Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Passero

Tak jak napisał wczesniej Kuba, Sub jako zegarek sportowy został wymyślony bez daty i to jest jego DNA- naprawdę trudno z tym dyskutować.

Lupka została dodana "w trakcie"- czy to dobrze, czy źle to już kwestia indywidualnych preferencji. Ja tam nic do niej nie mam, najzwyklej w świecie Sub bez daty podoba mi się bardziej ;)

A tak na marginesie to najlepiej, tak jak @chrono-craze, mieć oba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co daty nie widzę to powinni ostrożnie z tym sportem ; )

 

że niby co..? :ph34r:

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że niby tak długo jak używam zegarka bez lupki tak długo jestem młody ; )

A żeby pogodzić frakcje - 2 przyjaciół z boiska... skoro kosmonautom i nurkom data ( że o lupce nie wspomnę ) nie potrzebna i to i ja dam radę

post-55792-0-46723100-1421364616_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty ani nie kosmonauta, ani nurek (chyba) :ph34r:  Data dobra rzecz. Fajnie szybko rzucic spojrzenie na nadgarstek, jesli chcesz sprawdzic date. Lepsze niz telefonu szukac.

 

Ty mlody (bo lupki nie masz) wiec masz pamiec dobra. Ja niestety czasem zapominam, jaka jest data i lubie sprawdzic na zegarku.

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez stary nie jestem i uważam, ze data w zegarku który sie na codzień używa musi być! :) Lupka fajna sprawa :D

Ale tak naprawde trochę burzy harmonię w całym zegarku! :) Także nie ma rady trzeba mieć 2suby! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że niby tak długo jak używam zegarka bez lupki tak długo jestem młody ; )

A żeby pogodzić frakcje - 2 przyjaciół z boiska... skoro kosmonautom i nurkom data ( że o lupce nie wspomnę ) nie potrzebna i to i ja dam radę

 

Parka idealna, tylko nie trzymaj ich tak blisko siebie, bo albo się pobiją albo coś się urodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o to czy Rolex 'z lupka' czy 'bez lupki', to mysle ze nie powinno byc z tym problemu. Jesli komus pasuje z lupka to kupuje z lupka, jesli komus pasuje bez lupki to kupuje bez lupki, mozliwosci jesli chodzi o wybor w tym wzgledzie istnieja:

 

subdate_sd4000.jpg

 

Kazdemu wedlug jego potrzeb w tej materii :D

 

Ależ te SD jest kozacki!  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SD na żywo moim zdaniem dużo ciekawszy.

Bartas, Ty go w końcu sprzedałeś, czy został?

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RubberB to najlepsze gumy do Rolexa. Kolory, jakość i spasowanie z kopertą - bajka.

 

Edit: Krystek, został.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię kajdan w GMT,ale od kiedy zobaczyłem Rolexa na RubberB to stwierdziłem,że jak kupię Rolka to kupię do niego gumę.Na lato fajna odmiana.

 

edit.

Pewnie zaraz wpadnie chrono-craze i pokaże zdjęcie suba na kondomie z adnotacją,że to jedyna dopuszczalna kombinacja Rolexa na gumie :D

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex to chyba specjalnie zrobił bo nie lubi zamienników - odkąd pogrubili uszy - dobrze wygląda tylko z bransoletą. Choć wiem że to diver to jednak dla starych dobrych SUBów druga opcja po bransolecie to jakaś stara skóra lub nato ...guma daleko z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo tego,że miałem parę gum od RubberB to zawsze po jakimś czasie wracałem do bransolety. Nie ma mocnych na te ich nowe kajdany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie kolegow powyzej, jak Rolex-diver to tylko na bransolecie (lub ewentualnie na NATO). Jesli "na gumie," to (jak przewidzial kolega Mikolaj78 ze bedzie  :D ) w takim np. przypadku:

 

Rolex_Na_Gumie_1.jpg

 

:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj z tymi bredniami :) Nosi sie jak wygodnie i jak ladnie. Na rubberB wyglada bardzo fajnie i jest mega wygodnie. Fajna odmiana dla metalu.

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna odmiana to prawda ale po 2 miesiącach zawsze wracałem do bransolety. Mikroregulacja bransolety Rolexa latem, to jest to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w Gmt masz przecież dodatkową regulację o 1/2 ogniwa w zapięciu, na lato jak znalazł :)

I tego glidelocka w Gmt właśnie mi brakuje.

Ale w Gmt masz przecież dodatkową regulację w zapięciu o 1/2 ogniwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracałeś, bo się nudziło. Potem zakładasz bransoletę i znowu po jakimś czasie guma.

I tak i nie bo od roku do gumy juz nie wracam.

No sle kto co lubi. Fajnie ze jest taka mozliwosc bo przed RubberB bylo slabo w tym aspekcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.