Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne sztuki. Szczególnie ten ostatni tudor mi się podoba.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja miałem takie coś. Czasami żal sprzedaży, jednak te 34 mm. Jakby było 36mm ...

 

IMAG0302_DxO.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akism,

zielony rolex niszczy mnie wewnętrznie zawsze jak go widzę. I prawie o nim zapomniałem a Ty go bezczelnie przypominasz :-)))

 

zazdraszczam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ma go mój bliski kolega także często się z nim widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jakie masz wtedy samopoczucie? żałujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



ypy3y5as.jpg

 

Edytowane przez chronofil

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie niedzisiejsze (lipiec - nad Bałtykiem), ale jakaś taka nostalgia mnie ogarnęłą...

 

post-57193-0-06808900-1384629685.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ze Tudor to produkt Rolexa sygnowany przez ta firme, nie mam jakichkolwiek zastrzezen. Wszyscy posiadacze czasomierzy Tudor nie tylko sa - jak to ujales "uprawnieni" do zalaczania tutaj fotek swoich Tudorow, ale wrecz ich do tego zachecam i sa oni tutaj serdecznie witani. Zawsze fajnie nacieszyc oko ciekawymi fotkami innego niz Rolex wyrobu pochodzacego ze 'stajni' tej zacnej marki :)

Skoro autor tematu zaprasza to z przyjemnością się dopisuję z Tudorkiem :)

post-52196-1384685153,0374_thumb.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posted Image

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejszy z Rolków, GMT Master II :)

 

IMG_0505-2_zps7dfee9ec.jpg

 

IMG_0503-2_zpse83f59df.jpg

 

IMG_0500-2_zpscceb4e61.jpg

 

IMG_0509-2_zps2aa59ac3.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując GMTII mogłem za te same pieniądze nabyć suba.Wystarczy wziąć oba zegarki do ręki żeby przekonać się,który z nich jest ładniejszy.Sub przy GMT II wygląda jak bidulka :) ,jest pospolity i troszkę nudny-brak mu tego biżuteryjnego błysku.Gmt to połączenie funkcjnalności z biżuterią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Akis! Schowaj się Bartek z tym swoim Subem ;):D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub przy GMT II wygląda jak bidulka :) ,jest pospolity i troszkę nudny-brak mu tego biżuteryjnego błysku.Gmt to połączenie funkcjnalności z biżuterią .

 

Właśnie ten błysk jest IMO za bardzo "bling-bling". Zegarek się błyszczy jak psu jaja :P

Sub rządzi.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weż 10ciu estetów i połóż przed nimi te zegarki...Poznasz smutną prawdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub jest nudny jak flaki z olejem, GMT jest o wiele ciekawszy ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weż 10ciu estetów i połóż przed nimi te zegarki...Poznasz smutną prawdę :)

Porównując bezpośrednio te 2 zegarki sam sobie byłem estetą :D

No dobra, to wątek miłośników Rolka. Nie będę już bluźnić na czyjeś Rolki ;)

 

Sub jest nudny jak flaki z olejem, GMT jest o wiele ciekawszy ;)

Hej, ale proszę mi tu na mojego też nie bluźnić ;):P

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje to co mu się bardziej podoba.Uważam jednak ,że sub cenowo powinien być niżej sklasyfikowany niż GMT ponieważ ma inny ,mniej skomplikowany werk i mniej skomplikowaną w obrobce bransoletę(której notabene zapięcie jest zdecydowanie za szerokie)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ale proszę mi tu na mojego też nie bluźnić ;):P

 

No dobra, zgoda, Ty też masz fajnego Rolka, ale i tak GMT jest fajniejszy :D

 

A tak już zupełnie serio, to chętnie bym kiedyś widział u siebie w kolekcji jeszcze zielonego Suba (116610LV), za każdym razem kiedy widzę wystawe z Rolexami, to mój wzrok się zawsze zatrzymuje na tym właśnie zegarku. Super jest.

 

Każdy kupuje to co mu się bardziej podoba.Uważam jednak ,że sub cenowo powinien być niżej sklasyfikowany niż GMT ponieważ ma inny ,mniej skomplikowany werk i mniej skomplikowaną w obrobce bransoletę(której notabene zapięcie jest zdecydowanie za szerokie)..

Jestem podobnego zdania. Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten błysk jest IMO za bardzo "bling-bling". Zegarek się błyszczy jak psu jaja :P

Sub rządzi.

Mirku daj spokój, akurat Akisowi i Michałowi on pasuje do złotych zębów :lol::P;)

My dyskretni ludzie wybieramy surowy męski zegar :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A My ludzie z gustem wybieramy ładny zegarek,nie oklepany i nudny miernik czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

Powiem tak: ale macie problemy...

Ale muszę przyznać rację Akisowi i Michałowi. Porównując je w sklepie GMTII jest IMO ładniejszy i robi wrażenie droższego.

Co nie zmienia faktu, że z tych dwóch, nawet przy tej samej cenie wybrałbym Suba. :)

 

Taka mała dygresja. Ostatnio przyszedł do mnie kierowca i oznajmił: mam za małego. 

Po tym jak już oplułem się kawą, doszedłem, że poszło mu o samochód dostawczy - nie mieścił się z dostawą...

A dlaczego akurat ta dygresja? Sami sobie odpowiedzcie... :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Akis, nie będziemy dyskutowali z bezguściami ;):D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym Yachtmasterze ?

 

post-27475-0-30661800-1384801091_thumb.jpg

 

Osobiście uważam, że jest prześwietny i dziwi mnie fakt, że jest stosunkowo mało popularny, przynajmniej tu na forum. Ostatnio sobie go przymierzałem i mnie szczerze zauroczył, przepiękna tarcza, aż nieprawdopodobny ten kolor niebieski, naprawde robi wrażenie.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.