Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

...

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod wplywem impulsu zrobilem zdjecia telefonem, udalo mi sie sfocic mala koronke na szkielku na godzinie 6, ale tak nieudolnie przeslalem zdjecia, ze telefon samoistnie zmniejszyl jakosc do najmniejszej... Totez przepraszam za jakos zdjec <_<

post-63200-0-01511100-1395954448_thumb.jpg

post-63200-0-98229100-1395954528_thumb.jpg

Edytowane przez tom_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daytona Cosmograph 116520 cal. 4130 , moj pierwszy Rolex :) Z perspektywy czasu zaczynam sie zastanawiac, czy biala tarcza bylaby lepszym wyborem...

post-63200-0-01273100-1395954973.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest latwo uchwycic koronke na szkielku robiac zdjecie 'z reki', ja sie jej na tym GMT Master II nie moge dopatrzec.

 

Rowniez gratuluje Ci kultowej juz Daytony, piekny zegarek.

 

Jesli chodzi o Daytone i o mnie, to ja rowniez mialem podobny dylemat jaki model wybrac, ale tylko do czasu gdy zobaczylem oba na zywo z bliska. Po wrzuceniu na nadgarstek jednego i drugiego wybor stal sie dla mnie oczywisty i tylko jedyny mozliwy, wybralem model z czarna tarcza; oto moj:

 

daytona.jpg
 
Uwazam, ze model z czarna tarcza o wiele lepiej prezntuje sie na reku niz model z biala tarcza, takze co do wyboru jaki poczynilem zadnych wahan nie mam i go nie zaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daytona Cosmograph 116520 cal. 4130 , moj pierwszy Rolex :) Z perspektywy czasu zaczynam sie zastanawiac, czy biala tarcza bylaby lepszym wyborem...

attachicon.gifd.jpg

Moim zdaniem lepszym wyborem byłby w przypadku Daytony, model z czarną tarczą i białymi tarczkami chrono ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chrono-craze - koronka byla przed zmniejszeniem jakosci zdjec, wyslane z telefonu mail'em samoistnie zmniejszyly wielkosc pliku :(

@Jakub Mroz - mowisz o ref. 6263? Wiem, ze kultowy i Paul Newman nosil ten sam model (przynajmniej kolorystycznie, jesli sie nie myle), ale nie wyobrazam sobie wydac sumy dwa razy wiekszej od nowej 116520 na zegarek vintage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Newman Daytona i inne rzadkie Daytony potrafią kosztować kilkanaście albo i kilkadziesiąt nowych Dayton ;)

W tym roku była aukcja specjalna w Christie's, aż sobie pozapisywałem pdfy z Christie's z oryginalnymi broszurami, bo warto kiedyś wyśledzić jakiegoś rodzynka i sprzedać z dużym profitem ;)

Łączna sprzedaż kilkunastu egzemplarzy poszła w miliony USD. 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Nie zapomnij że do ceny sprzedaży dochodzi prowizja (ok 20-27%) + jakieś dodatkowe koszty

dla domu aukcyjnego...rodzynek może tak szybko nie znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja do szanownego grona posiadaczy się wpiszę

 

post-70497-0-13669800-1396289435_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Witaj i gratulacje za piękny zegar :)

Jaki to rocznik i prosimy o trochę wiecej zdjęć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik sprawdzę na certyfikacie i zrobię zdjęcia.Zegarek pierwszy z mojej kolekcji kilkusztukowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

No to czekamy na pozostały z kolekcji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W medzyczasie zwlekania kolegi kreon13 z wrzuceniem Rolexow z Jego kolekcji, ja pozwole sobie dodac (dla rozruszania nieco watku) kilka moich nowych fotek z moim Deepsea na tle kolejnego egzemplarza mojej broni palnej, tym razem dlugiej.

 

Rolex Deepsea na tle karabinu H&K SL8 Semi-auto (wersja cywilna) caliber .223 (5.56mm)

 

h_h_sdds_1.jpg
 
h_h_sdds_2.jpg
 
h_h_sdds_3.jpg
 
h_h_sdds_4.jpg
 
h_h_sdds_5.jpg
 
h_h_sdds_6.jpg
 
h_h_sdds_7.jpg
 
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Ty napuszczasz mnie na sesyję z moim staruszkiem! :(

Musiał bym chyba se korkowiec kupić? :P;):lol:

Sikorek masz fajny :)

a z flintą, to na najemnika mógłbyś się załapać. :ph34r:


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten HK super , ale przypominam ze sa juz "cywilne " wersje na amo 9 MM PARA :)

 

a Rolex jak zwykle :) fajne zdjecia

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten karabin to oryginał czy replika? Nie wiem czy pytanie zgodne z terminologią broni palnej.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dokładnie replika karabinu HK , to jest cywilna wersja H&K G36 , która rózni się od pierwowzoru o ile pamietam dwiema rzeczami

a) kalibrem - nabój bocznego zapłonu 0,22 ( zamiast centralnego 5,56 x 45 NATO)

B) nie można z niego strzelać ogniem ciągłym tylko pojedynczym

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak broń działa. Fajna rzecz.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ten HK super , ale przypominam ze sa juz "cywilne " wersje na amo 9 MM PARA  :)

 

a Rolex jak zwykle  :) fajne zdjecia

Dzieki.

Wiem ze sa 'cywilne' wersje w cal. 9mm para (jak rowniez i konwersje na ten kaliber), ja jednak pragne trzymac wiekszosc swojej semi-auto broni w jednym i tym samym, najbardziej popularnym (a tym samym wszedzie latwo i zawsze dostepnym) kalibrze, a takim jest wlasnie .223 (lub 5.56mm).

 

 

Ten karabin to oryginał czy replika? Nie wiem czy pytanie zgodne z terminologią broni palnej.

Pytanie jak najbardziej zgodne z terminologia. Jest to oryginal (w sensie ze jest to prawdziwa bron na ostre naboje). Wszystkie inne moje tego typu "zabawki" (bron krotka, jak i dluga) to tez oryginaly.

 

 

to jest dokładnie replika karabinu HK , to jest cywilna wersja H&K G36 , która rózni się od pierwowzoru o ile pamietam dwiema rzeczami

a) kalibrem - nabój bocznego zapłonu 0,22 ( zamiast centralnego 5,56 x 45 NATO)

B) nie można z niego strzelać ogniem ciągłym tylko pojedynczym

Edytuje to, bo dopiero teraz zauwazylem pewna niescislosc w tym co napisales. Wyjasnienie: bron 'dluga' produkowana na rynek 'cywilny' (czyli taka jak moja) uzywa takiej samej amunicji (czyli .233 / 5.56X45; inne oznaczenie to jedynie kwestia nomenklatury, sam naboj jest taki sam) jaka uzywana jest w broni (dlugiej) 'wojskowej' i jest ona centralnego zaplonu, a nie tak jak (wydaje mi sie ze) zasugerowales "bocznego zaplonu" (jesli nie o to Ci chodzilo i ja nie zrozumialem co konkretnie miales na mysli to popraw mnie prosze).

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre zdjęcia i ciekawa kompozycja z zegarkiem:)

Mam tylko głupie pytanie- po co Ci taki karabin?


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Wygląda na to że "popłynie" sobie z Diverem trochę na szczelnicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre zdjęcia i ciekawa kompozycja z zegarkiem:)

Mam tylko głupie pytanie- po co Ci taki karabin?

Chyba będzie strzelał :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jakbyś spytał kogoś, po co mu dwa zegarki ... :o są pewne pytania, których się nie zadaje :D

 

39791365062117818558.jpg


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.