Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem żonie kupić mini, ale mi powiedziała, że nie chce, bo to auto dla szpanera. :)

 

A Bartka egzemplarz akurat jest bardzo fajny, sam bym takim chętnie jeździł po mieście. Bo jak mam gdzieś znaleźć lukę, żeby zaparkować mojego 5-cio metrowego potwora, to mnie szlak trafia...

 

 

P.S. Krystek, coś Ci się stało z avatarem, czy ten znak zapytania oznacza kryzys tożsamości?  ;)

       Eeee, już jest dobrze...

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem żonie kupić mini, ale mi powiedziała, że nie chce, bo to auto dla szpanera. :)

 

A Bartka egzemplarz akurat jest bardzo fajny, sam bym takim chętnie jeździł po mieście. Bo jak mam gdzieś znaleźć lukę, żeby zaparkować mojego 5-cio metrowego potwora, to mnie szlak trafia...

 

 

P.S. Krystek, coś Ci się stało z avatarem, czy ten znak zapytania oznacza kryzys tożsamości?  ;)

Mój miniak był kupiony właśnie dla żony ale po kilku miesiącach jej się odwidziało więc trzeba było go nieco zmienić i zacząć mieć frajdę jazdy po mieście każdego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mini naprawdę fajne. Do miasta trudno o coś lepszego, jeszcze w takiej wersji...

 

A! Udało mi się zrobić zdjęcie jak weszliśmy na parking... Nie wiem jak Ty Bartek to robisz :D

e27fca63feb4ee2f3d269df4e54d8a79.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mini naprawdę fajne. Do miasta trudno o coś lepszego, jeszcze w takiej wersji...

 

A! Udało mi się zrobić zdjęcie jak weszliśmy na parking... Nie wiem jak Ty Bartek to robisz  :D

e27fca63feb4ee2f3d269df4e54d8a79.jpg

 

 

A Bartek to ten z lewej czy z prawej?

Dajcie spokój, nic już nie jest pewne w dzisiejszych czasach... :)

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, nie ściemniaj bo akurat byłem we Wrocławiu i zrobiłem Wam zdjęcie jak jechaliście:

 

am64_image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nicon- po pierwsze to nie Sub a Seadweller :) Pisząc o materiałach miałem na myśli trochę lepszą stal 904L, platynowe indeksy na bezelu czy wskazówki i indeksy z białego złota. Litania na tarczy na prawdę nie rzuca się w oczy w bezpośrednim kontakcie, większość modeli Omegi ma tyle samo wierszyków, Wojtka model jest tu wyjątkiem. Ja też wolałbym aby ich nie było ale w starych SD czy Subach tej badziewiastej, klekoczącej bransolety bym nie zdzierżył.

Przeszklony dekiel w tym modelu jest ok, w PO już nie.

 

Tomku: na zdjęciu Krystek myje właśnie opony mi, lubi peruki, co ja poradzę :D

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Odwołując się do innych modeli SMP Co-Axial też ma indeksy z białego złota

Mógłbyś przybliżyć które modele? Bondy z ceramicznym bezelem?

Co z PO?


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nicon- po pierwsze to nie Sub a Seadweller :) Pisząc o materiałach miałem na myśli trochę lepszą stal 904L, platynowe indeksy na bezelu czy wskazówki i indeksy z białego złota. Litania na tarczy na prawdę nie rzuca się w oczy w bezpośrednim kontakcie, większość modeli Omegi ma tyle samo wierszyków, Wojtka model jest tu wyjątkiem. Ja też wolałbym aby ich nie było ale w starych SD czy Subach tej badziewiastej, klekoczącej bransolety bym nie zdzierżył.

Przeszklony dekiel w tym modelu jest ok, w PO już nie.

 

Tomku: na zdjęciu Krystek myje właśnie opony mi, lubi peruki, co ja poradzę :D

Ladnie napisane procz tej stali. Nikt nie udowodnil, ze to jest lepsza stal. Ma inne proporcje niklu, a reszta to juz marketing Rolexa. Bylo wiele watkow na WUS na ten temat, ale dowodow na lepsza stal to nie bylo. Wykonanie na podobnym poziomie a reszta to po zdjeciach widac, ze detale- raz w jedna raz w druga.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś przybliżyć które modele? Bondy z ceramicznym bezelem?
Co z PO?

 

 

Tak, w Bondach z ceramicznym bezelem logo i indeksy są z białego złota.

W nowych AT chyba też, ale tu na 100% pewien nie jestem... 

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak AT ma złote indeksy i wskazówki i wydaje mi się, że nowa PO również. Pisząc o lepszy materiałach odnosiłem się do Wojtka Omegi a nie do wszystkich modeli ;)

Zgadzam się, że złoto na tarczy vintagowej Omegi wszystko by popsuło. 

Napiszę jeszcze raz, ta Omega to najlepiej wydane 15-16tys za nowy zegar. Nie wiem ile kosztuje AT ale tylko ona może mieć jeszcze podejście z tym co prezentuje w kwestii stosunku ceny do jakości. Ja jednak wybrałbym Wojtka model, klimat tej Omegi bardzo mi się podoba i praktycznie nie ma słabych stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Jubitomie oglądałem tę Omegę i byłem zachwycony, ale na tych zdjęciach to faktycznie Rolex ją deklasuje. Ten SD to prawdziwy kozak  :wub:

Bartek, bardzo dobrze zrobiłeś, że go nie sprzedałeś. Mój niestety się oddala, ten o którym Ci pisałem. Nie mam po niego jak jechać, a koszty waluty w banku, transferu kasy i przesyłki już atrakcyjną cenę robią mało atrakcyjną, plus 3,6k za przegrany zakład i cena równa się SDDS od brokera w kraju  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16570 - Gratuluje!

Dziękuje, tak 16570 cal.3185,Tobie również gratuluje świetnego zakupu, sam chętnie przytuliłbym takiego Suba, polowanie trwa :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, tak 16570 cal.3185,Tobie również gratuluje świetnego zakupu, sam chętnie przytuliłbym takiego Suba, polowanie trwa :)

 

Tego ceramicznego co pokazywales w nadgarstkowych tez kupiles czy przymiarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceramicznego, mam tak od miesiąca.

To gratuluje, udany skurczybyk :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje,zrobiłem zamiankę i pozbyłem się Ulysse a w jego miejsce wskoczył Sub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Dziekuje bart - dla mnie Vintage zegarki zupełnie inaczej się prezentują i "żyją". Ale do tego trzeba też serce i lubić te klamry, paski itd...

Dlatego gratuluje bo twój się świetnie prezentuje!

 

Przy niektórych starych zegarkach trzeba tylko mieć niesamowitą cierpliwość i uwagę bo to jest działka minowa i można niezły pieniądze wtopić.

 

A jaki ceramiczny jeszcze przytuliłeś bo nie widziałem przymiarkę?  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bart - dla mnie Vintage zegarki zupełnie inaczej się prezentują i "żyją". Ale do tego trzeba też serce i lubić te klamry, paski itd...

Dlatego gratuluje bo twój się świetnie prezentuje!

 

Przy niektórych starych zegarkach trzeba tylko mieć niesamowitą cierpliwość i uwagę bo to jest działka minowa i można niezły pieniądze wtopić.

 

A jaki ceramiczny jeszcze przytuliłeś bo nie widziałem przymiarkę?  :(

Zgadzam się z Tobą 100%, ale jak to mawiają niema zabawy bez ryzyka  :lol:.

post-66476-0-95402900-1424885652_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Dobry wybór! Taki przed chwilą sprzedałem....i o dziwo trochę tęsknie....

 

Nie ma zabawy bez ryzyka..no tak :D

Tylko te "ryzyka" które ostatnio mogłem doświadczyć, to ja dziekuje za taka zabawę ;)

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bart ładne Rolexy 16570 ma piękny kolor indeksów! Gratuluje


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeksy zaczynają faktycznie nabierać fajnego koloru. Gratuluję zakupu


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.