Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z takim cudeńkiem w praktyce? Nie zna ktoś rozmiarówki i czy nie zna ktoś jakiegoś źródełka, gdzie takie coś nabyć?

Podoba mi się niesamowicie, ale na ebaju jest tylko L - i nie wiem, czy to nie jest z 20 kilo za mało na mnie :(

27133_524163114296713_852529482_n.jpg?lv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest jakaś strona gdzie można w przejrzysty sposób zapoznać się z wszystkimi modelami+ich wariacjami kolorystycznymi?

Widziałem strone Rolexa ale jest kaszaniasta


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest jakaś strona gdzie można w przejrzysty sposób zapoznać się z wszystkimi modelami+ich wariacjami kolorystycznymi?

Widziałem strone Rolexa ale jest kaszaniasta

 

Tu mozna sciagnac oraz znalesc inne ciekawostki, b.dobra strona.

http://www.oysterworld.de/dials-bracelets.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim po dluzszej pzerwie, mam pytanie - czy marka Tudor tez wchodzi w gre ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim po dluzszej pzerwie, mam pytanie - czy marka Tudor tez wchodzi w gre ?

 

Myślę, że jak najbardziej tak. Koledzy już tutaj wklejali swoje Tudorki wiec wklejaj jak najszybciej bo to świetne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze jak najbardziej. Spokojnie wklejaj fotki rowniez i Tudora. Jest to bylo-nie-bylo sygnowany przez Rolexa produkt tej zacnej marki i wszyscy milosnicy tego czasomierza z przyjemnoscia sie nim pozachwycaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest jakaś strona gdzie można w przejrzysty sposób zapoznać się z wszystkimi modelami+ich wariacjami kolorystycznymi?

Widziałem strone Rolexa ale jest kaszaniasta

 

Polecam wycieczkę do sklepu (Warszawa lub Katowice) po papierowy katalog, powinny być bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wycieczkę do sklepu (Warszawa lub Katowice) po papierowy katalog, powinny być bez problemu.

 

Zawsze to jakiś pretekst aby pomacać trochę zegarków.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za pozytywna ocene, zawsze przyjemnie taka przeczytac. J a tez uwazamze na pasku NATO wyglada ten model znacznie lepiej niz na bransolecie (dlatego ja zdjalem i nic nie wskazuje na to ze on na nia powroci  :) ), probowalem go rowniez na czarnym NATO ale nie prezentowal sie tak swietnie jak na obecnym olive drab.

 

Jesli chodzi o istnienie modelu 14060 o konfiguracji szafir + nakladane indeksy z trytu, to wydaje mi sie (ale nie jestem pewien) ze takiego nie bylo, ostatnim z szafirem i nakladanym trytem byl model 5513 z 1988 roku czyli ten przed modelem 14060 wypuszczonym w 1989 roku ktory juz mial inne - 'nowoczesne' - indeksy z obramowaniami (ale, tak jak napisalem, glowy bym za rzetelnosc tej info nie dal, byc moze jakis obeznany w tej kwestii ekspert by sie tu wypowiedzial).

 

Co do galerii, to juz on w niej jest, mozna go poogladac tutaj; http://zegarkiclub.pl/forum/topic/78645-rolex-submariner-no-date-ref-14060m/ jak i tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/85053-submariner-no-date-na-nato-nylonie/ , co wcale nie znaczy ze jeszcze innych fotek nie poczynie, takze i z widokiem na nadgarstku.

 

Jeszcze raz dzieki za mile slowa i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi ten mkii sub LRRP nie podchodzi, chyba wolałbym już milsuba steinharta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No całkiem ładnie się to prezentuje nawet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak na klasycznej bransolecie Oyster lepiej wygląda.

Natomiast bardzo duże wrażenie robi nadgarstek :D


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta bransoleta zupełnie nie leży w zestawieniu z Subem.

 

Ja do swojego zamówiłem Nato od Gunny Strap, zobaczymy jak ten zestaw wypadnie  :rolleyes:

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ram...nie jest źle...trochę zgrzyta ale efekt vintage jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest najlepszy pasek pasujacy 14060, jaki widziałem! No i można sie kąpać w nim.

 

n639.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za pasek jeśli można wiedzieć? Całkiem fajnie pasuje

 

Edyta: fajnie wyglądają gumy rubber b

Edytowane przez vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem. Gdzieś na necie widziałem to zdjęcie i se zapisałem. Rubberb są fajne ale trochę drogie i jakoś bardziej mi pasują do nowych rolków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.