Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze każdy ma chęć wyrazić opinie nt. wyglądu a czy ktoś próbował i wie z którego modelu pasuje?

Każdy ma inny gust.

 

Nie rób tego chyba, że chcesz mieć Taga Formuła 1 ...

 

Musiałbym chyba zmienić jeszcze tarczę żeby logo było inne :-)

Zegarek kupiłem dla siebie i interesuje mnie czy ktoś próbował ewentualnie czy wie z którego modelu bezel będzie pasować :-)

Jak to już będę wiedział to się zastanowię czy i jaki kolor :)

 

Tak poza tym to prócz czarnej tarczy i napisu GMT zamiast Explorer to praktycznie takie same zegarki

 

 

post-22504-0-57077600-1448401465.jpg

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nawet podoba takie mrożone pepsi.

@desmo - nie zamykajmy się w schematach. ;)

To zamiast sprzedawać zmoduj sobie w tych kolorach GSa ;-) nie mam nic przeciw modom ale ten zegarek i bez tego jest karykaturalnie wyrazisty - dalsze podkreślanie kontrastu trąci plastikiem.

Kolego foti - masz rację - Twój zegar, Twój gust. Ja tylko ostrzegałem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamiast sprzedawać zmoduj sobie w tych kolorach GSa ;-) nie mam nic przeciw modom ale ten zegarek i bez tego jest karykaturalnie wyrazisty - dalsze podkreślanie kontrastu trąci plastikiem.

Kolego foti - masz rację - Twój zegar, Twój gust. Ja tylko ostrzegałem ;-)

 

Spoko.

Liczyłem tylko że ktoś może kiedyś próbował albo dysponuje wiedzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram koncepcję Foti'ego. Omega czy Rolex, żadna świętość, marketing i masówa. Zreszta bransolety zmywakami już matowiono, zmiana bezela, zwłaszcza przy zachowaniu oryginalnego jest zupełnie ok. Tym bardziej, ze ten wyżej ukazany Ex2 z bezelem pepsi wygląda dużo lepiej niż sam GMTM pepsi.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisze o świętości, piszemy tylko, że słabo to wygląda dla paru osób ale oczywiście każdy ma swój gust. Technicznie, jestem w 90% pewien, do zrobienia bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko skad wziasc oryginalne bezele?

Wiem, ze na zatoce jest masa, ale jaka pewnosc, ze oryginalne.

Mozna latwo zrobic se nieswiadomie homara. Chociaz, nie wszystkim to przeszkadza.

W sumie nikt nie mowil, ze maja byc oryginalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamiast sprzedawać zmoduj sobie w tych kolorach GSa ;-) 

 

A założysz mi do niego bezel? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Pawełku, nieładnie pisze się razem ;)

 

Nikomu żyć już nie dadzą  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym to prócz czarnej tarczy i napisu GMT zamiast Explorer to praktycznie takie same zegarki

Nie do końca. Explorery i najnowsze OP 39mm posiadają system Paraflex, czego w GMT nie ma. To istotna różnica.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu żyć już nie dadzą  <_<

Tak kończą Ci co zaczynają :D

[pytanie było "służbowe"]


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko skad wziasc oryginalne bezele?

Wiem, ze na zatoce jest masa, ale jaka pewnosc, ze oryginalne.

Mozna latwo zrobic se nieswiadomie homara. Chociaz, nie wszystkim to przeszkadza.

W sumie nikt nie mowil, ze maja byc oryginalne

Od Pieskiewicza np kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat bezel można zamówić. Ktoś wie który od jakiego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nawet podoba takie mrożone pepsi.

@desmo - nie zamykajmy się w schematach. ;)

 

mrożone pespi - to Ci się Tomku udało :P:);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A założysz mi do niego bezel? ;)

Myślałem raczej o kolorowych wskazówkach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EX II jest dość spory, w Katowicach leży biała sztuka. Przymierz i sam oceń. Przy moim 18 cm nadgarstku wydawał się za duży, choć znam 17 cm posiadaczy Pam-ów w rozmiarze 44 mm.

 

Dzięki Maciek za podpowiedź. Będę w Warszawie we wtorek na Trzech Krzyży, dzwoniłem dziś i będą uprzejmi przetransferować śnieżnego Explodera do siebie. Ponadto mają do przymiarki Yachtmastera niebieskiego, którego również ewentualnie biorę pod uwagę jako dodatek do SMP300.

Bieda totalna, że w całej sieci, w całym kraju nie ma ani GMTM2 ani czarnego EX2 ani szarego Yachtmastera ani srebrnego DJ2.

 

Przypuszczam, że 42 mm vs mój nadgarstek + moje upodobania stworzy harmonijne połączenie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bieda totalna, że w całej sieci, w całym kraju nie ma ani GMTM2 ani czarnego EX2 ani szarego Yachtmastera ani srebrnego DJ2.

 

 

ale dla kogo oni maja trzymac te Rolexy? z tego co pamietam to Polska nadal jest krajem na dorobku i ludzie raczej nie mysla o zegarkach za roczna pensje :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dla kogo oni maja trzymac te Rolexy? z tego co pamietam to Polska nadal jest krajem na dorobku i ludzie raczej nie mysla o zegarkach za roczna pensje :)

Jak dla kogo?

Dla forumowiczow, zeby mogli pomacac i kupic w sieci za granica ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gustaw6666 - białego Explorera 2 i niebieskiego Yachta mają też w Galerii Mokotów (przed chwilą byłem i oglądałem). EX2 mnie nie zachwycił, ale Yacht jest śliczny, gdyby nie ... bezel ;) jakoś mi nie pasuje do końca.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex ma 16% niedoróbkę na professionalach, np. aktualnie w Kruku zamówionych jest 26 Dayton i wszyscy czekają aż Rolex łaskawie dośle, ale o czym  tu mówić, Kruk sprzedaje rocznie ok. 400 Rolexów a Honkong 200 dziennie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem jest odwrotny, Rolex traktuje nas jak 3ci świat i przysyła 5 egzemplarzy na krzyż które schodzą na pniu.

:D

post-48316-0-10197300-1448492209_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są w Polsce ludzie, których stać na Roleksa, jednak przed zakupem powstrzymuje ich fakt, iż pracują w środowisku, którym byłoby to źle postrzegane. Zazwyczaj masz nad sobą zazdrosnego szefa, sam jesteś wyzyskiwaczem lub masz kontakt z nieufnymi klientami. Nie wspominając o instytucjach publicznych. Takim drobiazgiem można zrujnować sobie życie.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.