Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

:)

To potwierdza, że kiedyś robiło się wszystko bez obliczania żywotności komponentów, miało być jak najlepiej a teraz … i nie mówię tylko o branży zegarkowej.

Prawda. Ciekawe czy ceramiczne Roleksy tez beda hulac 20 lat bez serwisu bez szwanku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Ciekawe czy ceramiczne Roleksy tez beda hulac 20 lat bez serwisu bez szwanku

Mysle ze tak. Werk w sportowych modelach ma 30letnia historie wiec o to sie nie boje. Perpetual Oryster to wszak bastion Rolexa :-)

Ja jak bede mial swojego tak dlugo to na pewno po 5-6 latach dam do przegladniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Ciekawe czy ceramiczne Roleksy tez beda hulac 20 lat bez serwisu bez szwanku

Twoje na pewno nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie doczytałem. Pablo naprawi wkrótce swój błąd i już nigdy nie będzie się wygłupiał ze sprzedażą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie, bo po pięciu latach będzie wyglądał tak:

bf5ldv.jpg

;)

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, ale moim zdaniem to Pablo prawidłowo użytkuje swój zegarek. Jak ktoś kupuje "tool watch" to niech nie pisze cały czas o jego "tulwaczowości" ściągając go nawet do mycia rąk :)

Pablo co prawda ma chyba bardzo intensywny tryb życia i chyba dużo pecha, że tak mu się udaje doprawić zegarek (mi się nigdy tak nie udało) :D, ale przynajmniej używa go zgodnie z przeznaczeniem i to nie on jest dla zegarka, a zegarek dla niego.

Moim zdaniem bardzo fajne podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda Krystek. W końcu po 5 latach po to jest serwis aby znowu cieszyć się nowym zegarem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 latach użytkowania przez Pablo to bransoleta po serwisie może być cieńsza niż ta z GS :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jak wiecie szukam zegarka dla żony i był temat 116000....a co sądzicie o SUB - 16610/14060 dla kobiety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie kobiety z meskimi zegararami podobaja ale dla mojej zony wybralbym cos z linii Datejust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Mi też...SUB lub Daytone.

A myśląc pozniej o ewentualnej sprzedaż czy DJ ma podobne powodzenie / trzymanie ceny? Pytam, bo nigdy nie miałem DJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy nowym zaboli, ale przy używanym źle nie powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiety bardziej widziałbym Sub nd, podoba mi się taka kombinacja :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że noszenie prze kobiety męskich zegarków to chwilowy trend, totalne niedopasowanie do nadgarstka ( chyba, że Pani jest puszysta ;)) zaburzone proporcje tak jak męska łapa z 30 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższą opinią.

Na damskiej,delikatnej dłoni męski zegarek wygląda jak budzik na karku rapera...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat oferta Rolexa dla kobiet ma kilka rozmiarów i kolorów i upiększeń nie tylko DJ,ale AirKinga czy DayDate a jesienią może być jeszcze lepiej gdy pojawią się do wyboru do koloru różne rozmiary nowego oystera. Ale ja bym namówił siebie i żonę na klasycznego 36 mm DJa i nosiłbym na zmianė z żoną ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Moim zdaniem to jest najlepsze rozwiązanie. DJ 36mm nadaje się idealnie na "rodzinnego" Rolexa. Zarówno na męskim, jak i na damskim nadgarstku wygląda świetnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producenci celowo zalewają rynek uciskowymi paskami i bransoletami , żeby nam żyły uciskało tamowało krwią i w trzy miesiące kolej na amputacje.Tymi uciskowymi paskami chcą nas powyzabijać,, ale nie mnie.Ja kupuje tą ich taniochę uciskową, i ciach zakładam zapięcie motylkowe i mam pasek bez-uciskowy zdrowy

 

Padłem :) Uwielbiam ten fragment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj 36 mm jest kompromisem miedzy większym rozmiarem zegarka dla kobiety ( tzw. sportowy look ;)) a klasycznym zegarkiem męskim pasującym pod mankiet. Naturalnie tyczy się to także DD w szczególności na pasku predestynowanym w moim odczuciu na kobiecą dłoń.

 

Poniżej mój, nadgarstek równe 18 cm.

 

post-37811-0-24982200-1434914900_thumb.jpg

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.