Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjęciu widać, że Beemka taka ladna, amerykancka.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu widać, że Beemka taka ladna, amerykancka.

kupiles podrobke Rolka ze boisz sie pokazac czy jak :D? to nie onet, gdzie buduja napiecie przez naglowki artykulow...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni wuja, Nicon. Kawałek auta znalazł się rykoszetem. Ale przy robieniu zdjęcia za kierownicą to tutaj klasyka. Zresztą nikt by się nie chwalił starym kondonem poprzedniej generacji.

 

Kupiłem podróbe, bo poszła fama, że porównywalnej jakości jest. Żeby się przymierzyć dłużej przed zakupem oryginału.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ten kondon jest w wersji M5 to zdecydowanie jest się czym pochwalić, nawet jak jest poprzedniej generacji

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchajcie tego podpuszczacza;-) To zwykle 528xi czyli 3,0 258 KM. Jeżdżę i stękam,że słabe, głośne i twarde bo przesiadłem się z e39 540i, które naprawdę w wielu punktach jest lepsze.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musiałby być naprawdę "dziwny" amerykaniec, który zamówiłby M5 z takimi listewkami ;)

gustawie a co z zegarkiem ? doczekamy się ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Explodował spod mankietu.

Zegarek bardzo ok, wizualnie również gdy patrzę na niego jak na sportowy zegarek. Z wielu względów to dla mnie najlepszy dostępny na rynku Rolex.

 

Nie zmienia to faktu, że jak na razie wśród obserwatorów zewnętrznych jest jakieś 10 do 0 opinii, że SMP300 jest dużo ładniejsza i wygląda na zegarek droższy.

post-68982-0-74721200-1450188817_thumb.jpg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXII to piękny zegarek, moje gratulację choć do niebiesko-złotego subaru bym go akurat nie przyrównywał ;)

bardzie mi przypomina białego mercedesa G-klasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i zazdroszczę. Moim zdaniem dokonałeś słusznego wyboru.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

@gustaw, gratuluję- dobry wybór(choć moja rekomendacja była nieco inna) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Gratuluje! Rownież reszty, która sobie ostatnio z prezentowała coś "nowego" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huraaa! Świetny wybór, mój nr2 z Rolexa :) Gratuluję Gustaw, napisz czemu finalnie stanęło na Polarze? Rolexy mało komu kto nie interesuje się zegarami się podobają. My miłośnicy doceniamy je raczej za inne ich cechy aniżeli to czy są ładne czy nie bo to dla każdego rzecz względna.

Koledze Suba również gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. A dziś znajomy mnie zapytał "dlaczego zegarki PP są takie drogie?", a po chwili z jeszcze większym zdziwieniem 'one są nawet droższe od Rolexa!"

hehehe dobre....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chłopaki.

 

Maciek, dziękuję za pomoc w zakupie.

Bartek, później napiszę dlaczego właśnie Polar.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Wrzuć lepszej jakości zdjęcia, trzeba zaprezentować nabytek w całej okazałości !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gustaw6666 gratuluję pięknego EXII! :)

Biała wersja wymiata.

Odkąd ją przymierzyłem, a było to już dość dawno temu, to cały czas nie daje mi spokoju.

post-15646-14502764035477_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6ece59e2cf055abc158228b77924e797.jpg

 

Starszy mniejszy brat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, dlaczego biały 216570?

 

Argumenty decydujące:

 

- brak antyrefleksu zdyskwalifikował Rolexy z czarnymi tarczami ( ciemne tarcze poza czarnymi jakoś bym przełknął, stąd brałem pod rozwagę YM niebieskiego i szarego oraz DJ2 z gładkim bezelem i srebrną tarczą oraz OyPer 39 mm ).

 

- Easy Link oraz datownik - w tym momencie odpadł OyPer.

 

- Tissot LeLocle - jeden z ulubieńców w kolekcji - nie znoszę "leżaków" - tu został dopisany minus DJ2  ponieważ "wchodziłby w rynek" ulubionemu eleganckiemu Tissotu ( ;) ), którego i tak teraz rzadko noszę.

 

- Sportowy, surowy, wyrazisty charakter Explodera 2, jednocześnie zupełnie odmienny od wszelkiej maści "nurków" w tym Omegi SMP300, którą nadal hołubię i nie zapowiada się zmiana w tej materii - w tym momencie minusa dostał YM ( nie dyskwalifikacja bo jednak kolorem tarczy i bezela różniłby się istotnie od czarnej, ceramicznej SMP. Ale jednak ogólnie charakterem, kształtem podobny. Do tego nacechowany biżuteryjnym rysem jak SMP. ).

 

- Zmiany stylistyczne w dobrym kierunku względem 16570 ( ładnie to widać w postach powyżej ) - grubsze indeksy na bezelu, wskazówka GMT, pomarańczowa nazwa modelu, grubsze obramowania indeksów, grubsze, odmienne przez to niż w kilku innych modelach,  wyrazistsze wskazówki.

 

- rozmiar 42 mm -  dla mnie przy tej grubości bezela idealny -  lepszy niż 40 mm YM, porównywalnie dobry jak 41 mm przy kształcie i charakterze DJ2.

 

- zmiana w mojej głowie - przestaje być obowiązkowa błyskotliwość, biżuteryjność - zaczynam dopiero rozumieć istotę zegarka sportowego zgodnego z korzeniami, ze sportowym DNA i jakąś tam historią z tym związaną.

 

- Fakt, że biały EX2 jest podobny do..... siebie :)

 

Argumenty dodatkowe, mniej ważne:

 

- zachwiane proporcje koperty, bezela i indeksów w DJ2

 

- w pełni szczotkowana, mniej podatna na widoczne zarysowania bransoleta w EX2

 

- wskazanie drugiej strefy czasowej i towarzysząca tej komplikacji funkcja skokowej zmiany wskazania godziny bez zatrzymywania zegarka w cal. 3186

 

- bardziej korzystna cena EX2 od YM

 

No i tak stanęło na czym stanęło.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, a zdjęcia to gdzie są ?. Czy mam do Ciebie jakaś specjalną pisemną depeszę wystosować ?. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydzę się trochę. Zobacz jakie gnioty mi wychodzą :

post-68982-0-68718100-1450347066_thumb.jpg

post-68982-0-95874600-1450347076_thumb.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne ze są. Zegar ma taki chłodny klimat, szczególnie z lumą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXII bardzo fajny, tylko jak dla mnie biały jest za bardzo śnieżno biały i trochę po oczach daje - na ale, w końcu, to jest polar. Natomiast czarny jest super, do tego normalny rozmiar ma. Rozumiem, że macie jakieś dobre ceny na EXII?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.