Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Się psują to i mają o czym gadać  :ph34r:  :lol:

 

Dałem plusa ale wolę pozostać incognito ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem plusa ale wolę pozostać incognito ;)

Paweł, cicho sza B) 


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem plusa ale wolę pozostać incognito ;)

Chyba nie wyjszło i powyższym postem sprawiłeś, że cały misterny plan w pi%^#  wylądował.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba troszke rozruszać temat tak mało ich na forum "vintage"  ;):D

Zegarek znany na forum tylko zmienił właściciela :)

Zegarek naprawde magiczny! :)

Dzięki Andreas!!!

 

post-22413-0-33595200-1447525735_thumb.jpg

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał histori na nadgarstku.Gratulacje.

Dzięki! Kawałek napewno. Ale nawet nie o to chodzi jak dla mnie nie ma porównaia z nowszym 16610 a juz nie mówie o 116610!

Jest po prostu SUPER! Plexi to jest to no i malowane indexy!!!

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny, Suby vintage są naprawdę niesamowite, aż się prosi o stylizowaną galerię :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny, Suby vintage są naprawdę niesamowite, aż się prosi o stylizowaną galerię :)

 

Ojjj masz racje! :) Tylko trzema umieć robić takie galerie! ;) Ja nie należe do takich osób :D :D

Ale jakieś lepsze postaram się zrobić! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje mikolaj78 

Naprawde są piękne te zegarki szkoda, że ich tak mało jest na forum!!!

Ale może z czasem ich przybędzie!!! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ja również, z nieskrywaną zazdrością, przyłączam się do gratulacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ten airking, gdyby był w rozmiarze nowego oyster, tak 39mm to by wymiatał.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię vintage - zazwyczaj znoszone z licznymi śladami. Preferuję rzeczy nowe, pachnące z sklepu, salonu gdzie nikt nic nie dłubał. Lubię mieć coś od nowości gdzie wiem co się z zegarkiem działo i jak......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passero dzięki :)

 

Co do nowych to każdy lubi co innego! Nie zawsze :D

Ja tam nowych nie lubię bo duszy nie maja ;):D właśnie o to chodzi żeby dużo przeszły i miały historie w sobie takie są najlepsze! Jak dla mnie :)

Każdy moze mieć nowego a znaleźć dobre Vintage to sztuka! :)

No moze gdyby Rolex teraz robił malowane indeksy i plexi to bym sie skusił ale i tak nie było by to samo!

Szczerze mówiąc osobiście wolał bym mieć porysowanego suba Vintage nigdy nie polerowanego niż takiego co był odświeżany! Tylko takie okazy to troche kosztują i narazie nie stać mnie na nie :(:D

Wiec trzeba sie cieszyć z tego co sie ma :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę vintage ;) -lubię mieć zegarki na nadgarstku, a nie w serwisie ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i cook dobrze prawi czasem! ;):D

I tak to jest jak ze starym mercedesem przejeżdżały milion kilometrów bez serwisu a teraz niestety nie jest to wykonalne!!!

I tak jak pisałem juz nie malują indeksów ani plexi nie wstawiają wiec nie ma co kupować! :D

Chociaż razem z 1680 przybył do kolekcji jeden z szafirem i złotymi indeksami ale tez prawie vintage z 83! Pózniej go pokaże ;):)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem przesadnego zachwytu vintage. Rozumiem jeżeli ktoś kupuje bo podoba mu się wygląd a obecnie już nie produkują, ale historia czy dusza? Najczęściej ta historia to po prostu noszenie go przez losowego Jana Kowalskiego, ja wolę pisać własnoręcznie historię moich zegarków i kojarzyć je z wydarzeniami z mojego życia. Zegarków z historią przez duże H to może jest na świecie kilkadziesiąt, np. egzemplarze Speedmastera, albo Bulova które rzeczywiście były w kosmosie, czy Patek jakiegoś cara.

 

Równie dobrze można się doszukiwać duszy i historii w używanym samochodzie który został kupiony od 5 właściciela.

Niektórzy lubią vintage, bo za ułamek ceny nowego zegarka mogą kupić kilkudziestoletni i dalej cieszyć się, że mają Omegę czy Rolexa ;) coś z wyższej półki.

 

 

No i cook dobrze prawi czasem!  ;)  :D

I tak to jest jak ze starym mercedesem przejeżdżały milion kilometrów bez serwisu a teraz niestety nie jest to wykonalne!!!

Nie ma Mercedesów, nawet Niezniszczalnych, które przejechałby milion km bez serwisu. Jak się dba, to się jeździ. A jak się nie dba, to podłoga gnije, blacha rdzewieje, itd. bliżej złomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo vintage się nie psują i nie wymagają okresowego serwisu. Szczególnie te z nietypowym mechanizmem do którego prawie nie ma już części i albo trzeba ich szukać miesiącami na Ebayu, albo wysłać na serwis do producenta za który zapłacimy tyle co za nowy zegarek.

 

 

Acha, mądry argument.

Zbyt pragmatycznie podchodzisz do "problemu" :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicon nikt nie będzie Cię przekonywał abyś polubił vintage!!! Jak dla mnie nie ma porównania miedzy 1680 a 116610 bo niestety ten nowy jest beznadziejny oczywiście dla mnie!!! I jak miał bym wybierać miedzy nimi i staruszek był by porysowany i z zewnątrz w nie ciekawym stanie to i tak bym go wybrał!!! Oczywiście żeby miał oryginalne wskazówki, tarcze!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...oj chyba na bazarku ostatnio się pojawiła deVille lub Speedmaster w ładnym stanie i cenie <2 kzł

To popatrz sobie na rolex vintage sd sub gmt ile kosztują i porównaj z nowymi!!! Tak samo speedmaster vintage np321 a nowe to będziesz miał rozeznanie co jest tańsze a co droższe!!! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.