na swoją stołówkę. 

Ważne, że mi się tak podoba. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dorian06 napisał(-a):

Bardzo głęboko mam czy ktoś docenia mój styl. Choć zawsze wysłucham opini na swoją stołówkę. 

Ważne, że mi się tak podoba. 

 

Sam fakt posiadania stylu raczej świadczy o tym, że ktoś ubiera się pod ocenę społeczną. Pamiętam jednego profesora na uczelni, który naprawdę miał w d*pie. Kupował hurtem takie same koszule i marynarki, bo było najszybciej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Bardzo głęboko mam czy ktoś docenia mój styl. Choć zawsze wysłucham opini na swoją stołówkę

Ważne, że mi się tak podoba. 

Michał, chyba chciałeś się wyrazić inaczej ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
20 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Bardzo głęboko mam czy ktoś docenia mój styl. Choć zawsze wysłucham opini na swoją stołówkę. 

Ważne, że mi się tak podoba. 

Pewnie ze tak. Dlatego ja nosze i mam gdzieś ze np większości na forum się to nie podoba czy nie uważają tego za „męskie” ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Michał, chyba chciałeś się wyrazić inaczej ;)

Znasz mnie, to wiesz co chciałem napisać. 

🤣


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KapoPi napisał(-a):

Pewnie ze tak. Dlatego ja nosze i mam gdzieś ze np większości na forum się to nie podoba czy nie uważają tego za „męskie” ;) 

To jest za***iście męskie...bo albo jesteś potomkiem szlachetnie urodzonego rodu...znaczy pojedynkowanie masz we krwi albo jesteś absolwentem West Point...czyli też dotrzymasz pola. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zwykłym robolem, który polubił zegarki. A tego wręcz uwielbiam ;)1c41154fb91b7ebb4329da1f54e5204a.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
9 minut temu, desmo napisał(-a):

To jest za***iście męskie...bo albo jesteś potomkiem szlachetnie urodzonego rodu...znaczy pojedynkowanie masz we krwi albo jesteś absolwentem West Point...czyli też dotrzymasz pola. 

Ciekawe wysnute tezy naprawdę. Tylko w Polsce ludzie maja takie problemy. Dlatego ze czasem nosze sygnet?🤔 

8 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A ja jestem zwykłym robolem, który polubił zegarki. A tego wręcz uwielbiam ;)1c41154fb91b7ebb4329da1f54e5204a.jpg

Ja tak samo.  :) 

4CB0A11C-B5A0-4533-96D8-22A06D49CCB7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KapoPi napisał(-a):

Ciekawe wysnute tezy naprawdę. Tylko w Polsce ludzie maja takie problemy. Dlatego ze czasem nosze sygnet?🤔 

Ja tak samo.  :) 

4CB0A11C-B5A0-4533-96D8-22A06D49CCB7.jpeg


Przede wszystkim nie uogólniaj z czym ludzie mają problem w Polsce. Dostałeś feedback od 1 osoby że to nie jest „męskie” w dyskusji w której bierze udział pare osób na krzyż w wątku w którym jest aktywnych może 20 osób w 40mln kraju.

Juz ud wielu lat moda w Polsce nie podlega cenzurze , nie określa człowieka , nie dodaje i nie odbiera męskości.

W codziennych okolicznościach nosisz co chcesz i ile chcesz i nic nikomu do tego . 
W formalnych okolicznościach to już moglibyśmy polemizować ale nie o takich jest ta dyskusja.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
3 minuty temu, Maserati napisał(-a):


Przede wszystkim nie uogólniaj z czym ludzie mają problem w Polsce. Dostałeś feedback od 1 osoby że to nie jest „męskie” w dyskusji w której bierze udział pare osób na krzyż w wątku w którym jest aktywnych może 20 osób w 40mln kraju.

Juz ud wielu lat moda w Polsce nie podlega cenzurze , nie określa człowieka , nie dodaje i nie odbiera męskości.

W codziennych okolicznościach nosisz co chcesz i ile chcesz i nic nikomu do tego . 
W formalnych okolicznościach to już moglibyśmy polemizować ale nie o takich jest ta dyskusja.

Faktycznie. Niema co brac do siebie. Nie mniej ja jako młoda osoba myśle ze trzymam poziom dyskusji - wymagałbym tez tego od forumowiczów , bo to przecież chyba nic wielkiego. A bycie dla siebie życzliwym to coś prostego co zmieniłoby wiele w naszym szarym kraju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, KapoPi napisał(-a):

Ciekawe wysnute tezy naprawdę. Tylko w Polsce ludzie maja takie problemy. Dlatego ze czasem nosze sygnet?🤔 

 :) 

 

Niepotrzebnie szukasz drugiego dna ...zostaw to „ekspertowi od nierozumienia”.

Z brylancikami nie pomogę ale sygnet...proszę bardzo, specjalnie dla Ciebie - King of cool...amerykański taki. 

4484DA54-DDF8-41C7-BE00-8777F20D1C3A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.