Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Dzikus. Jakoś tak ma większość elementów, które mnie drażnią... ale zebrane do kupy całkiem mi się podobają :) Jak z Julią Roberts :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Julia Roberts w kawałkach?! Makabryczne :D.

 

Ulotny - ale pięknie podszkoliłeś się w robieniu zdjęć. Aż miło popatrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ulotny - ale pięknie podszkoliłeś się w robieniu zdjęć. Aż miło popatrzeć.

 

Dzięki atrax, czasami coś wyjdzie :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzcie mi czy to prawda, że przy serwisie zegarka Rolex z szafirem za każdym razem zmieniają ci szkło w zegarku, że nie da się użyć tego samego szkła, że powinni rozbić je i wstawić nowe wraz z uszczelką. Takie informacje uzyskałem u niezależnej sieciówki usług zegarmistrzowskich. To ja im mówię że jak dałem zegarek do serwisu Rolexa to mnie przekonywali że jest to cały czas to samo szkło. Na to u tego niezależnego zegarmistrza, a może bardziej przedstawiciela, powiedzieli że rolex źle robi serwis zegarka. To jak to w końcu jest?

Edytowane przez Ram83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że mi jakieś bzdury opowiadają. Jestem na 99% pewny że mam stare szkło. Jak byłoby nowe to bym pewnie miał małe laserowe logo na szóstej godzienie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wymianie szkło nosi symbol "s" zrobiony laserem. Nikt nie wymienia szkła, nawet jak jest wymieniane na gwarancji także będzie miało "s".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i masz babo placek. Na okoliczność braku antyrefleksu postanowiłem odpuścić jakiegokolwiek Rolexa z ciemną tarczą.  Obrałem na cel Datejust'a 2  116300 ze srebrną tarczą a tu nagle Polar 42 mm wszedł do głowy i siedzi coraz bardziej uparcie. Jeszcze chwila i diabli mnie poniosą do działu "pojedynki prywatne" z ankietą pt. Polar vs DJ2 jako EDC.

Jest może ktoś z Wielkopolski z nowym Polarem coby choć pokazać go na nadgarstku na żywo?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw jeśli masz nadgarstek ok 18cm to wybór jest prosty. Jako EDC Datejust nie ma czego szukać.

Znaczenie ma też jak na codzień chodzisz ubrany ale Polar jest dla mnie super propozycją, wyrazisty zegar bez błyskotek dla prawdziwego faceta ;)

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch też brałbym polara.

Datejust w wersji 41 mm to moim zdaniem niezbyt udany stylistycznie zegarek, AT 41,5 bije go na głowę pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazistość Polara może być problemem w odniesieniu do EDC. Nie dość, że śnieżnobiały to jeszcze pomarańczowy. Dla mnie to wybitnie ( nawet jak na Rolexa ) sportowa propozycja. Na plus ponadprzeciętna czytelność. Kolorsytyka i charakter DJII czyniłyby go lepszym wyborem gdyby nie zachwiane proporcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch też brałbym polara.

Datejust w wersji 41 mm to moim zdaniem niezbyt udany stylistycznie zegarek, AT 41,5 bije go na głowę pod każdym względem.

Tez tak uwazam, a do tego technicznie tez "obstawia tyly", a jak juz musi byc R to rozwaz tego Krystianowego, on jest okm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, mam nadgarstek 18,5 - 19 cm, Datejust 36 mm jest mi trochę za mały.

 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/126249-omega-plus-rolex/?p=1573947

 

Dołożyłem trzecią opcję do ankiety, nie będę zakładał nowego wątku w intencji Explodera ;)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Ex przy takim nadgarstu jak ulał. Gdybym mial wiekszy nadgarstek juz dawno bym go kupil. Musisz tylko sobie odpowiedziec jak sie wpisze w Twoja garderobe. Ja polowe zycia spedzam chodzac w bluzach wiec dla mnie bylby idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam takie pytanie , ostatnio oglądałem Rolexa Gmt i miałem na ręce swojego Hulka , zauważyłem ze moja lupka od daty ma mniejsze powiększenie . Czy to normalne Ze tak jest . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Ex przy takim nadgarstu jak ulał. Gdybym mial wiekszy nadgarstek juz dawno bym go kupil. Musisz tylko sobie odpowiedziec jak sie wpisze w Twoja garderobe. Ja polowe zycia spedzam chodzac w bluzach wiec dla mnie bylby idealny.

Ja mam raz na dwa tygodnie sytuację, że Aqua Terra/le Locle/Datejust są stosowniejsze. Oraz przeciętnie raz na dwa miesiące sytuację, ze tylko zegarek pokroju ww. pasuje do stroju. Reszta czasu to koszulki, swetry, koszule do sportowego kroju spodni co najwyżej z marynarką...

Przy czym mam rzeczonego le Locle, którego lubię choć czasem nazuć, żeby nie wkurzał, że niewykorzystany- tym bardziej, ze należy do tych "dożywotnich".


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EX II jest dość spory, w Katowicach leży biała sztuka. Przymierz i sam oceń. Przy moim 18 cm nadgarstku wydawał się za duży, choć znam 17 cm posiadaczy Pam-ów w rozmiarze 44 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam takie pytanie , ostatnio oglądałem Rolexa Gmt i miałem na ręce swojego Hulka , zauważyłem ze moja lupka od daty ma mniejsze powiększenie . Czy to normalne Ze tak jest . Pozdrawiam

Niestety Rolex wypuścił partię z powiększeniem lupki x1,5 (miało to niby ułatwić odczyt daty pod kątem). 90% ludzi oddaje do serwisu i prosi o wymianę na lupkę o powiększeniu x2,5. Rolex wymienia je bezpłatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Rolex wypuścił partię z powiększeniem lupki x1,5 (miało to niby ułatwić odczyt daty pod kątem). 90% ludzi oddaje do serwisu i prosi o wymianę na lupkę o powiększeniu x2,5. Rolex wymienia je bezpłatnie.

ok dzięki tak zrobię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś kupował nowego Rolexa u Pieśkiewicza w Wawie ? Jak cenowo i jakościowo to wygląda ? U Kruka akurat nie mają modelu który bym chciał a czas oczekiwania wynosi 6 miesięcy :/ Czy lepiej przejechać się do Berlina czy też Wiednia

Edytowane przez murzyno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Berlin chyba że Twój model jest u Pieśkiewicza. Ceny ma takie jak każdy sprzedawca w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników Explorera II próbował do niego zakładać inne bezezle?

 

Rozmiary szkiełka, średnica bezela wskazuje że powinien pasować bezel od GMT II

W sieci jest sporo zdjęć Explorera z innymi niż fabryczny bezelami.

Pytanie tylko od którego innego Rolka pasowałyby?

Nie potrzebuję żeby był obrotowy :)

Może ktoś już próbował bo niechciałbym kupować bezeli do których później musiałbym dokupić inny model :)

 

 

Przykładowe foty

 

 

post-22504-0-17056500-1448397730_thumb.jpg

post-22504-0-84076000-1448397730.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nawet podoba takie mrożone pepsi.

@desmo - nie zamykajmy się w schematach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.