Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 

@ aty3

Piekne dzieki

Oj ciezko byloby zakonczyc, jak juz sie raz takiego zegarkowego bakcyla zalapie to wszelkie proby poprzestania na tym co sie ma z gory skazane sa na niepowodzenie (szczegolnie jak sie zegarki lubi)  :(  :D 

 

Jeszcze jedna fotka 'seal(sea, air, land)-trojcy':

 

 

Sea_Air_Land.jpg

 

Nic więcej nie trzeba :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Liczy się rabat w żywej gotówce a nie jakiś tam wirtualny. A może ktoś nie chce być zmuszanym przez firmę do zakupów w określonym czasie i właśnie tam. Może ktoś chce zaoszczędzone pieniądze wydać gdzieś indziej? Nie rozumiem firm, które jakimś wirtualnym rabatem zmuszają mnie do kolejnych zakupów. Dużo bardziej działa na mnie konkretny rabat. Wtedy wiem, że warto tam wracać po kolejne zakupy i nikt mnie nie zmusza bo minie okres przydatności rabatu do wykorzystania :).

Nie ma powodu aby obrażać się na politykę cenową i działania marketingowe tej czy innej firmy. Oferta jest otwarta i tylko od nas, klientów zależy, czy z niej skorzystamy. Nie sądzę, aby ktokolwiek kogoś zmuszał do zakupów. Jednorazowy rabat nie jest tak skuteczną formą wiązania klienta z firmą jak karta z rabatem do wykorzystania.

Są klienci, tacy jak Ty, którzy nazwią takie praktyki zmuszaniem do kolejnych zakupów. Są też tacy, którzy skorzystają z tej formy promocji. I o to chodzi.

Jeżeli ktoś planuje zakupy kolejnych zegarków, to propozycja Kruka jest warta zainteresowania. Nie licz natomiast na rabat 20% od ceny katalogowej. Takie propozycje tylko w firmie, która ostatnio zmieniła markę i logo :) - bez urazy oczywiście.

Swego czasu zapytałem StaniSwiss o cenę na Submarinera Date. Oferta była na poziomie ceny Kruka z rabatem i kasą do wykorzystania. Przy łączonej transakcji opłaciło się kupić w kraju. Pewna i szybka transakcja a i przy okazji kasa z podatków zostaje częściowo w kraju ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kuś ;)

Lepiej poczekaj, zastanów się dobrze i wtedy zadecyduj. Najlepiej jak masz jakiegoś kumpla co ma to powiedz zeby pożyczył ci na jakiś czas, tak najlepiej. Pozyczalem swoje zegarki kilka razy, z tym tylko ze znam ludzi bardzo dobrze :-))

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powodu aby obrażać się na politykę cenową i działania marketingowe tej czy innej firmy. Oferta jest otwarta i tylko od nas, klientów zależy, czy z niej skorzystamy. Nie sądzę, aby ktokolwiek kogoś zmuszał do zakupów. Jednorazowy rabat nie jest tak skuteczną formą wiązania klienta z firmą jak karta z rabatem do wykorzystania.

Są klienci, tacy jak Ty, którzy nazwią takie praktyki zmuszaniem do kolejnych zakupów. Są też tacy, którzy skorzystają z tej formy promocji. I o to chodzi.

Jeżeli ktoś planuje zakupy kolejnych zegarków, to propozycja Kruka jest warta zainteresowania. Nie licz natomiast na rabat 20% od ceny katalogowej. Takie propozycje tylko w firmie, która ostatnio zmieniła markę i logo :) - bez urazy oczywiście.

Swego czasu zapytałem StaniSwiss o cenę na Submarinera Date. Oferta była na poziomie ceny Kruka z rabatem i kasą do wykorzystania. Przy łączonej transakcji opłaciło się kupić w kraju. Pewna i szybka transakcja a i przy okazji kasa z podatków zostaje częściowo w kraju ;).

 

No ej, nikt tu się na nic nie obraża :). Wyraziłem tylko swoją opinię na temat mojego podejścia do rabatów dotyczących drogich przedmiotów lub nawet bardzo drogich. Mnie po prostu nie interesuje wydawanie pieniędzy zaoszczędzonych na rabatach w Kruku czy w innej firmie. Zwłaszcza z ograniczeniem czasowym. Zamiast na błyskotki czy inne rzeczy wolę np kupić nowego MacBooka a tego karty i rabaty z Kruka mi nie ułatwiają :). Wolałbym aby Kruk dał mi konkretny rabat w gotówce i przynajmniej wiedziałbym gdzie wrócić po następny zegarek. A tak wolę wrócić do innego źródła, gdzie zapłacę po prostu mniej. I niestety nie interesuje mnie zostawianie pieniędzy z podatków w kraju, gdzie traktuje się obywateli jak debili a te pieniądze i tak zostaną wydane na jakieś idiotyczne cele. Pamiętajmy, że każdy ma prawo wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze tam gdzie się mu podoba ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Krakowa byłby na tyle miły i miałby możliwość dać mi przymierzyć swojego Rolexa Suba z ceramicznym bezelem ?

Ja bardzo chetnie. :-)

Zostaw jedno nakrycie wolne to wpadne na Wiglie ;-)))

 

Co do zakupow u AD w kraju vs. Stani to jest i tak i tak. Trzeba sprawdzac. Kiedys kupilem Pama w Jansenie, bo u Staszka bylo o 1k taniej i oczekiwanie 6 tygodni, ale kolejny Pam u Staszka byl juz o 6k taniej i w takiej sytuacji to nawet odbior kontrabandy na dworcu nie jest uciazliwy ;-).

Nie nalezy jednak z gory potepiac salonu.

Jest jeszcze kwestia nazwiska na karcie kupujac np. w Kruku, dla mnie to fajny smaczek i wpis do bazy chociaz nie jest wart 7k pln ;-), ale gdyby roznica zamknela sie w 2k to o wiele bardziej wolalbym zakup u polskiego AD.

Z tym patryjotyzmem podatkowym to tez czlowiek by chcial kupowac w Polsce, ale robic z siebie frajera dla idei to tez srednio ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to się zgłoszę na PW z ofertą Wigilijną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki to problem zapłacić komuś za zakupy swoim rabatem w Kruku np. i odebrać gotówkę.

3 minuty roboty i nie trzeba wydawać na siłę : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel :( 

Edytowane przez hacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zakupow u AD w kraju vs. Stani to jest i tak i tak. Trzeba sprawdzac. Kiedys kupilem Pama w Jansenie, bo u Staszka bylo o 1k taniej i oczekiwanie 6 tygodni, ale kolejny Pam u Staszka byl juz o 6k taniej i w takiej sytuacji to nawet odbior kontrabandy na dworcu nie jest uciazliwy ;-).

Nie nalezy jednak z gory potepiac salonu.

Jest jeszcze kwestia nazwiska na karcie kupujac np. w Kruku, dla mnie to fajny smaczek i wpis do bazy chociaz nie jest wart 7k pln ;-), ale gdyby roznica zamknela sie w 2k to o wiele bardziej wolalbym zakup u polskiego AD.

Z tym patryjotyzmem podatkowym to tez czlowiek by chcial kupowac w Polsce, ale robic z siebie frajera dla idei to tez srednio ;-)

 

Zgadzam się całkowicie.

 

 

A jaki to problem zapłacić komuś za zakupy swoim rabatem w Kruku np. i odebrać gotówkę.

3 minuty roboty i nie trzeba wydawać na siłę : )

 

Można zrobić i tak. Każdy sposób jest dobry aby urwać cokolwiek z ceny z metki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podobały mi się sportowe rolexy na paskach, no i ostatnio wrzuciłem swojego suba na hirsh lizard. Co o tym myślicie?

 

85u6.jpg
 

aott.jpg
 

8el3.jpg
 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwanie własnej drogi w noszeniu SUBa warte docenienia ale sam wybór do dyskusji ...moim zdaniem jaszczurka zbyt elegancka dla tool watcha. Pasują typy wojskowe ( stare ładownice, skórzane NATO) a z bardziej szlachetnych sportowych - skór- corodvan.

Wszytko to nadaje subowi vintydżowy look. Do tego edycja trytowo- patynowana i nagle okazuje się że zwykły submariner pachnie przygodą .Powodzenia w dalszych poszukiwaniach i koniecznie pochwal się efektem.

post-55792-0-42609100-1388059059.jpg

post-55792-0-80849600-1388059082_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już nato i cordovana i inne militarne klimaty ale strasznie mi jakoś nie pasowały do 14060. On jest za bardzo błyszczący, tarcza gloss, białe złoto wokół indeksów no i obrzeże bezela bardzo się odznaczają przy odrobinie światła lamp. Według mnie Jaszczurka gloss dopełnia jakoś ten elegancki stonowany klimat 14060.

Militarne klimaty jak najbardziej tak, ale dla straszych modeli jak 5513.

Sub oczywiście jest dalej funkcjonalnym toolwatchem ale jak na militarne standarty jest już za bardzo bling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzam sie tutaj z opinia kolegi desmo, ktory swietnie cala ta kwestie podsumowal. Do takiego tool-watch'a, to albo tak jak kolega desmo napisal, albo bransoleta na ktorej przyszedl, fancy swiecacy lizard niebardzo mu pasuje (gryzie sie z 'jestestwem' tego czasomierza).

Ale nie jest to chyba takie wazne. Co jest wazne, to jak Ty - wlascieciel ktory ten zegartek nosi - to odczuwasz, no i ze sam zegarek jest swietny.

Witaj w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już nato i cordovana i inne militarne klimaty ale strasznie mi jakoś nie pasowały do 14060. On jest za bardzo błyszczący, tarcza gloss, białe złoto wokół indeksów no i obrzeże bezela bardzo się odznaczają przy odrobinie światła lamp. Według mnie Jaszczurka gloss dopełnia jakoś ten elegancki stonowany klimat 14060. Militarne klimaty jak najbardziej tak, ale dla straszych modeli jak 5513.Sub oczywiście jest dalej funkcjonalnym toolwatchem ale jak na militarne standarty jest już za bardzo bling.

Masz rację , im starszy sub tym lepiej ten zestaw wygląda ale Twój egzemplarz jest nadal daleko od świecenia najnowszych modeli ( powiększone indeksy i uszy oraz ceramiczny bezel) . Miałem też podobne skojarzenie jak go mierzyłem - za duży i zbyt błyszczący. Dlatego zdecydowałem się na starszy model , jeden z wcześniejszych egzemplarzy 14060 i na matowym nato wygląda OK. ( mimo że zdjęcie z lampą w garażu i coś tam błyska ; ) I jeszcze jedna uwaga ...sub nie jest eleganckim zegarkiem mimo że niektórzy wpatrzeni w ekranowych herosów suba czy PO noszą do smokingów...

post-55792-0-15021900-1388080546.jpg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tutaj chyba nie wrzucałem:

eseda5at.jpg

Tak jak pisałem wcześniej do miłośników nie należę, ale doceniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czasami go zakładam, ale wolałbym np. założyć Omegę HV lub AT :)

Na pewno one byłyby częściej na nadgarstku gdybym je miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam two-tone.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe..

Tak jak napisalem juz w innym miejscu, bransoleta tego z tych trzech, tego ktory masz na lewym nadgarstku, wyglada na ekranie mojego laptopa na bransolete od Rolexa Dj'a two-tone. 

Co za niesamowite zludzenie optyczne...

.

.

.

.

.

albo Goldwasser wzrok chwilowo zacmila...  :D 

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

W polerowanych elementach tak to już bywa, że się wszystko odbija i stąd to złudzenie :)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeden z pierwszych zegarków które zakupiłem.

rolex1p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejy8yve4.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.