Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie sprzedaje. Nie ma mowy. :)

Chyba czwarty raz odwiodłeś mnie od tego głupiego pomysłu. Po stokroć dzięki :)

Nie ma naprawde za co.

Jesli mowimy praktycznym podejsciu do zegarow( wygoda noszenia, dokladnosc, materialy uzyte do wytworzenia zegara, przejrzystosc etc.) to Tak jak S-3 napisal, ciezko o konkurencje dla Suba,Explorera czy GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma naprawde za co.

Jesli mowimy praktycznym podejsciu do zegarow( wygoda noszenia, dokladnosc, materialy uzyte do wytworzenia zegara, przejrzystosc etc.) to Tak jak S-3 napisal, ciezko o konkurencje dla Suba,Explorera czy GMT.

W sumie to jest jeden zamiennik który mi się podoba i co jakiś czas o nim właśnie myślę, tylko ta eta mnie powstrzymuje. Może to i dobrze że ona w nim siedzi bo inaczej to kto wie. TUDOR BB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak będę myślał o zakupie kolejnego zegara to będzie raczej kolejny Rolek - EX2 Polar. Fajna parka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle o parce do mojego EX2 Polar - GMT BL/BN.

Chociaz nastepny mial byc AP albo PP i koniec kupowania...


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Www.rubberb.com

 

Warte kazdej zlotowki.

Jak czytam że guma za 240$ się masakrycznie brudzi, a potem nic tego brudu nie usuwa to mam wątpliwości że warta jest każdej złotówki.

 

Bartek czy Ty tak na serio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam że guma za 240$ się masakrycznie brudzi, a potem nic tego brudu nie usuwa to mam wątpliwości że warta jest każdej złotówki.

 

Bartek czy Ty tak na serio?

Tak. Mialem 3 rozne gumy od nich, u mnie zabrudzenia usuwalem bez problemu. Moze to kwestia czym sie pobrudzi...

Jakosc gumy, zywe kolory, spasowanie z uszami wrecz perfekcyjne( zaslania nawet ta cienka szparke miedzy bezelem a koperta). Ja uzywam rubberb latem. Swietnie sie spisuje wtedy ale wiadomo kto co lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mialem 3 rozne gumy od nich, u mnie zabrudzenia usuwalem bez problemu. Moze to kwestia czym sie pobrudzi...

Jakosc gumy, zywe kolory, spasowanie z uszami wrecz perfekcyjne( zaslania nawet ta cienka szparke miedzy bezelem a koperta). Ja uzywam rubberb latem. Swietnie sie spisuje wtedy ale wiadomo kto co lubi...

Dzięki, najlepiej kupić czarną i po problemie. 

Ale z drugiej strony 240 $ to chyba przerost formy nad treścią, sam nie wiem?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak komuś się znudzi bransoleta lub na wakacyjny wyjazd będzie w sam raz :). Cena wysoka ale gdyby to Rolex sprzedawał te gumy ze swoim logo pewnie byłaby 2x droższa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, najlepiej kupić czarną i po problemie. 

Ale z drugiej strony 240 $ to chyba przerost formy nad treścią, sam nie wiem?!

Świetna jest również niebieska. Cena to już indywidualna kwestia ale możesz być pewien kapitalnej jakości i trwałości. Kiedyś jak poszedłem do p.Dolińskiego na podmiankę bransolety na ów gumę to sam był zszokowany jakością i spasowaniem z kopertą i szybciutko poprosił mnie o namiary na firmę.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam zegarek tylko jeden chce go sprzedać a drugi nie :-)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokorny666

Napewno masz rację, tym bardziej, że ten sklep ma wszystko około 20-30% tańsze niż w np. w Kruku itp.

Pamiętam jak otwierali salon Rolexa w W-wie to okazało się, że na modelu za 107k salon (AD) zarabia 40k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Batman" świetny, wielka szkoda, że 40mm... niemniej gratuluję, kapitalny zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Night-Day' rzeczywiscie swietny (i posiadaczom ich nieraz juz skladalem nalezne Im gratulacje). Z drugiej strony, ciekaw jestem czy firma postanowi kiedykolwiek zalozyc w swoich planach na przyszlosc wypuszczenie jakiegos 'commemorative' zegarka upamietniajacego model okreslany mianem 'pepsi' (oczywiscie ze wspolczesnym werkiem takim jak w 'Batmanie'), byloby to cos na co z niecierpliwoscia wyczekuje z nadzieja ze moje oczekiwania kiedys byc moze sie spelnia..

 

To tyle jesli chodzi o marzenia.

 

W miedzyczsaie, jeszcze dwie fotki mojego Sub'a no-date na NATO (dla rozruszania watku i w ramach zachety dla innych do chwalenia sie Waszymi okazami Rolexow i Tudorow  :)  )

 

 

dzisiajten1.jpg
 
dzisiajten2.jpg
 
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć 3 Rolexy - GMT MASTER II, SUBMARINER i SEA DWELLER ;-) Ja nie mógłbym się zdecydować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć 3 Rolexy - GMT MASTER II, SUBMARINER i SEA DWELLER ;-)

 

Niesposob sie niezgodzic  :)   

 

 

trzyrolexy.jpg
 
...albo Sub z datownikiem zamiast tego powyzszego jakby komus bardziej pasowalo:
 
subdate.jpg
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUB z datownikiem, AP Royal Oak w złocie i PP na skórzanym pasku. Wtedy mogę zakończyć zbieranie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Sea Dwellera zamieniłbym na Daytone a oprócz Submarinera i GMT Mastera dobrałbym jeszcze DateJust :D i kolekcja kompletna.

Edytowane przez hacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

...czyli w ten sposob:

 

 

trzyrolexy2.jpg
 
plus ten?
 
djt_t.jpg

 

Czemu nie, tak tez mozna  :D 

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrono lepiej pokaż cały zestaw razem :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając taki zestaw można odpuścić poszukiwania zegarkowe, największy proble to którego dziś założyć. Piękna sprawa chrono-craze, gratulacje!


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ aty3

Piekne dzieki

Oj ciezko byloby zakonczyc, jak juz sie raz takiego zegarkowego bakcyla zalapie to wszelkie proby poprzestania na tym co sie ma z gory skazane sa na niepowodzenie (szczegolnie jak sie zegarki lubi)  :(  :D 

 

Jeszcze jedna fotka 'seal(sea, air, land)-trojcy':

 

 

Sea_Air_Land.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.