Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Krystian  - exp fajny wakacyjny zegar, taki weekendowiec do szortów.

 

Mnie też kręci, z tym że nowa biała wersja. Wiecie może ile jest za niego na metce w Kruku?


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam ile to było dokładnie, ale niemalże tyle samo co Sub z datą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie napisane, ale coś w tym jest, szczególnie w wypadku AP.

No i Apple Watch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo dużego przymrużenia oka zdanie o tym że dziś (wg mnie raczej wśród osób świadomie kupujących zegarki ) są one bardziej wizytówką właściciela niż przyrządem do wskazywania czasu bardzo prawdziwe.

No i komentarz na temat yachtmastera pyszny ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

obojętnie jaki bar i gdzie.....nigdy nie wychodź o 3 nad ranem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Hublot komentarz, jak to mówi Sphinx, "w punkt" :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre....wlasnie ostatnio wróciłem do IWC. Nieopatrznie moja kolekcja NB jest większa niż butów które używam przez 5 dni w tygodniu (to akurat wina outletu blisko mojego biura). Poza tym po 7 latach z MB zamówiłem swoje pierwsze AUDI. Teraz tylko muszę czekać jak żona mnie zdradzi ....  :rolleyes:

 

edit: wysłałem linka do żony żeby była świadoma że wiem co się kroi  :rolleyes:

Edytowane przez switch107

nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Andreas, świetny tekst-dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie napisał o Tissot i Omega, nic tylko nosić i odróżniać się od pustych snobów w drogich MB, Astonach noszących paskudne kanciaste niczym hummery AP. Jak można takie Royal Oaki nosić ....?. Zupełne bezguście !


 


Dwa lata czekać na PP tylko po to aby o 3 nad ranem go stracić.... bezsens. Że też od razu Orienta nie kupił, tyle zmarnowanego oczekiwania :)


 


A tak apropos mi także w KRK w nocy koło 2 ukradziono zegarek ! Po dzienniku nie wychodzić z domu !


Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ten Kraków....ale w tym klubie coco- cośtam czy na ulicy? Jak na ulicy to widocznie nie temu klubowi kibicujesz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyjściu z innego klubu.....próbowałem karki przekonać, że to podróba i nie warto ;)

 

Już nie chodzę w nocy po mieście z droższymi zegarami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak gdzies wieczorem jestem, to choc czasem milo sie przejsc spacerkiem do domu lub podjechac srodkami komunikacji publicznej nie ryzykuje i wracam taxowkami - taki rodzaj ubezpieczenia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

to jest przykre...że nawet nie można się cieszyć swoim zegarkiem, kiedy i gdzie się chce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocne Kluby z alkoholem to chyba "naturalne" miejsce dla takich typów na nomen omen typowanie ofiary...

Może dlatego wracają domówki ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzajcie bo to może spotkac kazdego w kazdym miescie o kazdej porze. W paranoje popadacie.

Siedxmy w domu i czekajmy az umrzemy - na wszelki wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm - pierwsza zasada samoobrony mówi chyba żeby nie pakować się w kłopoty ( patrz określone miejsca w określonym czasie ) czyli nie zawsze i nie wszędzie nas to spotka z takim samym prawdopodobieństwem. W jakimś filmie widziełem ;-) , że Rolex w bicolorze w nocnym klubie przyciąga dziewczyny i ...kłopoty i nie zawsze zdążysz zrobić z niego kastet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa dresów koniecznie chciała zegarek - nic nie weryfikowała. Dedukcja była następująca: Skoro buty i koszule masz z burberry to i zegar jest wiele wart....a nawet jak podróba to za***iście się świeci.

 

Trudno dywagować z 3 debilami z kozikiem w dłoni.

 

Na komendzie spędziłem 3 h, 2 razy chodziłem na zeznania a efekt = 0

 

teraz chodzę bez, karty kredytowej nie biorę ani dokumentów tylko gotówka w ilości jaką chce wydać.

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ubezpieczasz pewnie konkretny zegarek - przy kilku to już niezła kwota no i formalności i wyłączenia u polskiego ubezpieczyciela pewnie zniechęcają. Aż z ciekawości spytam swojego.

Swoją drogą kolega ma trochę racji - nie po to mamy np tego bikolora żeby zakładać go " do spania " we własnym łóżku. Czyli z imprezy wracamy grupą, niezbyt pijani i najlepiej taksówką. A na kawalerskie - G - shock ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczanie zegarka to ciekawe rozwiązanie, ale u nas chyba jeszcze bez szans, a na kawalerskie to nawet lepiej było by mudmana założyć ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ubezpieczysz u nas zegara od rabunku. Od kradziezy ruchomosci z domu tak ale kwota bedzie raczej mizerna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenia ruchomości ultra drogie z dużą ilością wyłączeń. Nie był ubezpieczony... takie rzeczy się zwyczajnie dzieją i są wpisane w życie. Miałem pech. Szczerze nie myślałem ze mnie to spotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.