Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KapoPi
2 minuty temu, Markiza napisał(-a):

Dysk z rouletką był do 2016 roku. 
pozniej był biały z czarnymi szyframi. 
Od tego roku były zmienione wszystkie dyski na biało czarne. Wycofane zostały szampańskie, rozowe i kolorowe. 
A ponieważ w 2017 i nawet dalej, 1162xx

byl bardzo banalnym zegarem, czasami leżał na pułkach. 

Czasy się mienią. 
Biale tarcze są mało docenione. 

image.jpg

image.jpg

Dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, KapoPi napisał(-a):

Tak żebyś mógł spac spokojnie - dostałem cały pakiet fotek od kogoś kto chciał go sprzedać BO JAK JUZ WCZEŚNIEJ PISALEM ZACIEKAWIL MNIE BRAK RULETKI w tej konfiguracji. Stąd:-)

 

A ruletka była do wyboru przy kupnie u AD. 

Cały pakiet fotek z datami od 1 do 31. Dobry sprzedawca. :)

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Cały pakiet fotek z datami od 1 do 31. Dobry sprzedawca. :)

 

Proste. Teraz niewiem co chcesz zasugerować, jak Ci pokaże screena z tej rozmowy to Ci głupio bedzie ? Wyslal mi 5 zdjec z różnymi datami nie parzystymi bo o to poprosiłem, a fotka z dzisiaj to była fotka z dzisiaj która wyslal na samym początku. Wow to takie dziwne... serio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KapoPi napisał(-a):

Proste. Teraz niewiem co chcesz zasugerować, jak Ci pokaże screena z tej rozmowy to Ci głupio bedzie ? Wyslal mi 5 zdjec z różnymi datami nie parzystymi bo o to poprosiłem, a fotka z dzisiaj to była fotka z dzisiaj która wyslal na samym początku. Wow to takie dziwne... serio. 

Prywatne rozmowy są prywatne.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Prywatne rozmowy są prywatne.

Czekaj, teraz ja sproboje poskładać do kupy to co Ty pisałeś.

 

Wrzuciłem zdjęcia zegarka 3-ego, z taka data. Dzisiaj wrzuciłem zdjecia nie swoje z nie parzystymi datownikami, do tego zdjęcie z całym kompletem , i dzisiejsza data. Sugerujesz że wrzucam zdjęcia swojego "podrobionego'" zegarka, próbując wam usilnie wmówić że jest oryginalny, I że takie datowniki są.normalne, I do tego wszystkiego zeby przekonać forumowiczów których nigdy w życiu nie zobaczę wymyśliłem całą historię że sprzedażą. Kurde no nieźle. Kreatywna wyobraźnię to Ty masz napewno.

 

Jeszcze nie oszalalem. Z chęcią wrzucę więcej fot tego zegara żebyś spojrzał okiem eksperta włącznie z kartą i paragonem, i może się wypowiesz czy jest oryginalny czy podrobiony tak jak to sugerujesz? 

Edytowane przez KapoPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KapoPi napisał(-a):

 

Jeszcze nie oszalalem. Z chęcią wrzucę więcej fot tego zegara żebyś spojrzał okiem eksperta włącznie z kartą i paragonem, i może się wypowiesz czy jest oryginalny czy podrobiony tak jak to sugerujesz? 

Lepiej zabierz go do fachowca - Pieśkiewicza.  

 

A co się stało z Twoim niebieskim DJ36?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Lepiej zabierz go do fachowca - Pieśkiewicza.  

 

A co się stało z Twoim niebieskim DJ36?

Jak mam zabrać zegar którego niema w PL do pieskiewicza? 😅 takich mocy czarodziejskich aż to niemam. Nic się nie stało, jest sobie i ma się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość KapoPi napisał(-a):

Jak jesteś naprawdę prawie w wieku mojego Taty to współczuję snobizmu. 

Przecież obrócił to szybko w żart, bo te 500 zobaczylibyś jak świnia niebo. Wcześniej da se ogolić.

35 minut temu, KapoPi napisał(-a):

Jak mam zabrać zegar którego niema w PL do pieskiewicza? 😅 takich mocy czarodziejskich aż to niemam. Nic się nie stało, jest sobie i ma się dobrze.

Pokazuj paragon i nie pier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
21 minut temu, Burns napisał(-a):

Przecież obrócił to szybko w żart, bo te 500 zobaczylibyś jak świnia niebo. Wcześniej da se ogolić.

Pokazuj paragon i nie pier...

Zostawiam z resztą papierków do oceny😂

received_243441321010596.jpeg

received_379880313512043.jpeg

Screenshot_20210831-011346_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, KapoPi napisał(-a):

Jak mam zabrać zegar którego niema w PL do pieskiewicza? 😅 takich mocy czarodziejskich aż to niemam. Nic się nie stało, jest sobie i ma się dobrze.

A czemu po prostu nie pójdziesz do AD i nie zamówisz sobie tam nowego DJ 36mm? Pokazywałeś że miałeś takiego z tarczą z diamentami - taka wersja to ok. 12500 euro. Nowy DJ 36 z karbowanym bezelem i niebieską tarczą to ok. 8 tysięcy euro. Taniej ci wyjdzie niż ten używany z diamentami. Wydaje mi się że ta epopeja z zakupem Rolexa przez ciebie ciągnie się już z pół roku - w tym czasie już byś dostał nowego z salonu. W pół roku od zapisu to akurat zdążysz odłożyć na różnicę w cenie między aftermarketem a AD.

 

Ja wiem że najlepiej żeby ten dział był kółkiem wzajemnej adoracji i powinny być tu same zdjęcia i pod nimi ochy i achy jedynie. Jakiekolwiek wątpliwości psują taki fajny, idealny obrazek posiadacza zegarka pragnącego się nim pochwalić. Chwała kolegom za to że są dociekliwi. Masz przecież Instagrama dostępnego - załóż konto, tam są tylko zdjęcia i cały świat stoi otworem żeby Rolki tam pokazywać. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu po prostu nie pójdziesz do AD i nie zamówisz sobie tam nowego DJ 36mm? Pokazywałeś że miałeś takiego z tarczą z diamentami - taka wersja to ok. 12500 euro. Nowy DJ 36 z karbowanym bezelem i niebieską tarczą to ok. 8 tysięcy euro. Taniej ci wyjdzie niż ten używany z diamentami. Wydaje mi się że ta epopeja z zakupem Rolexa przez ciebie ciągnie się już z pół roku - w tym czasie już byś dostał nowego z salonu. W pół roku od zapisu to akurat zdążysz odłożyć na różnicę w cenie między aftermarketem a AD.
 
Ja wiem że najlepiej żeby ten dział był kółkiem wzajemnej adoracji i powinny być tu same zdjęcia i pod nimi ochy i achy jedynie. Jakiekolwiek wątpliwości psują taki fajny, idealny obrazek posiadacza zegarka pragnącego się nim pochwalić. Chwała kolegom za to że są dociekliwi. Masz przecież Instagrama dostępnego - załóż konto, tam są tylko zdjęcia i cały świat stoi otworem żeby Rolki tam pokazywać. 

Już go chyba niema , ale głupoty gadał a zegarki być może jakieś nie tego. Nazwał nas bogaczami , bo kupujemy u AD , z papierami i takie tam , a sam takie coś napisał w wątku sytuacja kolejkowa. Nowy zegarek , miał na myśli ten niebieski. Sami wnioski wyciągnijcie. 6db48f7a6327631aace50b5556c9777d.png

A w temacie , DJ 41 niezależnie od konfiguracji rok czekania u nas. Nie mówię o TT , tylko stal i białe złoto bezel


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Markiza napisał(-a):

Piękna perła. 
Gratulacje za piekny wybór żony. 👏👏👏

bardzo dziękuję ☺️

2 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):

A w temacie , DJ 41 niezależnie od konfiguracji rok czekania u nas. Nie mówię o TT , tylko stal i białe złoto bezel emoji57.png
 

Dokładnie taki z białą tarczą miesiąc temu był dostępny od ręki na Okęciu ( nie wiem czy jeszcze jest ale może ktoś będzie od Ciebie na lotnisku, może ktoś z rodziny ......)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie taki z białą tarczą miesiąc temu był dostępny od ręki na Okęciu ( nie wiem czy jeszcze jest ale może ktoś będzie od Ciebie na lotnisku, może ktoś z rodziny ......)

Widzisz , bardzo mnie to zdziwiło , bo nie tak dawno temu pytałem z ciekawości i były do pół roku czekania a znając życie telefon był do trzech miesięcy.
Nie pali mi się , a biały fajny ale jednak chyba nie. Prędzej srebrny. Biały to raczej TT fajnie wyglada.
Zaszalałem i zamówiłem dwa DJ pani obiecała mi , że postara się załatwić szybciej


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piotrek39 napisał(-a):


Widzisz , bardzo mnie to zdziwiło , bo nie tak dawno temu pytałem z ciekawości i były do pół roku czekania a znając życie telefon był do trzech miesięcy.
Nie pali mi się , a biały fajny ale jednak chyba nie. Prędzej srebrny. Biały to raczej TT fajnie wyglada.
Zaszalałem i zamówiłem dwa DJ emoji6.png pani obiecała mi , że postara się załatwić szybciej emoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Trzymam kciuki aby były jak najszybciej.  Nie za długi okres oczekiwania też ma swój urok :) wzrasta napięcie, bardziej się docenia itp.  Jak jest możliwość to warto szaleć ( ja to zaczynam doceniać z wiekiem, szkoda że nie wcześniej )  - czekamy, oczywiście  na foty :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mam nadzieje , że wszystkie zamówienia rozłożą się w czasie bo może być tak , że 6 sztuk zwali się na raz DJ zostanie tylko jeden. Zobaczę który , jak trochę z nimi czasu spędzę. Rhodium i srebrny już miałem. I raczej do nich nie wrócę.
Ogólnie plan mam taki , by większość modeli przetestować Rolki fajne są


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, piotrek39 napisał(-a):

Dzięki emoji106.png mam nadzieje , że wszystkie zamówienia rozłożą się w czasie emoji57.png bo może być tak , że 6 sztuk zwali się na raz emoji848.png DJ zostanie tylko jeden. Zobaczę który , jak trochę z nimi czasu spędzę. Rhodium i srebrny już miałem. I raczej do nich nie wrócę.
Ogólnie plan mam taki , by większość modeli przetestować emoji3.png Rolki fajne są emoji41.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Spoko, spoko od przybytku podobno głowa nie boli i z przyjemnością podepnę się pod te 6 sztuk i jakiś przytulę ;) jak nie będziesz tylu chciał na raz  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piotrek39 napisał(-a):


Zaszalałem i zamówiłem dwa DJ emoji6.png pani obiecała mi , że postara się załatwić szybciej emoji3.png
 

Który wariant? Pochwal się! 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Który wariant? Pochwal się! 

Mariusz
Tak mi się Twój spodobał , że miałem chęć na dokładnie takie zestawienie. Lecz w moim AD chętnych na dokładnie ten jest długa lista na oyster już lepiej to wyglada. Wiec zapisałem się na Oyster a na Jubilee czarny. Czarnego miałem okazje mieć na ręce. Wiec wiem czego się spodziewać. dd2b6742c728bba9775ed73aa09881f1.png
c146e619aa3327170c9776e537249e2e.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz dotycząca bransolet. Często słyszy się, że Jubilee jest wyciągnięta po długotrwałym użytkowaniu itd. Czy faktycznie Jubilee mocniej/szybciej się eksploatuje od Oyster? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie jedna rzecz dotycząca bransolet. Często słyszy się, że Jubilee jest wyciągnięta po długotrwałym użytkowaniu itd. Czy faktycznie Jubilee mocniej/szybciej się eksploatuje od Oyster? 

Tego nie wiem. Mówią , że jubilee jest wygodniejsza. Mój DJ na oyster był super wygodny. Zresztą już kiedyś wspominałem. Ale napewno Jubilee jest fajniejsza w utrzymaniu czystości przynajmniej na oko na oyster polerowane ogniwa palcują się niemiłosiernie z wygodą , żona twierdzi , że jest dużo wygodniejsza niż oyster. Wierze jej na słowo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piotrek39 napisał(-a):


Tego nie wiem. Mówią , że jubilee jest wygodniejsza. Mój DJ na oyster był super wygodny. Zresztą już kiedyś wspominałem. Ale napewno Jubilee jest fajniejsza w utrzymaniu czystości emoji3.png przynajmniej na oko emoji6.png na oyster polerowane ogniwa palcują się niemiłosiernie emoji3.png z wygodą , żona twierdzi , że jest dużo wygodniejsza niż oyster. Wierze jej na słowo.
 

To akurat mogę potwierdzić - Jubilee jest zdecydowanie wygodniejsza od Oyster. Układa się niczym drobno oczkowa kolczuga na ciele vs pancerna zbroja husarska. Ta druga to oczywiście odniesienie do Oyster.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemam zbyt dużego doświadczenia , tylko wydaje mi się , że Jubilee prędzej się wyciera , robi się luźna w przypadku TT . Jak to w stali jest ? Podejrzewam , że lepiej. Pewnie mniej się rozciąga , ściera tak z obserwacji zdjęć gdzieś na grupach wnioskuje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, mroova napisał(-a):

Koledzy oraz Markizo, a jakie jest Wasze zdanie na temat "białego bobera" ? Jest OK, czy podwójne indeksy "3-6-9" eliminują z tablicy "cool" ?

IMG_20191218_144649.jpg

Dla mnie bober jest 👍

Wolałbym go od DJ bieda wersja i od EX. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Zastanawia mnie jedna rzecz dotycząca bransolet. Często słyszy się, że Jubilee jest wyciągnięta po długotrwałym użytkowaniu itd. Czy faktycznie Jubilee mocniej/szybciej się eksploatuje od Oyster? 

Mam GMT na Oyster od 2017 roku, noszę prawie codziennie. DJa na Jubilee miałem od września 2017 do marca tego roku - nie zauważyłem żadnego szybszego zużywania się Jubilee vs. Oyster. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.