Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

branzolety nie skorocone bo takie lubie , kolego a zegarki sa moje a powiem wiecej idzie kolejny do kolekcji .

 

Gratulacje! Ale masz mocne tempo zakupów. I w świetną stronę idzie Twoja kolekcja - Rolex, Omega... Bo z tego Parmigianiego zrezygnowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry - to chyba ktoś inny rozważał zakup tego zegarka. Droższy, ale brzydki i na pewno nie fajniejszy niż Rolexy i Omegi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry - to chyba ktoś inny rozważał zakup tego zegarka. Droższy, ale brzydki i na pewno nie fajniejszy niż Rolexy i Omegi :)

nie nawet nie wiem Co to za Marka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzimy tu do jakiegos poziomu absurdu.

Jak ktos ma ochote kupic zegarek to go kupuje i tyle.

Nie mowi ze Rolex jest "be" a na koncu go posiada.

Nie mowi ze Omegi sa bez duszy a pozniej kupuje Speedmaster Mark, majac problemy z wpisaniem poprawnej nazwy.

Zdjecia sa ladne, ale jak ktos inny juz zauwazyl bransolety nie sa skrocone wcale. Ja swoje skracam, inni moze tego nie robia gdyz lubia aby im zegarek krecil na nadgarstku.

Kazdy moze wyrobic sobie sam opinie na temat innych forumowiczow. To jest na koncu tylko internet wiec kazdy moze byc tym kim chce. Takze Zbysiu i jego alter ego.

Udanej niedzieli, Marcin

 

W moim Submarinerze nie skracałem bransolety, miałem nówkę, więc to nie jest żaden argument. Teraz a AT zmniejszyłem o dwa pół ogniwa i też nie musiałbym tego robić, ale lubię jak zegar mocno siedzi. Przyznaje, że trochę mnie to dziwi, bo mam nadgarstek ok 18cm więc raczej mały i nie wiem co by było gdybym miał 20-21cm. Skurwiele oszczędzają na stali, bo przy milionowym wolumenie to jakaś tam kwota jest. Darek-zegarek jak kupił AP to też musiał szukać linków, w kraju krzykneli mu 1,2k za sztukę. Panerai też wal w ch.. i oemowe paski są komicznie krótkie, też oszczędzają na materiale. Chyba, że firmy są nastawione już głównie na Azjatów i wtedy to ma sens. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyniu czy mógłbyś zacząć używać przycisku "edytuj"?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w Warszawie mają gdzieś taki model niebieski, 116000:

 

1160xx_021.jpg


 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

A do Kolegi Zbysiu Bida jeszcze jedna uwaga. Nie piszemy kolejnych postów jeden za drugim, a już z pewnością nie po 4 i więcej. To nie jest blog.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w Warszawie mają gdzieś taki model niebieski, 116000:

 

1160xx_021.jpg

 

 

 

Co to za model? Śliczny ten po lewej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny, fajnie mu na tym skorzanym NATO.

A mi ostatnio "fachofcy" z Kruka od rolexa powiedzieli że tak się nie nosi. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, "fachowcy" jak to fachowcy; zawsze, jak na fachowcow przystalo, wszystko wiedza najlepiej (w przeciwnym razie nie byliby fachowcami  :D )

...Ale ze mnie zaden fachowiec i dlatego byc moze mi sie taka kombinacja podoba  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcie :)

Ps. Ty chyba miałeś SUBa z datą co teraz Tomek teraz ma?

Z dwojga złego ten fajniejszy :D

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od S-3 kupowałem Omegę 300m, Suba mam od Brabusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupował od  śp. Stasia.

Chciałem go nawet sprzedać ale jakoś, jak już się zdecyduję to mi go żal. Zresztą gdzie ja potem kupię takiego suba za normalne pieniądze, jak to kiedyś było u Staszka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-3 jak Cię jeszcze najdzie to daj mi znać, a zawsze mógłbym Ci obiecać że w razie czegoś nowego wróciłby do Ciebie z powrotem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim watku to widzialem na forum, ale byla gdzies niedawno poruszana kwestia roznych wielkosci powiekszen daty w zawierajacych 'cyclops' sportowych (t.j. Submariner, GMT Master II, Explorer II, Yachtmaster...) edycjach Rolexa, gdzie ktos sugerowal ze taki Rolex z taka 'mala data' moglby, byc moze, byc podrobka.

Otoz niekoniecznie musi taki nowy Rolex byc podrobka. Z info ktora uzyskalem od jednego z autoryzowanych dealerow Rolexa (znanego w okolicy z rzetelnosci w swoim rolexowym biznesie jak i z bycia zawsze swietnie poinformowanym w kwestii nowych edcji zegarkow firmy ktorej jest on przedstawicielem) ktorego wczoraj odwiedzilem powodem wizualnie mniejszej daty w Rolexach z 'lupka' jest to, ze firma Rolex zaczela od niedawna uzywac grubsze/wyzsze 'cyclops' w swoich nowszych modelach, co powoduje ze data w tych modelach prezentuje sie jako nieco mniejsza niz wyglada ona w modelach z cienszymi/nizszymi 'cyclops'. Jest to szczegolnie widoczne w nowszych modelach GMT Master II, w nowszych modelach Submarinerow jak i w nowszych modelach Yachtmastera i Explorera. 

Rowniez nie nalezy sie zbytnio przejmowac rozniacymi sie od siebie nadrukami na tarczach w nowszych modelach tychze 'sportowych' Rolexow ktore moga sie wizualnie roznic jesli chodzi o nadruki na tarczach w starczych modelach, jako ze firma Rolex zaczela od pewnego czasu uzywac roznego typu nadrukow (szczegolnie jesli chodzi o typ czcionki jak i 'spacing' miedzy charakterami druku). 

Jesli wiec ktos zakupil swojego nowszego typu Rolexa w autoryzowanym przez firme Rolex punkcie (czyli u ARD) majacego w.w. features rozniace sie od starszych modeli i ma w zwiazku z tym jakies obiekcje ze jest to fake to spokojnie moze je przestac miec.

Inne zmiany, to firma Rolex zaczela sprzedawac swoje nowe modele w rozniacych sie kolorystycznie pudelkach (o jasniejszym odcieniu zieleni niz w przypadku starszych modeli) i w ktorych wewnetrzna czesc od strony przykrywki jest ruchoma (mozna ja odciagnac/otworzyc za pociagnieciem palcem), jak i rozniace sie od starszych 'warranty cards' (nowe cards sa inne kolorystycznie i posiadaja magnetyczny pasek zawierajacy zakodowane info o tym przez kogo byl Rolex kupowany i gdzie byl on kupowany (chodzi o wieksze zabezpieczenie i pewnosc ze taki zakupiony u danego RAD'a Rolex nie jest fake'kiem tylko jest genuine produktem Rolexa). Ale te zmany opakowan i warranty cards (nie samych zegarkow) nie dotycza (jak na razie) Europy tylko krajow pozaeuropejskich (dotycza one takze i USA), zmiany w wygladzie zegarkow moga dotyczyc rowniez i tych sprzedawanych w krajach europejskich (sa one jeszcze sprzedawane w 'starych' opakowaniach).

To tyle gwoli info w kwestii, mam nadzieje ze moga byc one przydatne.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Akurat ja dziś czytałem o temacie tarczy w modelu SUB 116610. I potwierdzam to co chrono-chraze pisze, pozwalając sobie wrzucić linka do strony gdzie mamy różne tarczy, od tzw "Promo" z Bazylei - Mark 0 - która nie była nigdy w sprzedaży, aż do dzisiejszej - Mark IV. Ponoć jest to związane z różnymi producentami z którymi Rolex współpracuje.

 

Przepraszam, ale strona jest po niemiecku, nie mniej jednak różnicy są również pokazane wizualnie.

 

http://100percentpassion.wordpress.com/2014/08/17/rolex-submariner-116610-ln-blattvarianten/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@chrono-craze: dzieki za info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.