Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

No jedyne czego tej czwórce może brakować to jakiś złoty vintage na pasku na b.oficjalne okazje...


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko, więc lepiej go nie sprzedawaj ;)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

za ile można wyszarpać z rabatami Rolexa Exploera u Kruka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ile można wyszarpać z rabatami Rolexa Exploera u Kruka?

Nie idź tą drogą bo i tak przepłacisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Nie idź tą drogą bo i tak przepłacisz.

wolę trochę przepłacić niż kupić podróbkę przez internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bazant chyba po to się zarejestrowałeś i pytasz żeby ktoś ci pomógł w zakupie. 

Proszę tutaj się zapytaj bo nie wiem jak dokładnie użytkownik ten ma nick na forum:

 

http://www.swissdirect.pl/


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokorny666

U Staniego Submariner 7k chf i Sea Dweller 10k chf, kurs to chyba 3,4 zł, po przeliczeniu masz odpowiedź ile Cie Kruk orżnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Staniego Submariner 7k chf i Sea Dweller 10k chf, kurs to chyba 3,4 zł, po przeliczeniu masz odpowiedź ile Cie Kruk orżnie.

Nawet po tym "ich rabacie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Staniego Submariner 7k chf i Sea Dweller 10k chf, kurs to chyba 3,4 zł, po przeliczeniu masz odpowiedź ile Cie Kruk orżnie.

Te 7k chf to juz malo realne ale 7400-7600 jak najbardziej. Nie zmienia to faktu, iz bedzie to wciaz spora oszczednosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 7k chf to juz malo realne ale 7400-7600 jak najbardziej. Nie zmienia to faktu, iz bedzie to wciaz spora oszczednosc.

Była jakaś podwyżka u rolexa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnijcie do Kanady kiedys na wakacje, gdziekolwiek w kraju  , z pusta walizka , dajcie tylko troche czasu to Wam pozalatwiam  :D  :D . Cena $ spada to i kwota robi sie coraz bardziej atrakcyjna 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokorny666

Te 7k chf to juz malo realne ale 7400-7600 jak najbardziej. Nie zmienia to faktu, iz bedzie to wciaz spora oszczednosc.

 

Te 7k jest aktualne, nie podawałbym na forum informacji wyssanych z palca. Mam odpowiedź od Staniego z 18 grudnia, zresztą sam to możesz u niego potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 7k jest aktualne, nie podawałbym na forum informacji wyssanych z palca. Mam odpowiedź od Staniego z 18 grudnia, zresztą sam to możesz u niego potwierdzić.

Nie są wyssane z palca bo na początku grudnia pytałem o Suba dla kolegi. Wszystko zależy pewnie od źródła skąd jest brany zegar. Przy ściąganiu z Włoch np pewnie trzeba doliczyć koszty przesyłki, pełnego ubezpieczenia itp. Tylko się cieszyć, że masz 7k bo to świetna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zapewne chcecie pomóc, ale wypadałoby sprawdzić najpierw i podać aktualne informacje ;)

Otóż mając kartę Kruka uprawniającą do 10% rabatu, kupując zegarek przed 24 grudnia włącznie- bazując na podanych przez Was cenach u znanego i lubianego źródła ;) - wspomniany Sub wyjdzie, de facto, korzystniej właśnie w Kruku. Jeśli w ciągu 2 lat, znajdziecie powód żeby wydać u Kruka równowartość około 20% Suba po rabacie, praktycznie, będzie to aktualnie najlepsza oferta na Rolka, myślę, że nie tylko w Polsce.

No, ale zawsze można z góry założyć, że nas naciągają... :P

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mojego madrego telefonu i aplikacji z "exchange rate " na dzien dzisiejszy sub date kosztuje 22022.65 pln , no date 19446pln ( oczywiscie nie sa to ceny sklepowe :) ) . Jezeli ktos moze zalatwic taniej to chyba jest to super cena . NIe znam cen w PL ale chyba jest troche drozej 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zapewne chcecie pomóc, ale wypadałoby sprawdzić najpierw i podać aktualne informacje ;)

Otóż mając kartę Kruka uprawniającą do 10% rabatu, kupując zegarek przed 24 grudnia włącznie- bazując na podanych przez Was cenach u znanego i lubianego źródła ;) - wspomniany Sub wyjdzie, de facto, korzystniej właśnie w Kruku. Jeśli w ciągu 2 lat, znajdziecie powód żeby wydać u Kruka równowartość około 20% Suba po rabacie, praktycznie, będzie to aktualnie najlepsza oferta na Rolka, myślę, że nie tylko w Polsce.

No, ale zawsze można z góry założyć, że nas naciągają... :P

 

 

Marcin

Wszystko fajnie i pięknie, ale Ty tu o dodatkowych kartach rabatowych, wydawaniu  tysięcy pln w ciągu kolejnych 2  lat. No proszę Cię! 

Jeśli będę miał kartę, jeśli kupię coś w późniejszym czasie, jeśli to, jeśli tamto, jeśli siamto itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Liczy się rabat w żywej gotówce a nie jakiś tam wirtualny. A może ktoś nie chce być zmuszanym przez firmę do zakupów w określonym czasie i właśnie tam. Może ktoś chce zaoszczędzone pieniądze wydać gdzieś indziej? Nie rozumiem firm, które jakimś wirtualnym rabatem zmuszają mnie do kolejnych zakupów. Dużo bardziej działa na mnie konkretny rabat. Wtedy wiem, że warto tam wracać po kolejne zakupy i nikt mnie nie zmusza bo minie okres przydatności rabatu do wykorzystania :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można sobie potem dokupić łańcuszek za 5 kpln w ramach rabatu na rolexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można sobie potem dokupić łańcuszek za 5 kpln w ramach rabatu na rolexa.

...albo kolejnego Rolka :)

"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Krakowa byłby na tyle miły i miałby możliwość dać mi przymierzyć swojego Rolexa Suba z ceramicznym bezelem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mojego madrego telefonu i aplikacji z "exchange rate " na dzien dzisiejszy sub date kosztuje 22022.65 pln , no date 19446pln ( oczywiscie nie sa to ceny sklepowe :) ) . Jezeli ktos moze zalatwic taniej to chyba jest to super cena . NIe znam cen w PL ale chyba jest troche drozej 

Nie kuś ;)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.