Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety taka kolej rzeczy, że zmierzamy w tym samym kierunku. Ale ja to bardziej myślę o daydate na 35. urodziny, który zabije potrzebę posiadania DJ w emeryckiej wersji;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zielony.m napisał(-a):

No niestety taka kolej rzeczy, że zmierzamy w tym samym kierunku. Ale ja to bardziej myślę o daydate na 35. urodziny, który zabije potrzebę posiadania DJ w emeryckiej wersji;)

35 lat powiadasz... :lol:

 

 

A planować DD na tak młode urodziny to się chwali! :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi okulary zaparowały, ale fotka i tak jest świetna. 🤣 

 

No, trzecia fotka jest już w miarę.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

 

Ja sam jestem zapisany na 2, jutro odbieram DJ to się dopytam czy coś się zmieniło. 

gdzie zegarek, gdzie kawa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Burns napisał(-a):

gdzie zegarek, gdzie kawa ?

Może pończoch/goździków paniom w salonie nie przyniósł i nie wydali?😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, szwed napisał(-a):

To był mój prezent na 35urodziny. 🙄

 

 

Bardzo sympatyczny, ale mnie kusi różowe złoto i zielona tarcza, ale pewnie jeszcze mi się do tego czasu zdąży 3x odmienić. 

 

30 minut temu, Burns napisał(-a):

gdzie zegarek, gdzie kawa ?

 

Zegarek jest, kawy nie było. 

Co do plotki z tym, że można się zapisać tylko na 1 standardowego i 1 profeszonala to jest to prawda. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zielony.m napisał(-a):

 

Bardzo sympatyczny, ale mnie kusi różowe złoto i zielona tarcza, ale pewnie jeszcze mi się do tego czasu zdąży 3x odmienić. 

 

 

Zegarek jest, kawy nie było. 

Co do plotki z tym, że można się zapisać tylko na 1 standardowego i 1 profeszonala to jest to prawda. 

Kruk Ci powiedzial? Jak to tak...

od kiedy są te radosne nowiny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, zielony.m napisał(-a):

 

Bardzo sympatyczny, ale mnie kusi różowe złoto i zielona tarcza, ale pewnie jeszcze mi się do tego czasu zdąży 3x odmienić. 

 

 

Zegarek jest, kawy nie było. 

Co do plotki z tym, że można się zapisać tylko na 1 standardowego i 1 profeszonala to jest to prawda. 

Tak, to nie plotka.

Dzisiaj znów dzwonilem do salonu, żeby umówić się na spotkanie i ponownie zostałem poinformowany o tej zasadzie.

 

Daydate 10% zaliczki i realizacja maksymalnie 2 lata, chociaż powinien być do odbioru po 6 miesiącach. Nie wiem tylko czy olive green dial tak samo, bo jest dosyć gorący na szarym rynku.

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zielony.m napisał(-a):

 

Bardzo sympatyczny, ale mnie kusi różowe złoto i zielona tarcza, ale pewnie jeszcze mi się do tego czasu zdąży 3x odmienić. 

Też bym nie pogardził taką konfiguracją.

I bardzo mi się podoba ta zielona tarcza. 
Ale powiem, że ten co mam nie rzuca się tak w oczy i jest w miarę dyskretny 🙄😜

nie tak jak żółte złoto. Ale może kiedyś?! 


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, zielony.m napisał(-a):

 

 

Co do plotki z tym, że można się zapisać tylko na 1 standardowego i 1 profeszonala to jest to prawda. 

 

To wstecz też działa? Jak kogoś zapisali na 2 z jednej linii to teraz będą kasować zamówienia? Czy po prostu od teraz nie można się zapisać na więcej niż jeden?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Moretti napisał(-a):

 

To wstecz też działa? Jak kogoś zapisali na 2 z jednej linii to teraz będą kasować zamówienia? Czy po prostu od teraz nie można się zapisać na więcej niż jeden?

Na przykładzie osób mi bliskich stwierdzam, że wstecz ta zasada nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Moretti napisał(-a):

 

To wstecz też działa? Jak kogoś zapisali na 2 z jednej linii to teraz będą kasować zamówienia? Czy po prostu od teraz nie można się zapisać na więcej niż jeden?

 

1 minutę temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Na przykładzie osób mi bliskich stwierdzam, że wstecz ta zasada nie działa.

A właśnie że działa. Jak odbierałem Cermita, musiałem odebrać także zaliczkę za czarnego Suba. Oba były zamówione jeszcze w 2019 roku. Oczywiście najpierw musiałem wyrazić zgodę na taki stan rzeczy...

 

Nie można zapisać się na więcej niż 1 zegarek z danej linii modelowej. Chodzi oczywiście o zegarki sportowe. A czy można z różnych linii - przy okazji to sobie sprawdzę. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

 

A właśnie że działa. Jak odbierałem Cermita, musiałem odebrać także zaliczkę za czarnego Suba. Oba były zamówione jeszcze w 2019 roku. Oczywiście najpierw musiałem wyrazić zgodę na taki stan rzeczy...

Trochę to się nie spina.

Odebrałeś Cermita więc jakby nie patrzeć zapisany byłeś na jeden (chyba że było ich więcej) ?

 

Mam w bliskim kręgu osoby które są zapisane na dwa professionale i wciąż spokojnie czekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Just1MoreWatch napisał(-a):

Trochę to się nie spina.

Odebrałeś Cermita więc jakby nie patrzeć zapisany byłeś na jeden (chyba że było ich więcej) ?

 

Mam w bliskim kręgu osoby które są zapisane na dwa professionale i wciąż spokojnie czekają.

Ja też czekałem spokojnie aż do dnia, kiedy otrzymałem telefon. Najpierw miła informacja - zegarek jest do odbioru. Po chwili druga, sprawdziliśmy w systemie, że ma pan druga zaliczkę, którą musimy niestety panu zwrócić. Wyraża pan na to zgodę...? Resztę możesz sobie sam dopowiedzieć. ;)

A zaliczki miałem wpłacone na zielonego i czarnego Suba.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że to nie tylko ta sama linia modelowa, ale też ten sam model tylko w innej wersji? Tak jak ktoś pisał, że zapisywał się na Cermita i czarnego Suba rok temu i ostatecznie wpisywali na listę tylko na jedną wersję?

Edytowane przez Moretti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Ja też czekałem spokojnie aż do dnia, kiedy otrzymałem telefon. Najpierw miła informacja - zegarek jest do odbioru. Po chwili druga, sprawdziliśmy w systemie, że ma pan druga zaliczkę, którą musimy niestety panu zwrócić. Wyraża pan na to zgodę...? Resztę możesz sobie sam dopowiedzieć. ;)

Rozumiem, że nie dostałeś żadnej propozycji "na pocieszenie"?

Nie wyobrażam sobie teraz po ponad roku czekania otrzymać takiego telefonu. Chociaż co już niejeden raz było widać - zdarzyć się wszystko może w tym dziwnym, Rolexowym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Rozumiem, że nie dostałeś żadnej propozycji "na pocieszenie"?

Nie wyobrażam sobie teraz po ponad roku czekania otrzymać takiego telefonu. Chociaż co już niejeden raz było widać - zdarzyć się wszystko może w tym dziwnym, Rolexowym świecie.

Dostałem extra piękny zielony długopis z logo Rolex! :)

 

I to mnie w pełni usatysfakcjonowało. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dostałem extra piękny zielony długopis z logo Rolex! :)

 

I to mnie w pełni usatysfakcjonowało. 

No i super, chociaż ja już zapominam jak długopisem operować - o piórze nie wspomnę.

 

Ktoś pisał, że nie trzeba jechać osobiście podpisywać dokumentów. Pomimo usilnych próśb, czeka mnie dosyć długi wyjazd żeby zostawić parafkę. No ale czego się nie robi w tym szaleństwie...:)

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

No i super, chociaż ja już zapominam jak długopisem operować - o piórze nie wspomnę.

 

Ktoś pisał, że nie trzeba jechać osobiście podpisywać dokumentów. Pomimo usilnych próśb, czeka mnie dosyć długi wyjazd żeby zostawić parafkę. No ale czego się nie robi w tym szaleństwie...:)

Ja także musiałem podjechać i podpisać się osobiście. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coby wyprostować:

  • od niedawna można być zapisanym na max 2 zegarki - profeszional i standardowy
  • wstecz ta zasada nie działa (chociaż mi mówili, że nie działa wstecz tylko dla "stałych" klientów)

Co do Mariana i wykreślenia z czarnego suba - miałeś 2 zegarki z tej samej linii modelowej i stąd cofnięcie zaliczki. Jakbyś miał zamówionego Cermita i np. Miglanca to dalej byś był zapisany. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zielony.m napisał(-a):

Coby wyprostować:

  • od niedawna można być zapisanym na max 2 zegarki - profeszional i standardowy
  • wstecz ta zasada nie działa (chociaż mi mówili, że nie działa wstecz tylko dla "stałych" klientów)

Co do Mariana i wykreślenia z czarnego suba - miałeś 2 zegarki z tej samej linii modelowej i stąd cofnięcie zaliczki. Jakbyś miał zamówionego Cermita i np. Miglanca to dalej byś był zapisany. 

Za tego Mariana, to Ty zacznij się już rozglądać uważnie wsiadając do auta! 😡

 

Co do merytorycznej części ostatniego zdania - tu pełna zgoda. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Tak, to nie plotka.

Dzisiaj znów dzwonilem do salonu, żeby umówić się na spotkanie i ponownie zostałem poinformowany o tej zasadzie.

 

Daydate 10% zaliczki i realizacja maksymalnie 2 lata, chociaż powinien być do odbioru po 6 miesiącach. Nie wiem tylko czy olive green dial tak samo, bo jest dosyć gorący na szarym rynku.

A na jakiego profesjonala są przyjmowane obecnie zapisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.