Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

No mówiłeś :)

Zastanawiam się jak wyglądałaby na Subie ta z niebieskim paskiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek masz, ślij kasę i po sprawie

Rolex z lupką,czy bez ja bym pasek brał

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem średnio. Do zielonego za to zielony pasek pasuje idealnie ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że ta guma jest genialna:

42572486038672829943.jpg

Nie, nie, nie...NIE!

Te uszy w tej gumie :-(

Ni ch*ja.

;-))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo, do ubrania tego ostatniego obywatela służą zupełnie inne gumy - chrono-craze pokazywał... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo, do ubrania tego ostatniego obywatela służą zupełnie inne gumy - chrono-craze pokazywał... :)

:-)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna guma do Suba słabo. Na lato sobie kup jakąś inną. Ja miałem niebieską, bardzo ładny odcień. Teraz na lato do SD wezmę pomarańcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie juz nie jest w stanie zaskoczyc w tej kwestii, widywalem ludzi noszacych swoje Rolexy (rozne, Dj'e, jak i divery i Yachtmasters) na plecionkach, a nawet na bandanach (i to noszone byly one czasami do suit'ow :) ), takze czarna/niebieska/zolta/pomaranczowa guma przy Sub'ie czy SD juz na mnie wrazenia nie robi (co nie znaczy ze mi sie taka kombinacja podoba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze z tydzień temu uważałem, że bransoleta do Suba powinna być przyspawana w fabryce.

Ale tylko krowa nie zmienia poglądów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

i to by było na tyle :)

 Dziekuje Ci bardzo za to i szczerze gratuluje...tym bardziej że z papierami !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Zegarek świetny....ale, jak dla mnie, nie na gumie - wizualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Rubber swietnie pasuje do Suba tyle ze starszego! Nie rozumiem polityki Rolexa jak mógł tak oszpecić zegarek takimi grubymi uszami ;)

Sam mam zamiar nabyć Rubber b wiec może jak ktoś by miał na zbyciu czarnego to chętnie sie nim zaopiekuje! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy jego właściciel był polakiem, zegarek ma komplet dokumentów, opakowań, potwierdzenia serwisów od Pieskiewicza itd.

 

Tym bardziej uważam go za wyjątkowego ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie vintage ale jak uda mi się go zatrzymać przez 20 lat...

 

PS Kuba - wyluzuj chłopie, ja mówię o zasadzie a Ty mi tu wyjeżdżasz z " jednym przypadkiem" - rozumiem że osobistym dlatego wybaczam mało elegancką formę w której się do mnie zwróciłeś...ale jednak skala nieporównywalna. Czytając Twoją wyliczankę umiejętności mam wrażenie , że leczysz popularny w tej grupie zawodowej kompleks - zamiast zmagać się ze swoim rozczarowaniem zawodem który wybrałeś poszukaj sobie fajnej roboty w szeroko rozumianej branży farmaceutycznej - albo jeśli źródło Twojej frustracji leży gdzie indziej - 6 lat na medycynie szybko minie...

 

Ja Ciebie bardzo szanuje, więc mam nadzieję, że nie uraziłem ;) To nie jest frustracja, ja po prostu broniłem grupy zawodowej, z którą, nadal, trochę się utożsamiam. To nie są głupi ludzie, lecz często nie potrafią wykorzystać swojej wiedzy, bo te studia polegają na RYCIU na pamięć, wszystkiego co jest związane z branżą farmaceutyczną, lecz wiedza ta, w praktyce, przynajmniej w Polsce, jest bezużyteczna. Dwa, że farmaceuci pozwolili się wycyckać sieciom typu Dbam o zdrowie i Izbie Aptekarskiej, która stoi w obronie swoich kolegów(starzejących sie właścicieli) i szemranych producentów generyków i suplementów, a nie w obronie etyki, sprawiedliwości. Wasza Izba o wiele lepiej broni Waszych praw i przywilejów. Wasza wiedza ma sens elementarny, by móc postawić trafną diagnozę. Natomiast farmacja powinna być podzielona na specjalizacje już po 2-gim roku - nacisk na technologię postaci leku w farmacji przemysłowej i analogicznie w zależności od innych specjalizacji.

Gdybyś mnie znał prywatnie, pewnie byś stwierdził jak wszyscy inni moi znajomi, że ja od początku nie powinienem był iść kierunku ani medycyny ani farmacji, lecz ekonomii. Cóż, potrzebowałem poznać tę branżę od samego środka i mam jej po prostu dość. Jak widzę reklamy typu "naturalny magnez", maści na hemoroidy itd, to mam ochotę albo sięgnąć po miskę, albo wyrzucić tv przez okno, więc tv u mnie w domu, nie będzie. Przestałem się łudzić, że mógłbym spełniać się jak książkowy dr Judym, po prostu polepszając życie innych, a w aptece bym zdziadział i dorobił się, jak wszyscy, kamienicy, żylaków i garba, a nie kolekcji fajnych zegarków i wielu pięknych wspomnień ;)

 

PS. Desmo - Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Braku rysek na szafirach, samych dobrych kontraktów z NFZ, zadowolenia z życia, uśmiechu i spełnienia wszystkich marzeń, szczególnie tych zegarkowych!

(pisałeś coś o urodzinach w topicu o zmianach w cenach na rynku zegarków ;))

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karola na moderatora ! :P


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo niech założą oddzielny temat w "Po godzinach",np. Jak korzystać z pomocy medycznej/farmaceutycznej lub "Gdzie i jak się leczyć" albo "Czym się leczyć samodzielnie" ;)B)

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę moderować jedynie wątki o Rolexie i Omedze :ph34r:

 

Ban za zniewagę Rolka lub Omegi :D

Czyli nikt w nich po krótkim czasie nie będzie pisał, bo Ci z Omegowego będą znieważać Rolexa, a Ci z Rolexowego Omegę :lol:

Jednak lepiej żebyś nie został tym moderatorem :D

 

 

Żeby nie było OT

 

av928_image.jpg

 

Co prawda wielkim miłośnikiem marki nie jestem, ale niektóre modele lubię

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu ortodoksi mieliby wolne i tym samym dopuściliby innych do głosu :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Krystiana na moda w wątku o Rolexie.

Będzie kasował wszystko i wreszcie człowiek będzie mógł się zająć pracą, a nie czytać jakieś fora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na to nie piszę :D

Nie mam czasu na moderowanie kiepskich wątków :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.