Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, ironię dostrzegłem ale to raczej nie była moja wypowiedź bo byłbym hipokrytą wrzucając wszystkie divery do jednego worka. Matowa tarcza PO sprawia że można dobrać pasek ale dla mnie jakoś wszystkie współczesne divery Omegi jednak lepiej na bransolecie. Może to kwestia dodatkowej koronki, może grubości lub ilości polerowanych powierzchni. Być może nowa 300 złamie tę zasadę...bo choć mocno świeci polerką to matowa tarcza i beżowe indeksy dają nadzieję.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mi powiedziane w watku "Co dzis masz na rece" diver na pasku? naprawde? to w ogole nie pasuje :D Rozumiem jeszcze guma ale pasek...

Nie martw sie - dla mnie pasek do zegarka, to kwintesencja zegarkowej elegancji a i niekiedy sportu. Bransolety bardzo ladnie wygladaja i sa bardziej praktyczne od paskow, jednak wiekszosc zegarkow na bransoletach jak dobrac im gustowny z wyczuciem i smakiem pasek, zyskuje kilka punktow na plus - staja sie jakby bardziej "szlachetne". I tak jak np. Rolex GMT, to dla mnie profanacja i zaden pasek do niego wg mnie nie pasuje, tak do Subow i Subopodobnych pasek nawet materialowy pasuje idealnie.

 

Przymierzalem tez (pod katem lata i swojego pama 233) innego pama na bransolecie i chyba guma o wiele bardziej juz pasuje to pamow niz stal, bo robi sie z nich bizuteria a kazdy Pam na pasku dostaje takiego vintage.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I?

Chyba Karol nie oglądałeś drugiej części, puenta była następującą - Rolex Explorer jest lepszy niż Hamilton khaki i ten właśnie zegarek testujący chciałby mieć.

Dzięki Burns za wideo myślę że pomoże to wielu ludziom podjąć odpowiednią decyzje


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Burns za wideo myślę że pomoże to wielu ludziom podjąć odpowiednią decyzje

A nad czym tu sie zastanawiac - Hamilton czy Rolex??? Odpowiedz jest jedna - oczywiscie, ze Rolex :D:P;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Oba byłyby ciekawe :) dlatego szkoda że tego raczej nie zobaczymy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja GMT Master II Pepsi w wersji w stali.

Ja także,ale to raczej mission impossible.

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@szlugaj - dziekuje za linki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Uważaj, żeby Ci tak nie zostało, bo za dużo much na rowerze będziesz połykał...  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest!  Za mną czarny chodzi.  :)  Gratulacje 

 

Taki sam, jak sprzedałeś?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jutro na ręce w normalnym świetle.

Jak wrażenia, porównując z "normalnym" Subem?

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, dziś nie odpowiem, bo nie będzie to obiektywne, niech trochę ochłonę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.