Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widac Pawle idzie - i to w pieknym stylu B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15k funtow chca za tego Rolexa w Angli. Drogawo, bo zlota nie wykorzystali bardzo duzo dajac go na gumie.

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku zegarków niewiele, lub bardzo mało to znaczy -złoto, platyna czy stal.

Kruszec to ułamek ceny.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że Rolex to potrafi - ten sam zegarek, inne materiały , jeden nowy patent ( gumowy pasek zwany bransoletą ) i mamy ...nową jakość ;-)

Złapałem się na tym , że choć nie lubię ani gumy ani złota to w tym zestawieniu wygląda intrygująco. Cena powala ale przynajmniej nikt nie nazywa tego " limitką" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Rolex na nowo zdefiniował gumowy pasek. Konstrukcja znakomicie przemyślana, wygląda na to, że jest jeszcze lepszy niż RubberB.

Wstyd mi to przyznać, ale to pierwszy złoty zegarek, który mi się podoba. :)

 

Też nie rozumiem, dlaczego jest to rubber bracelet, a nie rubber strap. Chyba w ten sposób Rolex chce uzasadnić jego cenę. A tak BTW to wolałbym zwykłą klamerkę na pin, tu jest za dużo błyszczącego złota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro "bransoleta" to inne zapięcie nie wchodzi w grę ;-) Przy tak sztywnym gumowym pasku to chyba lepsze rozwiązanie. W bonusie zegarek z każdej strony nadgarstka przypomina właścicielowi że ma złotego Rolexa.

To który model następny do " gumowej bransolety" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze spojrzenie blink, druga analiza poplątanie. Gumowa bransoleta nie jest profilowana przy kopercie czyli to jednak nie bransoleta. WR100 bo niby na jachtach z reguły nie nurkuje się ale bezel nurkowy już jest a mógł być regatowy lub gmt. Nie lubię zegarków (zwlaszcza w dużych pieniądzach ) które coś udają. Wystarczyło dać WR200 a tak wyszedł pozer niczym Seiko 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak rozkładać każdy zegarek na czynniki pierwsze, to wielu z nich w ogóle nie powinniśmy brać pod uwagę pomimo tego, że się nam podobają, bo coś nam się kłóci w koncepcji.

Przecież wybieramy sercem a nie rozumem, przynajmniej ja


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak rozkładać każdy zegarek na czynniki pierwsze, to wielu z nich w ogóle nie powinniśmy brać pod uwagę pomimo tego, że się nam podobają, bo coś nam się kłóci w koncepcji.

 

Zgadzam sie 100%. Jak ktos chce sie czepić to się czepi zawsze. Wiekszosc zegarow teraz to bizuteria i ten takim jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy fan usprawiedliwi każdy błąd kochanej firmy. Piękne to.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw, nie zaczynaj proszę. Czepić się można wszystkiego, Omega w modelach SMP czy 300-tce zastosowała bransolety iście do nurkowania nieprawdaż? AP w Diverze świetnie umieściło koronkę do obracania wewnętrznym bezelem (po lewej stronie) i tak można by w każdej firmie wymieniać. Gdybyśmy byli profesjonalnymi nurkami to ja rozumiem ale tak to zwykłe czepialstwo. Ten YM to ładny zegar i tyle, techniczny za grosz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy fan usprawiedliwi ...

 

Hehe, uderz w stół.... :) Po prostu zgadzam się z Burnsem, z grubsza choć od razu mówię, że zegarek bardzo mi się podoba ( zwłaszcza świetnie wyważona proporcja koloru czarnego i złotego ) a niezależnie od wodoszczelności zdarzyłoby się pewnie nieraz wykorzystać bezel nurkowy do odmierzenia czasu przy gotowaniu w kuchni tudzież w ogrodzie przy podlewaniu kolejnych fragmentów ogrodu.

Natomiast generalnie "mniej trochę wolę" np. samochody w wersjach ze spoilerami, dużymi felgami i twardym zawieszeniem ( patrz akcesorium pt. nurkowy bezel ) w połączeniu z silnikiem 90 KM ( patrz WR100 ). Jakkolwiek w "normalnych" wersjach produktu zarówno silnik 90 KM jak i wodoszczelność WR100 mogą być jak najbardziej OK.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie orientalny w charakterze  ( to coraz ważniejszy segment rynku przecież ) .

Będzie się podobał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, uderz w stół.... :)

Natomiast generalnie "mniej trochę wolę" np. samochody w wersjach ze spoilerami, dużymi felgami i twardym zawieszeniem ( patrz akcesorium pt. nurkowy bezel ) w połączeniu z silnikiem 90 KM ( patrz WR100 ). Jakkolwiek w "normalnych" wersjach produktu zarówno silnik 90 KM jak i wodoszczelność WR100 mogą być jak najbardziej OK.

Za fana się nie mam, lubię Rolexa ot tyle. Nie lubię natomiast zaczepek i półsłówek. Co do drugiego zdania zdania zgadzam się, również nie lubię jak produkt coś udaje. Gdyby Rolex reklamowałby jego jako zegar dla nurków to bym ich wyśmiał bo on ewidentnie jest do lasnu i choć bym go nie założył(nie lubię złota) to przyznaje jest ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja YM (wedle mnie) - to zegarek o cechach morfologicznych nurka do użytku pokładowego. Coś dla biznesmena lubiący styl nurkowy który jak po champagne wpadnie do wody to nie zamoczy mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to nic nowego, ale to zdjęcie mnie poraziło.

 

Widać w Seiko, za bardzo szlifują, bo maskownice zawsze zapadnięte, w Rolex widać noże stępiły się i są niedoszlifowane.

 

Jakieś racjonalne uzasadnienie ?

 

894aaa7a16e6be4ffa33720cae58453c_zpsd0c2

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny ten YM, tyle lat nie znosilem rolexow za to kto je nosil w pl (albo ich "kopie") ale to sie zmiena, tak samo jak moje postrzeganie tych zegarkow. Co prawda nie widze siebie absolutnie w tym modelu (ani zadnym zlotym) ale nie zmienia to faktu ze jest to najlepsze polaczenie zlota i gumy jakie widzialem do tej pory.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopie noszą, a raczej nosili zakute łby, powszechnie znani jako rycerze.... ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to wiekszosc ludzi, ktorzy mowia, ze Rolki nosza tacy badz tacy, to i tak jak w roku spotkaja kilka osob w PL ktore nosza Rolka to cud. Trzeba obracac sie w konkretnych srodowiskach, zeby napotykac sie na ludzi z "drozszymi" zegarkami i wbrew pozorom dnia codziennego nie uswiadczamy na nadgarstkach duzo "drogich" łoczy, wiec raczej nie ma sie co obawiac, ze i tak jak ktos nie przeczyta nazwy, to pozna u nas co masz na reku ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, na co dzień przeważnie widuje się ludzi z Casio, bazarowymi dziwolągami, albo w ogóle bez zegarków.

Jednak ja ostatnio widziałem kolesia z Tagiem Carrerą w Lidlu a trochę wcześniej u mnie w pracy był klient z Patkiem Aquanautem :)

Ostatnio trochę drogich zegarków widziałem w sopckiej Marinie, jednak jest to specyficzne miejsce B)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.