Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w Gmt masz przecież dodatkową regulację o 1/2 ogniwa w zapięciu, na lato jak znalazł :)

Ale w Gmt masz przecież dodatkową regulację w zapięciu o 1/2 ogniwa :)

Wiem o tym ,ale i tak uważa, że glidelock jest lepszy.

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgadzam, glidelock jest rewelacyjny. 

W Attesie też mam podobny system, choć znacznie prostszy, ale też sobie go chwalę.

W nowym Seamasterze 300 Master Co-axial też pojawiło się coś podobnego, ktoś wie jak działa w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodzilo o wypowiedz chrono, ze sub z guma to nie. Dla mnie to zwyczajnie glupota, ktorej nie rozumiem.

E tam, zaraz "glupota." Wyluzuj chlopie, to tylko forum zegarkowe. :)  

Wyrazilem tylko swoja opinie, to wszystko. Skoro Ty uwazasz ze Ci sie Rolex na gumie podoba, to okay, nos sobie te zegarki na gumie, ja tego glupota nie nazywam. Mnie sie taka kombinacja nie podoba i tyle. Czy to jest glupota? Zamiast okreslenia "glupota" mozna by uzyc okreslenia roznica w upodobaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty wlasnie nie pisales, ze ci sie nie podoba, tylko ze tak wrecz nie wypada. O to mi chodzilo, bo o gustach nie dyskutuje.

 

Nie jestem spiety ;)

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodzilo o wypowiedz chrono, ze sub z guma to nie. Dla mnie to zwyczajnie glupota, ktorej nie rozumiem.

Karol, nie bądź taki radykalny.

W tajemnicy Ci powiem że gdybyś mi wtedy pokazał Explorera na bransolecie to bym go kupił a tak oglądałem te zdjęcia z gumą przez cały dzień , z każdej strony i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

Wypożyczyłby mi ktoś czarne rubberb do ceramicznego Suba na przymiarkę?

Opłacę przesyłki i dołożę jakąś klamerkę do paska w powrotnej paczce...

Założę delikatnie tylko do przymiarki, nosić nie będę - po prostu muszę zobaczyć na żywo, bo nie jestem przekonany.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radykalny wobec odmiennego zdania...my nie odmawiamy Tobie prawa noszenia jak lubisz ale możemy skomentować że nam pasuje lub nie ; ) w moim wypadku to w ogóle nie jest racjonalne - bo wiem że ta guma jest wygodna , dobrze wykonanana , teoretycznie mieści się w 100 % w konwencji zegarka do wody i jest ...kolorowa ale dla mnie odbiera SUBowi jego kozackość - jest taka , he he niepoważna...brzmi nawet dziwnie - "mam Rolexa na gumie"- ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wszystko sprzedałem ale jeżeli miałbym Tomku doradzać to czarnej gumy nie kupuj bo jest na maxa nudna. Teraz mają fajne Vulchromatic i w tą stronę bym poszedł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vulchromatic z niebieskim paskiem całkiem mi się podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo, bledne okreslenie - jestem poirytowany tym, ze chrono przy lazdej okazji mowi, ze subowi wrecz nie wypada gumy zakladac. Tak wywnioskowalem z jego wielu wyppwiedzi.

 

Tomek, mam, moge co wyslac.

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty wlasnie nie pisales, ze ci sie nie podoba, tylko ze tak wrecz nie wypada. O to mi chodzilo, bo o gustach nie dyskutuje.

 

Nie jestem spiety ;)

Alez ja zawsze sugerowalem ze jest to kwestia gustu (a nie jakas kwestia jakiejs uniwersalnej prawdy ze kombinacja Rolexa i gumy jest z gruntu shitty :) ) i zawsze powolywalem sie na powodowane osobistymi odczuciami opinie (do ktorych zreszta nawiazalem piszac ze zgadzam sie z opiniami kolegow ktorym taka kombinacja tez nie bardzo lezy), gdybys przejrzal wszystko co w tej kwestii pisalem to zobaczylbys ze nigdzie nikomu takiej wspomnianej powyzej jakiejs 'uniwersalnej prawdy' nie narzucalem bo zdaje sobie sprawe z tego ze taka nie istnieje jak i z tego ze wszystko jest kwestia gustu i upodoban. Nikomu rowniez nie zarzucalem glupoty w tym co inni pisali..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo, bledne okreslenie - jestem poirytowany tym, ze chrono przy lazdej okazji mowi, ze subowi wrecz nie wypada gumy zakladac. Tak wywnioskowalem z jego wielu wyppwiedzi.

 

Tomek, mam, moge co wyslac.

:D

Tak jak pisalem, wyluzuj, bo naprawde nie ma sie czym irytowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanów Omegi nie potrzeba, fani Rolexa za chwilę się sami wybiją :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jeden lubi gumę do Rolexa, a drugi nie. Ja osobiście bym tez nie założył bo mi się po prostu nie podoba..i nie chodzi o wygodę itd..skóra lub NATO na Vintage już tak. Jedyny gdzie bym powiedzi nawet "ok" z gumą to, kiedy JED pokazał swojego Explorera na pomarańczowej. Sam jednak bym chyba nadal nie zmienił stał na gumę.

 

@szlugaj - a co chciałeś nam pokazać? Twój zegarek, zdjęcie z netu, ze sklepu?

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Krystek jak zwykle na posterunku ;)

Lubię się pośmiać to tu często zaglądam :D

 

@szlugaj - a co chciałeś nam pokazać? Twój zegarek, zdjęcie z netu, ze sklepu?

On tylko chciał napisać

 

Hmmm?

głębszego przekazu nie szukaj :lol:

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek zmiataj z tą swoją podobizną w avatarze do swojego Klubu a nie tu do spraw prywatnych się wtrącasz :P  ;)

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy sądzą, że zegarki to sprawa życia i śmierci..., ale to o wiele bardziej poważna sprawa  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.