Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Przepiekny zegar!

Wczoraj go mierzylem i lezal idealnie.

Tylko moje corki pytaly czemu mierze damski zegarek ;)

Kobita tez dala do pieca i powiedziala, ze to unisex ;) i zebym przymierzyl 41,. :)

W tym rozmiarze z tym bezelem oraz ta bransoleta zegar idealny! Oczywiscie nie jako jedyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablo tak z ciekawości. Nie zamawiałeś tak przypadkiem Camerona? Jeśli tak to ile już czekasz...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablo tak z ciekawości. Nie zamawiałeś tak przypadkiem Camerona? Jeśli tak to ile już czekasz...?

Zamawialem, ale zrezygnowalem, bo terminy oscylowaly miedzy 0,5 roku, a dwa lata. Co innego jakby bylo np dwa lata na sztywno, to przynajmniej bym wiedzial na czym stoje. Co pracownik to inna teoria. Wczoraj tez zapytalem o nowego Dblue i... nic nowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiekny zegar!

Wczoraj go mierzylem i lezal idealnie.

Tylko moje corki pytaly czemu mierze damski zegarek ;)

Kobita tez dala do pieca i powiedziala, ze to unisex ;) i zebym przymierzyl 41,. :)

W tym rozmiarze z tym bezelem oraz ta bransoleta zegar idealny! Oczywiscie nie jako jedyny.

Przy Twoim wzroście to nie ma się co dziwić pani, że zaproponowała Ci 41mm.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Twoim wzroście to nie ma się co dziwić pani, że zaproponowała Ci 41mm.

Nosze tez zegarki 34mm i nie widze problemu ;)

Nosze tez 47mm i tez nie widze problemu ;)

Jeszcze raz podkresle, ze ten DJ 36 wyjatkowo urokliwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam odwrotnie. Gdyby nie pojawił się DJ 41 nie miałbym DJa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosze tez zegarki 34mm i nie widze problemu ;)

Nosze tez 47mm i tez nie widze problemu ;)

...

Nie chodziło mi jakie nosisz, ale co panie w butikach proponują. ;)

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Za mną od pewnego czasu chodzi taki dziadek, co by go na pasku nosić... tylko jeszcze mocuję się z rozmiarem ;)

post-64114-0-15627400-1526886705_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , po 47 mm PAMAch to jakiś miesiąc kwarantanny się należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Żeby zejść z 47mm na 36mm potrzebna będzie, w międzyczasie, jakaś "przejściówka" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wybrałeś sobie „ najtrudniejszego” Rolexa z męskiego punktu widzenia.

DJ występuje w takiej ilości odmian i wariantów, że mnie zajęło ładnych kilka lat zanim kupiłem pierwszego a i tak się okazało, że teraz chcę inne konfiguracje ( bezel, bransoleta, tarcza ), dobrze że przynajmniej kwestię - współczesny czy vintydż oraz 36 czy 41 mam za sobą, powodzenia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wybrałeś sobie „ najtrudniejszego” Rolexa z męskiego punktu widzenia.

DJ występuje w takiej ilości odmian i wariantów, że mnie zajęło ładnych kilka lat zanim kupiłem pierwszego a i tak się okazało, że teraz chcę inne konfiguracje ( bezel, bransoleta, tarcza ), dobrze że przynajmniej kwestię - współczesny czy vintydż oraz 36 czy 41 mam za sobą, powodzenia :-)

 

 

Wrzuć fotkę na jaką konfigurację wybrałeś i napisz na jaką byś wymienił i dlaczego. Sam teraz stoję przed podobnym dylematem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Robert, ja się z tym tematem borykam też już od 3-4 lat i dalej nie wiem :unsure:

Z jednej strony DJ41 ma już niby wszystko co powinien dla mnie mieć: odpowiedni rozmiar, poprawioną tarczę w super kolorach i jubille... tylko ten bling bling trochę mnie kłuje w oko, bo to jednak nie bardzo moja "stylówa". Natomiast DJ36mm, szczególnie starsze referencje, mają taaaaki klimat, którego nie sposób już dzisiaj odtworzyć, no i są bardzo paskolubne... takie tam dylematy ;)


No ale wybrałeś sobie „ najtrudniejszego” Rolexa z męskiego punktu widzenia.
DJ występuje w takiej ilości odmian i wariantów, że mnie zajęło ładnych kilka lat zanim kupiłem pierwszego a i tak się okazało, że teraz chcę inne konfiguracje ( bezel, bransoleta, tarcza ), dobrze że przynajmniej kwestię - współczesny czy vintydż oraz 36 czy 41 mam za sobą, powodzenia :-)


Zapomniałeś o two tone...

 

No taki też jest niegłupi ;)

post-64114-0-20684200-1526889690_thumb.jpg

post-64114-0-48937900-1526889719_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fotkę na jaką konfigurację wybrałeś i napisz na jaką byś wymienił i dlaczego. Sam teraz stoję przed podobnym dylematem :)

Używając tabeli którą załączył kolega Xpovoc ( gdzie wersy to cyfry a kolumny to litery ) Zacząłem od 2B i dokupiłem 1E. Kierowałem się zasadą - jeden z jasną tarczą , jeden z ciemną, chciałem mieć jedną i drugą bransoletę ( co oznacza że zamieniając ją mam łatwo 2 kolejne konfiguracje :-) . Trzymam się zasady - albo karbowany bezel albo jubilee. A reszta jest kwestią przymiarek i decyzji :-) wydawało się że już sytuacja jest pod kontrolą no ale nie mam jeszcze karbowanego bezela i metali pomyślałem....a potem przypomniałem sobie że przecież czekam na Daytonę ;-)

Mnie też kusił vintydż z uwagi na paski, w nowych się nie da - próbowaliśmy z Filipem :-( ale przeważyła kwestia że większość staruszkóww które oglądałem to były frankeny , gdy poprawili optycznie 41 mm i dali mu nowych mechanizm i dookreślił interwał serwisowy na 10 lat - przewratościowałem sobie kwestię stary czy nowy. A rozmiar - no cóż - jak ktoś chce patrzeć na DJa jak na evergreena to lepiej brać 36 mm ja natomiast traktuję go jako nowoczesny zegar nawiązujący do tradycji dlatego zdecydowałem się na 41 mm. Przez te lata przekonałem się też jak mały detal w tych modelach zmienia odbiór całości dlatego decyzja nie jest prosta.

post-55792-0-82871500-1526890100_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, ja się z tym tematem borykam też już od 3-4 lat i dalej nie wiem :unsure:

Z jednej strony DJ41 ma już niby wszystko co powinien dla mnie mieć: odpowiedni rozmiar, poprawioną tarczę w super kolorach i jubille... tylko ten bling bling trochę mnie kłuje w oko, bo to jednak nie bardzo moja "stylówa". Natomiast DJ36mm, szczególnie starsze referencje, mają taaaaki klimat, którego nie sposób już dzisiaj odtworzyć, no i są bardzo paskolubne... takie tam dylematy ;)

 

 

 

No taki też jest niegłupi ;)

attachicon.gif26063529_2137061979854680_4265374859276946448_o.jpg

attachicon.gif26173405_2140866299474248_4956736919430112917_o.jpg

Bardzo ładny.

KLASYKA ROLEX.

Chociaż żółte złoto trochę bije w oczy. Na całe szczęście ma srebrny cadran, co trochę łagodzi.

Champanski cadran to już jest za dużo ZŁOTY.

b583a3e05925d30b0d8402d7b655652d.jpg

Różowe złoto jest trochę łagodniejsze. Stonowane ze srebrnym cadranem jest super. e176b5e3a1418ba3df0207d0126a76f0.jpg

A GMT mix metal różowe złoto ,

To jest bajer. 06e4670e86ab281bb5f2ce987f57dd6c.jpg


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orzeł wylądował:

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Janku dzięki za miłe spotkanie, niech cieszy

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, odrzucając ...mixy złota zostaje ich raptem kilka...

Jak to odrzucając? Jak kiedyś będę buszował w tej półce, to tylko Two tone z jubilee i karbowanym bezelem. Jak będę chciał coś bardziej stonowanego, to kupię OP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czad! Jesteś gość! :) Ja przecież wcześniej tylko żartowałem. No i to trochę z zazdrości o 16610 ;)

Jak to mówią - ciężkie miłego początki :D A co do tego Suba - to ma on jedną wadę. Trudno przy nim wybrać jakiś inny zegarek do nałożenia i teak się trochę nudzą w pudełku B)

Smycel 5 cyfrówki to ideały do pasków nato fajnie się nimi bawisz '

Dzięki :)

Tak jak wspominałem - dziś na perlonie i moim zdaniem też wygląda to dobrze :) (tylko zdjęcia takie sobie)

post-48855-0-04125700-1526896851_thumb.jpeg

post-48855-0-56279900-1526896861_thumb.jpeg

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktoś ma w planach w czerwcu Rolka z Kruka to dajcie znać na priv bo też będę na zakupach i przy okazji mogę pomóc z rabatem Ok 17%

Edytowane przez nomysz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem pewne obawy, że będzie pasował raczej do wyprasowanych koszul i zapiętych mankietów, ale się myliłem

 

PSX_20180521_122148.jpg

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak odruchowo odrzucam bikolor, tak tutaj wygląda rewelacyjne  :wub:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.