Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Minęły mi 2 tygodnie noszenia czarnego SUBa i jestem w nim totalnie zakochany.

Pasuje do wszystkiego, niesamowicie wygodny. Nie mogę się napatrzeć jak idealnie jest wykonany.

 

Nabawilem się za to nowej choroby psychicznej... Sprawdzania czy pojawiły się mikro-rysy na zapięciu/bransolecie, a każda kolejna przyprawia mnie prawie o płacz :)

Rysami nie ma się co przejmować. Zawsze bedą się pojawiać, chyba że postawisz zafoliowany zegarek na regale. A chyba nie o to chodzi. Rysy przypominają, że zegarek idzie przez życie razem z Tobą, opowiada jakąś historię. Jak oddasz za kilka lat na przegląd to je ładnie zlikwidują. Niektórzy oddając zegarek do przeglądu celowo rezygnują z polerki bo ryski przypominają im co razem z tym zegarkiem przeżyli :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysami nie ma się co przejmować. Zawsze bedą się pojawiać, chyba że postawisz zafoliowany zegarek na regale. A chyba nie o to chodzi. Rysy przypominają, że zegarek idzie przez życie razem z Tobą, opowiada jakąś historię. Jak oddasz za kilka lat na przegląd to je ładnie zlikwidują. Niektórzy oddając zegarek do przeglądu celowo rezygnują z polerki bo ryski przypominają im co razem z tym zegarkiem przeżyli :).

 

Pięknie napisane. Podoba mi się!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie rowniez podejscie kolegi hacik-a do sprawy podoba. Jakby nie bylo, to zegarki sa dla nas a nie my dla zegarkow i przejmowanie sie ryskami tu i owdzie (chociaz nie mozna tu nie przyznac ze 'serce' niejednokrotnie z chwila zauwazenia jakiejs ryski na jakiejs czesci zegarka mimowolnie i niesamowicie 'boli'  :D  ) odbieraloby cokolwiek uczuciu jaka jest przyjemnosc z eksploatowania takiego np. Rolex'a (czy ulubionego czasomierza jakiejs innej marki na ten przyklad). Ja staram sie na ryski (lub gromadzace sie tu i owdzie zanieczyszczenia) nie zauwazac co by przyjemnosci z eksploatacji moich Rolex'ow nie pomniejszac  :) 

 

Jeszcze raz gratuluje koledze hacik-owi wspanialego Rolex'a (tu gratulacje, powtorne, mimowolnie sila kaduka ze wzgledu na posiadanie takiego samego modela czasomierza dostaje sie rowniez i koledze irekm ;) ) i zycze Ci aby Ci sie on sprawowal tak jak nalezy sie po tej klasy zegarku tej marki spodziewac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego smaku mi fotkami swoich GMT Master II koledzy hacik i irekm narobili ze postanowilem i ja kilka kolejnych fotek mojego GMT Master II wrzucic co by w tyle nie pozostac  :)

 

 

gmtmaster_II_1.jpg
 
gmtmaster2.jpg
 
gmtmaster_II_3.jpg
 
gmtmaster_II_4.jpg
 
gmtmaster_II_5.jpg
 
gmtmaster_II_6.jpg
 
gmtmasterr_II_9.jpg
 
 
 
gmtmaster_II_7.jpg
 
gmtmaster_II_8.jpg
 
 
Pozdrawiam
Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Kruku po GMT dla znajomego.. SUB w białym złocie z niebieską tarczą też wygląda dobrze :)

 

Kiedyś trzeba będzie znaleźć dla niego miejsce.

 

Tymczasem nacieszę się swoim.

post-66807-0-00349500-1386604688_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono-craze , moglbym miec twojego Rolka jako drugiego GMT , coraz bardziej mi sie podoba .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś katowałem tego, jak to niektórzy mówią najbrzydszego, najbardziej oklepanego, nudnego i w ogóle najgorszego z rolków. Feeeeeeee.

 

f1jo.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
Edytowane przez S-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za miłe słowa :). Nie będę ukrywał, że kolega irekm zainspirował mnie swoimi zdjęciami i opisami do myślenia właśnie nad tym modelem za co dziękuję.

Świetny jest ten GMT w złocie :). Tyle zdjęć, że galerię z tego spokojnie można złożyć :D. Wszystkie Rolexy są świetne. Nie wiem jak inni ale ja swojego już traktuję tak jakby miał ze mną spędzić naprawdę spory kawał czasu i mam nadzieję, że tak właśnie będzie, bo te zegarki kupuje się na lata a później dokupuje kolejne :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja dziś katowałem tego, jak to niektórzy mówią najbrzydszego, najbardziej oklepanego, nudnego i w ogóle najgorszego z rolków. Feeeeeeee.

 

f1jo.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Ten sub bez daty jest świetny i nawet o nim myślałem. Jednak to właśnie brak daty spowodował, że nie mogłem go zakupić jako "podstawowego" Rolexa :). Jako kolejny w kolekcji to jak najbardziej mógłby być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-3, współczuję. Ja nosiłem dziś ten sam zegarek, wiem jakie to straszne ;)

W dodatku jutro też będzie :ph34r:

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek, widać po minie w avatarze ;):lol:

Tak poważnie to nie martwicie się chłopaki, bo są brzydsze zegarki od SUBa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by mocno pogrzebać, ale by się coś znalazło np takie Corum: :)

mvc896f.jpg

mvc897f.jpg

 

pozdrawiam

tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 vs 53 ;)

post-57348-0-03265800-1386670091_thumb.jpg


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie historycznie (histerycznie) brudzi...


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale sie historycznie (histerycznie) brudzi...

Moje pomarańczowe Iso też się mocno brudzi ale największy problem jest z czyszczeniem,mydło jest za słabe. Masz jakiś dobry detergent ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam mydla w plynie, ale wyglada na to, ze pewnych zabrudzen juz sie usunac nie da...


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma typowych plam jak na ubraniach a ogólne przybrudzenie przy klamerce ale nie spowodowane nią bezpośrednio.

Mydła w płynie także używam.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie sprzedaje. Nie ma mowy.  :)

Chyba czwarty raz odwiodłeś mnie od tego głupiego pomysłu. Po stokroć dzięki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie sprzedaje. Nie ma mowy.  :)

Chyba czwarty raz odwiodłeś mnie od tego głupiego pomysłu. Po stokroć dzięki  :)

Mnie też co jakiś czas nachodzą takie głupie myśli, ale to szybko mija. W sumie, to nawet nie mam pomysłu co miałbym sobie kupić w jego miejsce. Brak konkurenta!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.