Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Krystian, nie bądź manipulatorem i hipokrytą...po 10 sekundach obcowania z nim pytałeś czy jest na sprzedaż ; )

Ja go kiedyś chciałem kupić i to dużo wcześniej niż pokazałeś mi swój egzemplarz (zresztą zapewne pamiętasz, że prosiłem abyś wziął na spotkanie :))

Twój nadal mi się podoba (chociaż starsze egzemplarze z trytem i 5513 bardziej), ale zdecydowanie wyrzuciłbym bransoletę do kosza i założył nato albo jakiegoś wycierusa, bo to co Rolex oferował w starszych egzemplarzach jako bransoletę to chyba od Swatcha brał.

Problemem jest cena i o ile do 10k chętnie bym kupił to stwierdziłem, że dla mnie ten zegarek nie jest nawet grosza więcej wart.

Nowe SUBy są dużo lepiej wykonane, ale to już całkowicie nie moja bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jaraj się za bardzo. Może okazać się, że "Patrycja" to w rzeczywistości Wiesiek ;)

Takie czasy że i Wiesiek ma branie.... :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go kiedyś chciałem kupić i to dużo wcześniej niż pokazałeś mi swój egzemplarz (zresztą zapewne pamiętasz, że prosiłem abyś wziął na spotkanie :))

Twój nadal mi się podoba (chociaż starsze egzemplarze z trytem i 5513 bardziej), ale zdecydowanie wyrzuciłbym bransoletę do kosza i założył nato albo jakiegoś wycierusa, bo to co Rolex oferował w starszych egzemplarzach jako bransoletę to chyba od Swatcha brał.

Problemem jest cena i o ile do 10k chętnie bym kupił to stwierdziłem, że dla mnie ten zegarek nie jest nawet grosza więcej wart.

Nowe SUBy są dużo lepiej wykonane, ale to już całkowicie nie moja bajka :)

To się nazywa patowa sytuacja : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam juz Suba, a dostalem.

Myslalem, ze jestem wyjatkowyi zarucham..

I do tego okaze sie, ze bez Rolexa nie ma dymanka, a tu Patrycja podbila na klape do kazdego :-(

Coś Bartasa nie widać.

Pewnie już śmietaną na gołej klacie wypisuje sobie "gruber", a obok kładzie SD żeby fotę zrobić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Bartasa nie widać.

Pewnie już śmietaną na gołej klacie wypisuje sobie "gruber", a obok kładzie SD żeby fotę zrobić :lol:

 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian , nie wiem dlaczego miłośnicy Omeg nie dostali ; ) w dodatku ktoś nie poznał się na Twoim DJu... Ktoś chciał żeby wysłać mu / zamieścić na forum zdjęcie swego Rolka z bilecikiem z ksywką...( o rany to coś jak Zbysiu... )

Ale zachęcał do tego wyjątkowo prymitywną psychologią...

Tomek... nie mogłeś trochę napiėcia zbudować ; )

Desmo, jesli to jest do mnie, bo nikt wtedy Zbysiowi nie wierzyl ze to jego zegarki a ja zachecalem zeby wreszcie wstawil zdjecie, to opanuj sie. Psychologiem nie jestem ale prymitywny to jest taki komentarz bo raczej nie na temat, jak i moj.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Bartasa nie widać.

Pewnie już śmietaną na gołej klacie wypisuje sobie "gruber", a obok kładzie SD żeby fotę zrobić :lol:

 

:lol:  :lol:  :lol:

A swoją drogą jakiś mod mógłby sprawdzić do kogo napisała i czy ktoś odpisał?

Można uprzedzić kogoś naiwnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelasz kulą w płot Kolego Stateless...przeczytaj kilka ostatnich stron wątku - to opis maila jakiego dostali członkowie forum ( Tomasso zacytował go w całości ) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Bartasa nie widać.

Pewnie już śmietaną na gołej klacie wypisuje sobie "gruber", a obok kładzie SD żeby fotę zrobić :lol:

:D

Nie zazdrość Misiek bo na tej Twojej wątłej klateczce to byś nawet napisu DJ nie zmieścił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Nie zazdrość Misiek bo na tej Twojej wątłej klateczce to byś nawet napisu DJ nie zmieścił :P

Za to w innym miejscu cała litania Rolexa by się zmieściła, a u Ciebie odwrotnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Nie zazdrość Misiek bo na tej Twojej wątłej klateczce to byś nawet napisu DJ nie zmieścił  :P

 

 

Myślał, myślał, 56 minut i wymyślił.

Mistrz ciętej riposty Bartas from Breslau :)

 

Jak ja lubię Wasze przekomarzanki, bez nich forum byłoby smutne...

 

 

 

Za to Krystian potrzebował trzy minuty, no no... :)

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to w innym miejscu cała litania Rolexa by się zmieściła, a u Ciebie odwrotnie :lol:

Krystek, ale to Tomka zdjęcie było, nie moje! :lol:  :lol:  :lol:

To za te 56min ;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, u mnie na bicepsie zmieścisz całą instrukcję obsługi, a na klacie biblie tysiąclecia.

 

O proszę:  ;)

08778518614268806149.jpg

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Tutaj fota Bartasa :lol:

 

Edit: usunąłem, bo tym razem już kilka godzin myślał jaką dać ripostę ;):lol:

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No się porobiło, zaraz nas cook pobanuje i będzie spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Bartas pierwszy poleci, bo zamiast do Pauliny zdjęcie ze śmietaną wysłał do cook'a :lol:

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu Rolexa nie kupię jak takie są skutki [zdjęcie zamieszczone przez Krystiana]-w święta się oświadczyłem i nie chcę bidy sobie napytać :D

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,041_Wh_orig


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu...pięknie Kolego Cook - na wszelki wypadek nie gratululuję żeby nie zapeszyć ale czy to znaczy będziesz teraz wyprzedawał Omegi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze nie, jak się będzie rozwodził.

A swoją drogą gratulacje cook, w końcu tak na starość smutno być samemu...   ;)

 

A Rolexa sobie kupisz, jak już wszystkie dzieci będą w domu. Tak na wszelki wypadek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w święta się oświadczyłem i nie chcę bidy sobie napytać :D

 

Już sobie napytałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu...pięknie Kolego Cook - na wszelki wypadek nie gratululuję żeby nie zapeszyć ale czy to znaczy będziesz teraz wyprzedawał Omegi ?

 

 

Teraz jeszcze nie, jak się będzie rozwodził.

A swoją drogą gratulacje cook, w końcu tak na starość smutno być samemu...   ;)

 

A Rolexa sobie kupisz, jak już wszystkie dzieci będą w domu. Tak na wszelki wypadek :)

Dziękuje :)

A nic nie będę sprzedawał,ani przed ani po :D ,raczej "po" to bym zaczął kupować....jak dobrze się rozumiemy :D

 

P.S no i nie jestem "stary" do 44 jeszcze z pół roku :D  :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie sprzedasz :)  Sprzedasz wszystkie Omegi, kupisz Rolka i bedziesz go mial do konca swojego zycia; i (parafrazujac co ktos niesamowicie 'jajecznie' wyrazil) 'umrzesz i dasz go komus z rodziny'  :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczko się odkleiło temu batmanu

PS Ty Karol bardzo fotogeniczne zegarki kupujesz - teraz sprawdziłem że nawet moim telefonem Twój Rolex wyszedł ładniej niż Tag ( w tych samych warunkach )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.