Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Super, że powstał taki Klub. Chrono-craze, dzięki że poczekałeś z założeniem wątku do czasu aż stanę się posiadaczem Rolka ;):D

Dopisuję się.

Jak wyżej, Sub 114060.

 

hpux.jpg
 


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest taka wersja Rolexa jak ta z postów powyżej 114060 ale w wersji z datą i bez mniejszych indeksów godzinowych?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Co lepsze, moja partnerka tez ma ostrygę TT-przynajmniej widać, że jesteśmy razem :lol: :lol: :lol:

 

To moze zrobilbys fotki obu tych zegarkow i zamiescil w tym watku, fajnie byloby zobaczyc taka zacna parke czasomierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zrobilbys fotki obu tych zegarkow i zamiescil w tym watku, fajnie byloby zobaczyc taka zacna parke czasomierzy.

Chętnie, gdy tylko wrócimy z wakacji. Aktualnie byczymy się na plaży i nie w głowie nam fotki zegarków, sorry :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

No to i mnie nie zabraknie :D

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem SD 16600 i Sub 116610.

Oba noszą się znakomicie, aczkolwiek codzienny raczej Sub

a SD okazyjnie. Zdjęcia wrzucę jak internet będzie naprawiony, aczkolwiek

już są gdzieś na Forum.

 

Kolejny na pewno będzie DS. Jest przepiękny a sama zapinka

to już majstersztyk. Jeszcze nie jestem pewny czy mam go zamienić z SD 16600

czy dodatkowy do kolekcji...

 

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, co za zrzadzenie losu. Wlasnie mialem cos napisac celem rozruszania watku i Ty mnie w tym wyprzedziles  :D

Zegarki ktore posiadasz (ktorych btw gratuluje jak i witaj w 'klubie') to ikony marki, jak tylko bedziesz mogl to koniecznie wrzuc ich fotki co by milosnicy tych zegarkow mogli nimi oczy nacieszyc.

 

Wrzucajcie Panowie (i oczywiscie Panie) fotki swoich Rolexow, dajcie innym milosnikom czasomierzy tej zacnej marki okazje oczy nimi nacieszyc!!

 

Kolejny z mojej strony Rolex, tym razem 'Sub-Date' z ceramicznym bezelem ref. M116610LN - w kombinacji z Sub-no Date

 
subsonnatoandbracelet6.jpg
 
subsonnatoandbracelet3.jpg
 
Pozdrawiam
Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauwazylem watek.

 

@chrono-craze

 

Gratuluje pomyslu i odwagi. To rzeczywiscie najwyzszy czas, ze ten klub powstal. A odwagi gratuluje dlatego, ze mysle, ze do tej pory ten watek nie powstal bo potencjalny zalozyciel mogl sie obawiac stereotypowego odbioru tej inicjatywy zwiazanej z wciaz takim a nie innym postrzeganiem marki przez "ekspertow" w Polsce.

 

Oczywiscie z checia zapisuje sie do klubu z moim DJ. Nie chce sie powtarzac, ale bez watpienia jest to jak do tej pory najwygodniejszy i najbardziej uniwersalny i solidny zegarek w mojej kolekcji. I tak jak ktos juz wczesniej wspomnial ja rownie stalem sie jednozegarkowcem:)

Teraz z checia powiekszyl bym rodzinke o Suba badz GMT. No ale pewnie nie w najblizszym czasie niestety:(

 

rxua.jpg

 

hjms.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@chrono-craze:

Dziekuje Ci :)

Ale musze powiedzieć ze to już kolejny Rlx na którym

NATO wyglada bardzo fajnie....gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ awi911

dzieki, rzeczywiscie w mundurze NATO mu bardzo fajnie. probowalem tez tego Sub-a na czarnym NATO, ale na czarny nie wygladal juz tak cool jak na obecnym olive drab, na tym juz chyba go pozostawie

 

@ maze123

siwetny jest ten didzej, kolorystycznie do tego powyzszego outfitu pasuje jak ulal. ja co prawda nie jestem zwolennikiem rzymskich cyfr pelniacych role markerow w zegarkach (kwestia preferencji), ale jest to w sumie drobiazg, Twoj Rolex jest super. a juz szczegolnie podoba mi sie w nim ta jubilee bransoleta, wyglada ona w kombinacji z tym dj-jem fantastycznie! (jak zreszta jak w two-tone didzeju kolegi drkrolasa, rowniez wyglada taka kombinacja fantastycznie). szkoda ze w nowych didzejach II o srednicy 41mm juz jej nie ma. nie mam nic bransolecie typu oyster do zarzucenia bo tez jest fajna, ale gdyby istnial w nowych powiekszonych dj-ach wybor to zapewne wybralbym takiego z jubilee a nie z oyster. kto wie, moze w przyszlosci firma Rolex postanowi uwzglednic preferencje takich milosnikow Rolexa jak ja i wypusci jakas serie didzejow II 41mm z alternatywa w postaci bransolety jubilee.. fajnie by bylo miec taki wybor

 

 

ponizej (tak dla rozruszania watku) jeszcze kilka fotek mojego Sub-a date:

 

 

subdate3.jpg
 
me0v.jpg
 
subdate2.jpg
 
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chrono-craze

 

Dzieki za mile slowa. DJ zawsze byl dla mnie jednym z najbardziej klasycznych zegarkow w ogole i dlatego gdzies tam chodzila mi wciaz mysl zeby go wreszcie dostac do swojej kolekcji, szczegolnie ze ten model pasuje tez do mojego stroju roboczego czyli glownie garnituru albo co najmniej koszuli. Dla mnie idealem bylyby model najbardziej zblizony do historycznego pierwowzoru czyli nastepujace polaczenie:

 

- ze wzgledu na moj mikry nadgarstek DJ II odpada a wiec 36 mm,

- bransolta oczywiscie jubilee,

- karbowany bezel,

- brak cyfr na tarczy,

- bikolor.

 

Czyli taki oto Rolex ref. 116233 spelnia powyzsze wymagania.

 

nu4e.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Problem w tym, ze cena nowego u AD w Luxembourgu to 8530 Euro - cena nawet jezeli udaloby sie cos zbic to dla mnie za wysoka. Wiec gdy tylko trafila mi sie okazja cenowa to poszedlem na kompromis:) Generalnie teraz nawet ciesze sie z tych rzysmkich cyfr bo dzieki nim wiecej dzieje sie na tarczy i sie ona nie nudzi. Dzieki temu ze jest to stal i gladki bezel to nawet mimo bransolty jubilee zegarek naprawde fajnie pasuje nawet do dzinsow i T-shirta.

 

Oczywicie teraz do pelni szczescia brakuje mi SUB-a takiego jak Twoj:)lub GMT. Mam tylko szczera nadzieje, ze Rolex pozostanie w tych zegarkach przy rozmiarze 40 mm.

Edytowane przez maze123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zrobilbys fotki obu tych zegarkow i zamiescil w tym watku, fajnie byloby zobaczyc taka zacna parke czasomierzy.

Voilà! Ten partnerki to OP TT kal. 2230, czyli zacny 2235 odchudzony z komplikacji daty.

Sorry za jakość foty-strzelona na chybcika z ręki ipadem. Jestem wygodny, leniwy i muszę z tym żyć :-D

 

zgyq3f4ddabb_t.jpg

 

Fotka jak nic nadawałaby się na aukcję pewnego znanego i cenionego serwisu (:-D)

Edytowane przez drkrolas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna parka.

Dodam, ze w kombinacji ciut innej niz w przypadku didzejow mojego i mojej zony, gdzie jest vice versa. W dj-u mojej zony bransoleta jest typu jubilee, a w moim jest typu oyster i jest to w zasadzie jedyna roznia miedzy moim a mojej malzonki (oprocz rozmiarow oczywiscie, zony dj jest mid-size 31mm a moj jest dj II 41mm), no i moj ma chyba ciut ciemniejszy odcien bieli tarczy. 

 

Jak bys mogl (i Ci sie chcialo) to strzel moze kilka wiekszych zdjec obu na raz jeden obok drugiego, tak dla porownania. Fajnie byloby poatrzec jakies fajne fotki ich obu na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...]Jak bys mogl (i Ci sie chcialo) to strzel moze kilka wiekszych zdjec obu na raz jeden obok drugiego, tak dla porownania. Fajnie byloby poatrzec jakies fajne fotki ich obu na raz.

Dobra, spróbuję w najbliższą sobotę, ale nie obiecuję. Tak przy okazji, własnie kupiłem i wypróbowałem Cape Cod do polerowania. Robi, co trzeba. Gdybyś potrzebował, namiar z dobrą ceną poniżej:

http://stores.ebay.com/Rapid2You?_trksid=p2047675.l2563

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bys mogl (i Ci sie chcialo) to strzel moze kilka wiekszych zdjec obu na raz jeden obok drugiego, tak dla porownania. Fajnie byloby poatrzec jakies fajne fotki ich obu na raz.[/size]

 

Sprężyłem się specjalnie dla Ciebie. Może być? Jak klikniesz fotę to urośnie ( :-D

 

wp8r.jpg

Edytowane przez drkrolas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie moze byc :) (specjalnie dla mnie? dzieki, podejrzewam ze i inni milosnicy tego typu zegarkow tej marki tez znajda w nich uczte dla oka :D )

Okazy piekne. Ten Twoj to wypisz wymaluj powiekszona wersja didzeja jakiego ma moja zona (no prawie identyczny, bylby identyczny gdyby nie lekka roznica w odcieniu tarczy). Ten maluch w tych odcieniach tez jest sliczny, typowo 'feminine' wersja.

Oba zegarki mozna skwitowac w nastepujacych slowach: sweet, przyjemnie popatrzec na takie cuda.

 

A tak swoja droga, to nie wiem dlaczego wiekszosci osob na tym forum tego typu Rolki w bi-kolorze sie nie podobaja. Dla mnie tego typu czasomierze w tt to ideal 'garniturowca,' rzec by mozna 'flagship' Rolexa jesli chodzi o tego typu czasomierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie dj-je moj i mojej zony prezentuja:to tak na predce dla porownania, lepsze fotki innym razem

 

Oba fantastyczne. Szukam właśnie tarczy utrzymanej w zbliżonej kolorystyce do tarczy DJ Twojej żony, dla zegarka mojej partnerki. Powoli ślepnie na starość biedaczka ;-DDD i się jej wskazówki z tarczą zlewają.

Swoją drogą, co Ty chcesz od jakošci swoich zdjęć? Są bez zarzutu.

Z ciekawości, jesteś ulokowany gdzieś w Midwest, right? Jeśli zahaczam zbytnio o prywatnošć to przepraszam z góry...

Edytowane przez drkrolas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Takie zegarki zasluguja na o wiele lepsza jakosc fotografii, w przyszlosci uzyje dobrego aparatu i zdjecia powinny byc jeszcze lepsze (mam nadzieje).

Co do mojego location, to jest nia... Δ('delta iks') - vide: 'zasada nieoznaczonosci Heisenberga' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Co do mojego location, to jest nia... Δ[/size]x ('delta iks') - vide: 'zasada nieoznaczonosci Heisenberga' :D

Piękna riposta ^ ^. To lubię! Edytowane przez drkrolas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drkrolas i chrono-craze

 

Przepiękne parki zegarkowe  :)

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie bi-kolory nie są w moim guście, ale gratuluję Kolegom tak harmonijnych związków :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie bi-kolory nie są w moim guście, ale gratuluję Kolegom tak harmonijnych związków :)

Dzięki. W moim przypadku, nasz "związek zegarkowy" urodą i trwałością nie dorasta do pięt temu najistotniejszemu-duchowemu; czego i wszystkim serdecznie życzę. Edytowane przez drkrolas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.