Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie może jakąs strone www gdzie sa pokazane modele Datejust meskich z lat 1995-2003? 

 

Musze znalesć jeden konkretny wariant a google obrazy nie pomagają. 

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jak tylko zrobie

I jak robienie zdjec :)? Juz mi sie przypomnialo skad pytalem o tego Rolexa. W innym temacie o Rolexie pisales ze nigdy bys go nie kupil bo od 20 lat klepia to samo. Jak na 6 dni roznicy to do zakupu to duza zmiana :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jak tylko zrobie

 

Bez urazy, to nic krytycznego ani zaczepnego, tylko zwykła ciekawość - ale czy nie jesteś kolejnym wcieleniem Norberta Yorka UK, który wypisał się z forum dwa dni przed Twoim przyjściem?

 

A Rolexa gratuluję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak robienie zdjec :)? Juz mi sie przypomnialo skad pytalem o tego Rolexa. W innym temacie o Rolexie pisales ze nigdy bys go nie kupil bo od 20 lat klepia to samo. Jak na 6 dni roznicy to do zakupu to duza zmiana :)

to ze klepie to samo to nie znaczy ze zle , czemu zmiana bo chciałem zegarek na lata , no i ten Rolex podobał mi sie od kiedy pamietam . Jest jeszcze Milgaus ale ten mniej . Reszta mnie nie interesuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, to nic krytycznego ani zaczepnego, tylko zwykła ciekawość - ale czy nie jesteś kolejnym wcieleniem Norberta Yorka UK, który wypisał się z forum dwa dni przed Twoim przyjściem?

 

A Rolexa gratuluję! :)

nie wiem o czym piszesz kolego, Sporo osób tu przychodzi jakiś mój nich sie nie zmienia . Kupiłem Rolexa i to nie jest chyba złe prawda . No ale moze Zbysiu Bida nie pasuje do takiego zegarka. Zastanów sie co piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Zbysiu... pokaz wkoncu ten zegar....

choruje na zielonego sub... ah 

dobrze, ze kupiles nowego... bo z tego co zauwayzlem nie oplaca sie kupywac uzywki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, to nic krytycznego ani zaczepnego, tylko zwykła ciekawość - ale czy nie jesteś kolejnym wcieleniem Norberta Yorka UK, który wypisał się z forum dwa dni przed Twoim przyjściem?

 

A Rolexa gratuluję! :)

Pamiętam tego "gościa" i przyznaję,że sposób wypowiadania się kolega Zbysiu ma bardzo podobny.

 

Zbyniu dawaj fotkę :)

 

@Angelo ,mógłbyś rozwinąć ostatnie zdanie

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu... pokaz wkoncu ten zegar....

choruje na zielonego sub... ah

dobrze, ze kupiles nowego... bo z tego co zauwayzlem nie oplaca sie kupywac uzywki...

tak to prawda , lepiej nowy jak używany cena identyczna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

No to 4k PLN roznicy, to wcale nie tak malo. mozna sobie w to miejsce fajny zegarek dokupić :)

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

fakt mozna miec fajny zegarek.... ale gwarancja, stan itd.... jednak kupil bym nowy...

jesli roznica byla by wieksza to normalne, ze kupil bym uzywany... zreszta nie kupilem nigdy jeszcze nowego  :rolleyes:  ;)

ale w wypadku lv to raczej nowy, jakbym mial kiedys kupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią indywidualną,ja jednak wolałbym mieć te 4 tysie w kieszeni.

Można trafić egzemplarz jeszcze na dość długiej gwarancji.

Jak dla mnie samodzielne zdejmowanie folii nie jest aż tyle warte :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze klepie to samo to nie znaczy ze zle , czemu zmiana bo chciałem zegarek na lata , no i ten Rolex podobał mi sie od kiedy pamietam . Jest jeszcze Milgaus ale ten mniej . Reszta mnie nie interesuje .

No Zbysiu, gdzie ten magiczny zielony roleks. Zdanie w 6 dni zmieniles i zegarek za 30tys kupiles to zdjecia myslalem tez szybko zrobisz.

Dla mnie, innych widze tez, zrobienie zdjecia zajmuje maks 10 minut a tu juz dwie doby i nic. Mistyczny ten zielony rolex. W internecie dobrego nie ma czy co :)?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Zbysiu, gdzie ten magiczny zielony roleks. Zdanie w 6 dni zmieniles i zegarek za 30tys kupiles to zdjecia myslalem tez szybko zrobisz.

Dla mnie, innych widze tez, zrobienie zdjecia zajmuje maks 10 minut a tu juz dwie doby i nic. Mistyczny ten zielony rolex. W internecie dobrego nie ma czy co :)?

zebys sie kolego nie zdziwił .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić Zbysiu, bezel Ci nie centruje... :)

Gratuluję zielonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić Zbysiu, bezel Ci nie centruje... :)

Gratuluję zielonka.

mam iść z tym do salonu ja nic nie widzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.