Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

nicon był serwis? bo się pięknie błyszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Piter.

Czarny również ma czerwoną wskazówkę GMT


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny również ma czerwoną wskazówkę GMT

Yep, np. zdjęcie w poście #17779 to potwierdza. Choć kojarzę, że były też referencje z zieloną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielona wskazówka jest tylko w ceramice.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Vintage! :D

Szwed, tak jak lubisz, bedzie robiony ;)

 

 

post-101536-0-58411700-1526412008_thumb.jpg

post-101536-0-93941100-1526412098_thumb.jpg

post-101536-0-05841900-1526412179_thumb.jpg

Edytowane przez Konrad Wróblewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad, szkło będziesz wymieniał


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co, tak to będzie prawdziwy vintage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Konrad, szkło będziesz wymieniał

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Konrad, możesz trochę więcej zdjęć wrzucić? Między uszami, z góry, boki itd...?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Konrad, możesz trochę więcej zdjęć wrzucić? Między uszami, z góry, boki itd...?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

post-101536-0-42057700-1526454066_thumb.jpg

post-101536-0-50935100-1526454171_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[img=]

 

 

Ktoś chce popsuć piękne Vintage?! Jak dla mnie nie do pomyślenia ale wiadomo są gusta i gusciki!

Szkoda :(

Ale jestem ciekaw jak wyjdzie!

Koperta wygląda na ładna i gruba co innego jak była by przepolerowana to może bym rozważył spawanie i odnowę ale nie w takim przypadku!

 

 

Widzę, ze wysypało Roleksami ostatnio ;)

@gasp50 gratuluje Hulka ta zieleń jest niesamowita i sam bym chciał go w kolekcji ale koperta mówi nie! :D

 

A i Daytona drugiego kolegi tez fajna! Gratuluje.

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce popsuć piękne Vintage?! Jak dla mnie nie do pomyślenia ale wiadomo są gusta i gusciki!

Szkoda :(

Ale jestem ciekaw jak wyjdzie!

Koperta wygląda na ładna i gruba co innego jak była by przepolerowana to może bym rozważył spawanie i odnowę ale nie w takim przypadku!

 

Mam dokladnie to samo. Rowniez nie rozumiem takich "skladakow/pasówek" vintage. I o ile ci co je skladaja dla siebie mnie nie boli, to niefajne jest pozniejsze sprzedawanie ich bez opisywania i wyjasniania, ze to nie oryginalne modele, tylko poskladane na wlasne potrzeby zegarki marki X.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie to samo. Rowniez nie rozumiem takich "skladakow/pasówek" vintage. I o ile ci co je skladaja dla siebie mnie nie boli, to niefajne jest pozniejsze sprzedawanie ich bez opisywania i wyjasniania, ze to nie oryginalne modele, tylko poskladane na wlasne potrzeby zegarki marki X.

Przecież Konrad odnawia tylko kopertę zegarka...

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem chłopaki robią robotę!!! Ładnie wyglądają ich koperty! Co nie zmienia faktu, ze taki zegarek jest odnowiony i nie posiada tego Vintage co kręci ;)

Później sprzedają posiadacze takie zegarki jako NOS a to mija się z prawda.

Franken z tego co Konrad robi nie będzie!

Naprawdę jestem ciekaw jak mu to wyjdzie jak będzie tak jak na stronie @nicona to i ja porzucę Kondradowi swojego 1680 ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Mam dokladnie to samo. Rowniez nie rozumiem takich "skladakow/pasówek" vintage. I o ile ci co je skladaja dla siebie mnie nie boli, to niefajne jest pozniejsze sprzedawanie ich bez opisywania i wyjasniania, ze to nie oryginalne modele, tylko poskladane na wlasne potrzeby zegarki marki X.

Hey kolego, gdzie znalazłeś info, że robie składaka? Ogarnij sie. Jeszcze to podejrzenie, że będę sprzedawał i walił w kiche. No dzida z Ciebie jednak. Zegarek ma serwis, odnawiam case, tyle.

 

 

post-101536-0-96097800-1526463900_thumb.jpg

post-101536-0-29022900-1526463976_thumb.jpg

post-101536-0-27297500-1526464073_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ma serwis, odnawiam case, tyle.

Zawsze mnie intrygowało, jak utrafić nakładanymi wskazówkami "w punkt". Chyba nie ma jakiś punktów ustalających i nakładając robi to się metodą prób i błędów czy od razu się udaje ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Konrad masz duża presję na sobie! ;)

Ale wierze, ze wyjdzie tak jak na stronie @nicona! :)

 

Mogę podrzucić zdjęcie co się czasami dzieje ze starymi Rolksami :D

 

post-22413-0-42458800-1526465068_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey kolego, gdzie znalazłeś info, że robie składaka? Ogarnij sie. Jeszcze to podejrzenie, że będę sprzedawał i walił w kiche. No dzida z Ciebie jednak. Zegarek ma serwis, odnawiam case, tyle.

 

To Ty sie ogarnij "dzido" i czytaj ze zrozumieniem - zawsze latwiej w zyciu.

Jeszcze raz drukowanymi - PISALEM OGOLNIE O TAKICH PRAKTYKACH I NIC CI NIE ZARZUCAM (odnoszac sie do wypowiedzi Kolegi wczesniej), a jak takie ogolne odpowiedzi bierzesz zaraz do siebie, to... sam sobie dopisz.

 

ps

mozesz sie nie zgadzac z niektorymi wypowiedziami ludzi na forum (do czego tak jak Ty rowniez maja prawo), jednak zacznij uzywac kulturalnego jezyka i przestan epitetowac, bo to tylko swiadczy o Twoim braku wychowania i prostactwie. Dziwie sie, ze jeszcze za takie personalne wycieczki nie dostales ostrzezenia. Pozdrawiam jednak serdecznie. Moze kiedys przyjdzie nam sie spotkac w realu na co zapraszam i przestaniesz reagowac na kazdy moj post taka agresja, bo troche tego nie rozumiem...

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

To Ty sie ogarnij "dzido" i czytaj ze zrozumieniem - zawsze latwiej w zyciu.

Jeszcze raz drukowanymi - PISALEM OGOLNIE O TAKICH PRAKTYKACH I NIC CI NIE ZARZUCAM (odnoszac sie do wypowiedzi Kolegi wczesniej), a jak takie ogolne odpowiedzi bierzesz zaraz do siebie, to... sam sobie dopisz.

 

ps

mozesz sie nie zgadzac z niektorymi wypowiedziami ludzi na forum (do czego tak jak Ty rowniez maja prawo), jednak zacznij uzywac kulturalnego jezyka i przestan epitetowac, bo to tylko swiadczy o Twoim braku wychowania i prostactwie. Dziwie sie, ze jeszcze za takie personalne wycieczki nie dostales ostrzezenia. Pozdrawiam jednak serdecznie. Moze kiedys przyjdzie nam sie spotkac w realu na co zapraszam i przestaniesz reagowac na kazdy moj post taka agresja, bo troche tego nie rozumiem...

Z tą agresją to przesadzasz. Co do jezyka to masz racje, mam z tym kłopot. Czy jestem prostakiem? Nie wiem, może tak, nie mi to oceniać. Zgłoś do moda, dadzą bana może. Spotkać sie można, nie mam nic przeciwko, ale na co liczysz? :) Pozdrawiam Pana Panie ArtmĘ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś do moda, dadzą bana może. Spotkać sie można, nie mam nic przeciwko, ale na co liczysz? :) Pozdrawiam Pana Panie ArtmĘ :)

 

Nic nie bede zglaszac - tak mnie wychowano.

Co do spotkania, to licze na normalna, sensowna rozmowe i mila zabawe przy dobrym winie czy piwie, tak jak zawsze do tej pory bywalo - ot i cala filozofia.

Nie jestem Panem, wiec ten sarkazm mial czemus milemu sluzyc, czy dalej chcesz ciagnac docinanie niczym nieuzasadnione?  :wacko:

 

Z mojej strony EOT.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

No to sztama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.